|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: odgoj djeteta na engleskom jeziku
24.2.2010 17:14:03   
Lady3
sretno user posted image user posted image i dobrodošao nam..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 7:34:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: odgoj djeteta na engleskom jeziku
16.4.2010 8:52:59   
Jack_Tequila
Mislim da se sa djetetom kroz igru može puno toga postići. Moju Lenicu (nepuna 3 mjeseca) planiram kroz igru učiti engleskom i njemačkom. Ne forsirati, nego kroz pjesme, izraze i zezanciju. Ne mora ga znati perfektno do škole, no želja mi je da joj strani jezici "uđu u uho", tako da ih u budućem školovanju prihvati i prepozna kao nešto poznato i svakodnevno.

Malenu nećaku od 2 i pol godine kroz igru naučih nešto engleskog, tako da sada kad se hoće igrati svaki puta viče "Come on, baby!", ili kad dođe kući iz vrtića sa vrata viče "What's up?!", ili (budući da ima zločestog tetka user posted image ) kad moju suprugu štipne za guzu viče "yo, chick!" ili "Show me some!" user posted image .

Naravno, ovo posljednje su ekstremi kojima se djeca ne trebaju učiti. user posted image


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: odgoj djeteta na engleskom jeziku
16.4.2010 8:55:43   
njanja
IZVORNA PORUKA: Jack_Tequila

Ne mora ga znati perfektno do škole, no želja mi je da joj strani jezici "uđu u uho", tako da ih u budućem školovanju prihvati i prepozna kao nešto poznato i svakodnevno.


 ali kako da engleski ne uđe u uho, učio dijete ili neučio....sa 4 god će ti sjesti na komp i znati će što znači download što ne zna ni moja mamauser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Jack_Tequila)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!