|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 18:11:40   
Domy
a ti draga moja kika nemoj replicirat nekog dok prvo ne proučiš koga sam ja replicirala jel važi....

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 18:42:25   
Kika83
Za mene je ova tema zaključana. Ja sam rekla svoje mišljenje i za koga ču glasati i nemam namjeru debatirati o svemu tome.
A na ovoj raji više nemožeš reći svoje mišljenje a da te netko nepoklopi.


(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 21:39:25   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: dominik

joj svasta bi ja rekla i za jednog i za drugog...s jedne strane imamo ucenog covjeka, zna pravo, zna ustav (koji je rekao da predsjednik treba znati - sto mi se odmah zgadilo jer kaj prezidente mora biti pravnik, ak da za koji k placa savjetnike) a onda sa druge strane imamo likauser posted image na ciji kaj uvijek riknem od smijeha, koji je ko superman na dva mjesta u isto vrijeme...kojem ljudi vole prisiti svakojake muljaze koje je dokazao tko? jel ista dokazano od toga?...user posted image user posted image user posted image (otkaz policajcu koji ga je vlovil pijanog za volanom...o lovi za tigru...firmu šogorovu...bez natječaja...fakat nema dokaza...user posted image user posted image user posted image user posted image )josipovic fino lijepo govori al ko ga kuzi...bandic to na fino seljacki pa ga covjek barem odma skuzi(- dobar razlog...ja bi najrađe glasal ko i ti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )
da kakauser posted image ...uglavnom briju na isti cilj i na slican nacin dic hrvatsku u visine...
jedno znam, a to je da je banditic pruzio priliku ljudima koji su duuuuuugo podstanari i nemaju mogucnost kupnje vlastitog stana da zive dostojanstveno u "svom" stancicu za malu paru, da se lijepo mogu voziti u toplom tramvaju kad idem na posao, da me tulipani prate kad se vozim po ljubljanskoj, da je jos dosta toga napravio user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (misliš na jeftine zahode...znaš nekog ko je tam jeftino kupil stan...user posted image user posted image user posted image )(on, mi , vi manje bitno) i dokaz da jedan "seljak" ako se zainati moze dostici puno, a o josipovicu ne znam nista osim da mi je iritantan njegov pickasti glasic, bijela kosa, sijanje pravnih fraza....



nemoj se srdit... al argumenti su...(sjeti se kak veli Ćiro)...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 21:46:17   
dominik
znam zenu koja je 25 godina podstanar u zagrebu, a tamo je dobila za cca 200kn mjesecno stanarinu sa time da ju nitko nemre izbaciti van dok je ziva...taj policajac nije dobil otkaz zbog bandica jer ga je zaustavio vec zato kaj je isao u javnost sa time, a da znas pravila policije znao bi da se to ne smije...ja volim tulipane i meni je to dovoljan razlog... user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 21:48:24   
lueman
čuj tulipane i ja volimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 21:51:29   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: dominik

znam zenu koja je 25 godina podstanar u zagrebu, a tamo je dobila za cca 200kn mjesecno stanarinu sa time da ju nitko nemre izbaciti van dok je ziva...taj policajac nije dobil otkaz zbog bandica jer ga je zaustavio vec zato kaj je isao u javnost sa time(nije išel on...i na netu možeš saznati detalje...user posted image user posted image user posted image ), a da znas pravila policije znao bi da se to ne smije...ja volim tulipane i meni je to dovoljan razlog... user posted image


pital sam ko je kupil jeftino... i u kakav stan... takve da li znaš...
žena iz tvoje priče...ne bira...i ne plača...


< Poruku je uredio zg_cinik -- 1.1.2010 21:54:21 >


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 21:58:31   
dominik
e cinik te svoje fore, kurenje i ironicne komentare ostavi za nekog drugog...kad kupujes stan na kredu ponasas se kao da je tvoj, a nije dok ga ne otplatis, ak imas srece to je za 30 godina...ona je dobila stan na koristenje ali je prakticki njen i moze delat kaj oce u njemu o takvim sam slucajevima pricala...a sto se policajca tice mama mi radi u puz-u pa ipak malo vise info imam neg kaj novine pricaju...ne mogu oni samo tako dobiti otkaz...

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 21:59:24   
dominik
a sva sreca ti i tvoja zena niste trebali biti na listi tih koji dobivaju soc stanove pa vas boli kita za taj projekt njegov tj grada zagreba

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:00:35   
xxl
Sorry Kika možda sam ja krivo zabrijalauser posted image
IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: xxl

Dali znaš ko mu je desna ruka???Milinović
IZVORNA PORUKA: Kika83

Moj glas ide onome tko je jasno rekao šta misli o novom zakonu o MPO a to je Josipović i zato jer izgleda kao normalan čovjek a ovog drugog nemogu niti smislit, takva seljačina. Odvratan mi je user posted image  user posted image



Koliko ja znam gospodin Milinović je u HDZ-u a Josipović u SDP-u!!! Mislim da mu nikako nemože biti desna ruka, malo si pobrkala.
Nemam namjeru se ovdje prepucavati, samo sam dala svoje mišljenje i rekla za koga ču glasati!!!!



_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:13:32   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: dominik

e cinik te svoje fore, kurenje i ironicne komentare ostavi za nekog drugog...kad kupujes stan na kredu ponasas se kao da je tvoj, a nije dok ga ne otplatis, ak imas srece to je za 30 godina...ona je dobila stan na koristenje ali je prakticki njen i moze delat kaj oce u njemu o takvim sam slucajevima pricala...a sto se policajca tice mama mi radi u puz-u pa ipak malo vise info imamuser posted image user posted image user posted image user posted image (kaj to nije protuzakonitouser posted image user posted image user posted image user posted image ) neg kaj novine pricaju...ne mogu oni samo tako dobiti otkaz...


Zagreb priznao grešku pa nesuđene stanare u Sesvetama olakšao za 20 tisuća kuna
POKRETANJE sudske tužbe najavili su nesuđeni stanari "Bandićeva naselja" u Sesvetama.
ponedjeljak, 11.5.2009 08:05
... sam malo progooglaj...user posted image user posted image user posted image user posted image

bdw. neznam kaj ti je moja žena kriva...user posted image user posted image user posted image
a kaj se tiče di i kak stanujem... vidim da si informirana...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pantovčak, stara... pantovčak... svak svoju sobu+knjižnica+2 sobe za goste...user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio zg_cinik -- 1.1.2010 22:18:22 >


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:24:26   
malizia
kad već tonemo nek potonemo do kraja stoga - Bandić!

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:28:49   
dominik
bdw. neznam kaj ti je moja žena kriva...user posted image user posted image user posted image


pa zajedno predajete zahtjev kao muz i zena...nis ona meni nije kriva kaj odma skaces...user posted image

a kaj se tiče di i kak stanujem... vidim da si informirana...


s obzirom di radis nije tak tesko za povezat, a da me zanima varas se...


< Poruku je uredio dominik -- 1.1.2010 22:30:21 >

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:29:48   
lueman

IZVORNA PORUKA: dominik

a sva sreca ti i tvoja zena niste trebali biti na listi tih koji dobivaju soc stanove pa vas boli kita za taj projekt njegov tj grada zagreba


hm, i mene s oproštenjem boli kita za socijalne stanoveuser posted image user posted image kaj ja imam od togauser posted image sve to ide iz mojih plačanja prema državiuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:32:48   
dominik
IZVORNA PORUKA: lueman


IZVORNA PORUKA: dominik

a sva sreca ti i tvoja zena niste trebali biti na listi tih koji dobivaju soc stanove pa vas boli kita za taj projekt njegov tj grada zagreba


hm, i mene s oproštenjem boli kita za socijalne stanoveuser posted image user posted image kaj ja imam od togauser posted image sve to ide iz mojih plačanja prema državiuser posted image


ta zena radi, ali je sama i ne moze dignuti kredu, a takvih je puno...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:37:12   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: dominik

bdw. neznam kaj ti je moja žena kriva...user posted image user posted image user posted image


pa zajedno predajete zahtjev kao muz i zena...nis ona meni nije kriva kaj odma skaces...user posted image

a kaj se tiče di i kak stanujem... vidim da si informirana...


s obzirom di radis nije tak tesko za povezat, a da me zanima varas se...



user posted image user posted image user posted image user posted image

nemoj se srditi...
ali ja stvarno ne kužim kaj si htela reči...
user posted image user posted image user posted image user posted image

čisto da ne ispadne da sam krivo rekel...
LINK-> izvještaj PUZ...


< Poruku je uredio zg_cinik -- 1.1.2010 22:45:17 >


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:39:45   
dominik
ocito je predebilno za tebe ucenog covjeka...nemoj se ni trudit shavtiti mene seljaka...tam negdje iz centra ali imucno daleko ispod pantovcaka...sad idem vjezbat kako staviti korisnika na ignore da lakse prezivim tu na rr

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:40:51   
xxl
samo stisnes BLOKIRAJ

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:41:54   
lueman
user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:41:57   
dominik
IZVORNA PORUKA: xxl

samo stisnes BLOKIRAJ


user posted image user posted image tnx za pomoc nebi ja to shvatila hehehe

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:45:06   
Ruža
Hajmo se mi držati izbora. Pa šta je ovo u zadnje vrijeme na ovoj raji???user posted image
Bile pelene ili izbori na kraju sve ode u krivom smjeru.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:45:35   
xxl
Znaš kaj...majke mi meni je moderatorica morala to objasnit kak se radiuser posted image user posted image Tak mi je to bilo teško skužit ko kolko sam si bila glupa kad sam skužilauser posted image Samo sam htijela pomoćiuser posted image Znam kak te nekad nešto izbaci iz taktauser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: xxl

samo stisnes BLOKIRAJ


user posted image user posted image tnx za pomoc nebi ja to shvatila hehehe



_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:47:16   
dominik
IZVORNA PORUKA: xxl

Znaš kaj...majke mi meni je moderatorica morala to objasnit kak se radiuser posted image user posted image Tak mi je to bilo teško skužit ko kolko sam si bila glupa kad sam skužilauser posted image Samo sam htijela pomoćiuser posted image Znam kak te nekad nešto izbaci iz taktauser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: xxl

samo stisnes BLOKIRAJ


user posted image user posted image tnx za pomoc nebi ja to shvatila hehehe




user posted image user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:50:08   
xxl
Ja bi ti rekla al jedva sam skupila ove tri zvijezdice opet user posted image
IZVORNA PORUKA: Ruža

Hajmo se mi držati izbora. Pa šta je ovo u zadnje vrijeme na ovoj raji???user posted image
Bile pelene ili izbori na kraju sve ode u krivom smjeru.user posted image


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 22:58:35   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: dominik

ocito je predebilno za tebe ucenog covjeka...nemoj se ni trudit shavtiti mene seljaka...tam negdje iz centra ali imucno daleko ispod pantovcaka...sad idem vjezbat kako staviti korisnika na ignore da lakse prezivim tu na rr


tipično bandićevski...
"drž'te lopova"...
zakaj diskutirati...argumentirano...lakše je na "ignore"...
nisam siguran... kaj bum sad...user posted image user posted image
(sad mi je žal kaj sam uređival poruku ispred...pa niko nebu linkal...)
nebi se ni javljal na temi...al kaj...user posted image user posted image user posted image onda ispadne da šutiš i trpiš...user posted image user posted image

ovak imam mirnu savjest...
neodlučnima sam rekel da ni sve ko u reklami...
a oni kaj su se odlučili... čestitam...
svako nek izađe na izbore i bira po svom nahođenju...
jedino to mu daje pravo da onda prigovara izabranom...



_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Izbori - drugi krug
1.1.2010 23:13:39   
xxl
Svemu sudeći čini mi se da JOsipović vodi...nego jer netko zna šta je on reko koje je vjere neki dan na Novojuser posted image Šta je touser posted image nikad čula i već sam zaboravila kaj je reko a mm me krsti da je ovaj katolik.
Mislim fućka mi se koje je vjere ne da mužu dokažem da griješiuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!