|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 9:07:45   
lueman

IZVORNA PORUKA: njanja

Bandić jučer ni na jedno škakljivo pitanje nije odgovorio direktno, a to je osobina koju najmanje volim kod ljudi općenito...



apsolutno...on vrti svoju ploču i uopće ne sluša pitanje, a imam dojam da i ako čuje nema pojma kaj bi odgovoril pa onda okreće vodu na svoj mlin...i sam sebi diže spomenik i hvali svojih ruku djelo

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 9:15:11   
dominik
zabac, jucer ako si gledala na tv-u vidjela bi da zg nije zaduzen vise nego kaj ima dobiti kroz godinu dana...svasta sam htjela napisati i napisala sam ali sam pobrisala...fascinantne su mi izjave nije samo zg hrvatska, da nije al on je gradonacelnik zagreba i to mu je podloga da krene dalje i na to se moze pozivati jer to je najvece kaj je za sada napravio....govorite o kumstvima i sl....bv i nebi pomogli svojima u poslu....da da nebi , mos si mislit...uostalom bitno da je napravljeno, a tko je to radio mene ne zanima bas...spominju se tramvaji novi i kak nisu trebali, a ko proizvodi te tramvaje? mi, ko se vozi njima, jauser posted image , znaci napravio je samo nama korist...a to ko bu se kakav pokazao kod drugih u gostima ne donosi nikakvu odluku u politickom svijetu, svi su tu iz koristi pa ako ju vide u hr suradjivat ce sa nama bila nam prezidente miss sa najboljim manirima ili seljak bandic....sto se jezika tice heh pola nas kaj znamo engleski neb i znali prevest recenicu dopisa a kamo li...ne znam ocito cemo birati po "izgledu" a svi govorimo ti nije najbitnije user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 9:16:14   
xxl
Sinoć sam ih gledala i obodvojca suuser posted image .Josipovićm odgovara ko da ćita ih hrv ustava,a Bandić sam sebi ne izlazi iz ustiju.Tješi me jedino to da u Hrv preds i ne znaći puno više od marionete.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 9:18:13   
dominik
IZVORNA PORUKA: xxl

Sinoć sam ih gledala i obodvojca suuser posted image .Josipovićm odgovara ko da ćita ih hrv ustava,a Bandić sam sebi ne izlazi iz ustiju.Tješi me jedino to da u Hrv preds i ne znaći puno više od marionete.


potpisujemuser posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 9:18:43   
njanja
IZVORNA PORUKA: xxl

Tješi me jedino to da u Hrv preds i ne znaći puno više od marionete.
 samo da ne bi gospodin JA našao svoje marionete pa mi to nije neka utjeha

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 9:20:57   
xxl
Ma ko da bi Kosor dala da joj ih pokradeuser posted image
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: xxl

Tješi me jedino to da u Hrv preds i ne znaći puno više od marionete.
 samo da ne bi gospodin JA našao svoje marionete pa mi to nije neka utjeha


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 9:23:21   
njanja
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 9:41:03   
lueman
jedino kaj je opasno je da je predsjednik vrhovni zapovjednik vojske pa bandić kak je nagli mogel bi i zaratit ak mu puhneuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 9:56:37   
koka
Do prije presj. izbora Bandić mi je bo ok, sad mi nikako ne odgovara...
Josipović do prije mjesec dana nisam ni znala da postoji, toliko o mojem poznavanju o politici..
Iskreno ni jedan ni drugi mi se ne sviđaju, a za nekogsa čemo morati, a za sad biram ipak Josipovića.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 10:23:30   
dominik
IZVORNA PORUKA: lueman

jedino kaj je opasno je da je predsjednik vrhovni zapovjednik vojske pa bandić kak je nagli mogel bi i zaratit ak mu puhneuser posted image



al on je krscanin i poziva se na vjeruuser posted image ...ma nebum vise komentirala...meni nijedan nebu pomogel tak da zivo mi se fucka...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 10:34:51   
Duve
Lueman kada kažeš da hvala bogu da nije gradonačelnik tvog grada, pričaš kao da je unakazio Zg, a budući da je upravo suprotno (sad ne govorim o njemu kao predsj. nego grad.) možda ti ta izjava nije trebala...jer možeš mislit da će kao predsjednik bit ovakav il onakav ali ne možeš osporiti njegovu ulogu gradonačelnika, jer bilo ih je x prije njega i kao što sam već napisala, sa istim novcem za grad nisu napravili ništa!

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 10:42:30   
Bebys
user posted image pa izmedju dva zla od njih dvojice neznam koji je gori..bojim se vec sam to napisala da josipovic moze biti VUK U OVCIJOJ KOZI.....a bandic je bar po seljacki ono iskren pa izlane se odmah....to je jedina razlika ali nebrine me jer predsjednik ne donosi zakone....moze nas samo osramotiti negdje vani u svijetu...nazalost...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 10:48:24   
lee
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: xxl

Sinoć sam ih gledala i obodvojca suuser posted image .Josipovićm odgovara ko da ćita ih hrv ustava,a Bandić sam sebi ne izlazi iz ustiju.Tješi me jedino to da u Hrv preds i ne znaći puno više od marionete.


potpisujemuser posted image



_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 12:24:29   
Vjeverica ST
IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image pa izmedju dva zla od njih dvojice neznam koji je gori..bojim se vec sam to napisala da josipovic moze biti VUK U OVCIJOJ KOZI.....a bandic je bar po seljacki ono iskren pa izlane se odmah....to je jedina razlika ali nebrine me jer predsjednik ne donosi zakone....moze nas samo osramotiti negdje vani u svijetu...nazalost...



HE HE HE....BAŠ TAKO....
OD DVA ZLA IZABRAT ĆU MANJE- I ONO VEĆ NAMA POZNATO- BANDIĆA!!!!!!!!!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 12:26:52   
Ruža



IZVORNA PORUKA: njanja

Bandić jučer ni na jedno škakljivo pitanje nije odgovorio direktno, a to je osobina koju najmanje volim kod ljudi općenito...



Vidiš Njanja inače se slažem sa tvojim mišljenjem, ali tu se nebi složila. Prije bi to rekla za Josipovića.user posted image
Možda nam i treba netko malo arogantniji za EU, jer stvarno bi sa ovima do sad mogli u nju ući "na koljenima".

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 14:14:29   
Thea
Od prvog dana kad sam čula za Josipovića podsjećao me na nešto i nisam znala na šta do sad pred Božić kad su se počeli prodavati bakalari u dućanima.Odmah sam se sjetila njega.Ok čovjek je učeniji od bandića ali imam osjećaj da je sve to nabubao napamet i da je on samo lutka koju vodi Milanović. A s druge strane je Bandić koji istina je sirov i običan seljo-beljo ali je čovjek svoj i nitko mu ne drži konce...Mislim da ću glasati za Bandića jer kao što su neke cure rekle Josipović mi sve više smrdi...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 14:23:16   
elle1
glasam za bandica -naravno
onaj josipovic mi smrdi,vidi se da nema svoje ja,igra kako mu milanovic nalaze,pa zasto ce nam jedan takav predsjednik
a bandic je bar svoj pa stoga za bandica...uostalom,stvarno je od zagreba napravio metropolu pa za ocekivati je da ce i RH dici na noge

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 14:30:30   
Marta j
Ko ce kome nego svoj svomeuser posted image
Kada mi rodak nije prosao dalje ja odoh za Bandicemuser posted image

Josipovic mi nikako neodgovaram cijeli mi jeuser posted image
Mislim da radi kako mu stranka govori,a Bandic barem rece sto mu je na jeziku nije bitno jel to trebao reci il nije,il jel to pametno il nije al kaze sto misli.
Najgore sto svi spominju neke afere za njega al nitko ne govori sto je on sve napravio za Zagreb.
A mislim da je dao puno toga.

Il kako neki kazu da ce njegovi kumovi doci na Pantovcak a bas me zanima da neko od vas je na nekoj poziciji bili nekog svog negdje postavio neka se javi netko ko nebi.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 14:37:11   
xxl
Dali znaš ko mu je desna ruka???Milinović
IZVORNA PORUKA: Kika83

Moj glas ide onome tko je jasno rekao šta misli o novom zakonu o MPO a to je Josipović i zato jer izgleda kao normalan čovjek a ovog drugog nemogu niti smislit, takva seljačina. Odvratan mi je user posted image  user posted image


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 14:42:56   
anuska08
Moj kandidat nije prošaouser posted image , pa od dva zla biram manje. Josipović!
A kojigod prođe isto mi se piše!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 15:36:27   
mišica 666
Dali znaš ko mu je desna ruka???Milinović


pa sta je taj milanović crni vrag????


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 16:44:08   
Kika83
IZVORNA PORUKA: xxl

Dali znaš ko mu je desna ruka???Milinović
IZVORNA PORUKA: Kika83

Moj glas ide onome tko je jasno rekao šta misli o novom zakonu o MPO a to je Josipović i zato jer izgleda kao normalan čovjek a ovog drugog nemogu niti smislit, takva seljačina. Odvratan mi je user posted image  user posted image



Koliko ja znam gospodin Milinović je u HDZ-u a Josipović u SDP-u!!! Mislim da mu nikako nemože biti desna ruka, malo si pobrkala.
Nemam namjeru se ovdje prepucavati, samo sam dala svoje mišljenje i rekla za koga ču glasati!!!!

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 16:49:41   
Domy
drage moje vi ste pobrkale lončiće ..nepriča se o Milinoviču nego o Milanović..da mu je desna ruka...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 16:56:31   
mišica 666
pa ja opet postavljam pitanje šta je taj milanović crni vrag????

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Izbori - drugi krug
31.12.2009 18:08:01   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Domy

drage moje vi ste pobrkale lončiće ..nepriča se o Milinoviču nego o Milanović..da mu je desna ruka...


A draga moja daj ti pročitaj koje je ime ona napisala.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!