|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 15:59:49   
natalijax
ne

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 16:16:00   
lavica81
jesmo, potpisujem FJ

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 16:27:00   
lee
jesmo ja i muž, FJ upotpunosti se slažem sa tobom.svaka ti čast!user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 16:32:48   
Candy
Građanska dužnost obavljena user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 16:48:07   
Domy
nismo..da imam prijevoz otišli bi..sad smo trenutno bez auta..a da pješačim 12 km ne pada mi na pamet... po ovom snijegu..

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 16:50:39   
Thea
Upravo smo obavili i to i slažem se s FJ.Ne razumijem ljude koji stalno kvocaju protiv vlasti i kukaju i viču da su veliki hrvati a kad su izbori nema ih niti blizu birališta....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 16:57:27   
MaTana
jesmo, slažem se sa FJ

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 17:05:52   
Marta j
Upravo obavili i slazem se sa svime sto je napisala FJ

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 17:16:11   
pula25
OBAVEZNO!!!
FJ je u pravu
a uostalom kada netko dobije večinu, svi glasovi onih koji nisu glasali mu se pribrooje. Tako ispadne da podupiru  nekoga s kim se u biti ne slažu. To je jedan od razloga zašto ja idem glasati uz sve ono što je napisala FJ.


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 17:37:51   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

S jedne strane razumijem vas koje ne idete na izbore, a s druge me to ljuti. Na taj način pokazujete koliko ste ravnoduši prema svemu što se događa u našoj državi (kao da i sami ne živite tu) i dok god većina ljudi bude razmišljala tako neće nam biti ništa bolje.

Frustrira me što nismo sposobni izboriti se za sebe i za ono što imamo pravo, što stalno dozvoljavamo da nas gaze i upravljaju nama. Zato istovremeno imamo harač i pitaj Boga koliko nepotrebih županija i općina ... zato istovremeno smanjuju božićnicu i zapošljavaju nove ljude u pojedinim ministarstvima (makar ništa od toga nije prema Ugovorima) i sl.

Zapravo mi je  svejedno hoćete li ovo shvatiti osobno ili ne, ali me ljuti kada stalno gunđamo i prigovaramo da nam je teško i da spajam kraj s krajem, a ne radimo apsolutno ništa kako bi to promijenili.

Biste li izašli na izbore da se bira direktor vaše tvrtke i da su vam ponuđeni kandidati koji su obrazovan, educirani i imaju viziju te kandidati kojima je vazan samo njihov interes?? Vjerujem da bi, jer važno vam je u kakvoj atmosferi radite, pa mislim da bi vam trebalo biti važno i u kakvoj atmosferi svi skupa živimo.

   potpisujem od a do z...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 18:19:02   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: lema
mm skidaju mjesećno harać 300- 400 kn mjesečno jer ima velika primanja!!!!


pa upravo o tome i govorim ... u vrijeme kad je Harač postao aktualan bilo je referendumsko pitanje "biste li se pridružili prosvjedima, ma tko ih organizirao, u borbi protiv harača?" ... rezultat je bio 48% DA i 52% jebuser posted image NE ..., a sigurna sam da je dio ovih da bio samo reda radi i da pola njih ne bi izašlo. Meni mojih 86 kuna harača puno znači i da se radi išta po pitanju da ga se ukune, prva bih digla svoj glas. I dok god se mirimo sa situacijom i ne vjerujemo u sebe, bit će nam jadno kako nam je!!


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 18:29:33   
cuba
NE! Ne znam koji mi je mogući predsjednik/ica gori... a i uostalom predsjednik u Hrvatskoj i nema ko zna kakve ovlasti tj. više je predstavnik naše zemlje, ne odlučuje o bitnim pitanjima koja bi se trebala riješiti...za to je zadužena Jaca..

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 18:33:35   
malizia
Bogu plakat!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 18:39:54   
buduća mamica
mi smo svoj dio posla upravo odradili, na pobjedniku je da odradi svoj dio posla

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 18:40:03   
dominik
fjuser posted image ...ja bum se pokrila uhima i prihvatila koga god jer nisam uspjela organizirati prijevoz za sebe i klince...

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 18:43:24   
mariola
Bila sam, naravnouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 18:46:30   
koka
Jesmo... user posted image FJ.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 18:49:27   
bomboncic02
Izašla...dužnost mi je i obavila sam svoje..Fj svaka čast!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 20:00:00   
twitty
i ja sam otisla user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 21:14:17   
plavka
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

S jedne strane razumijem vas koje ne idete na izbore, a s druge me to ljuti. Na taj način pokazujete koliko ste ravnoduši prema svemu što se događa u našoj državi (kao da i sami ne živite tu) i dok god većina ljudi bude razmišljala tako neće nam biti ništa bolje.

Frustrira me što nismo sposobni izboriti se za sebe i za ono što imamo pravo, što stalno dozvoljavamo da nas gaze i upravljaju nama. Zato istovremeno imamo harač i pitaj Boga koliko nepotrebih županija i općina ... zato istovremeno smanjuju božićnicu i zapošljavaju nove ljude u pojedinim ministarstvima (makar ništa od toga nije prema Ugovorima) i sl.

Zapravo mi je  svejedno hoćete li ovo shvatiti osobno ili ne, ali me ljuti kada stalno gunđamo i prigovaramo da nam je teško i da spajam kraj s krajem, a ne radimo apsolutno ništa kako bi to promijenili.

Biste li izašli na izbore da se bira direktor vaše tvrtke i da su vam ponuđeni kandidati koji su obrazovan, educirani i imaju viziju te kandidati kojima je vazan samo njihov interes?? Vjerujem da bi, jer važno vam je u kakvoj atmosferi radite, pa mislim da bi vam trebalo biti važno i u kakvoj atmosferi svi skupa živimo.



Bili smo na glasovanju i potpisujem FJ!


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 21:18:12   
Kika83
Ne, mm je bolestan(izgleda gripa) a nisam ni ja bila baš najbolje pa nismo otišli ali u drugi krug obavezno idemo glasati.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 22:29:55   
Ninaa
Mi smo bili i za FJuser posted image user posted image user posted image user posted image . Kasnije svi pilaju kak ovo i ono a kad treba glasovati najbolje se pokriti po glavi i reći ja nisam išao pa me baš briga.Treba nas biti briga jel živimo ovdje i trebali bi se pozabaviti time. Ne velim da su nam kandidati sjajni i da svaki od njih nema putra na glavi ali moramo se bar truditi da nam bude bolje! Ja sam bila par puta u onom odboru kod glasovanja i mogu reći da je kod nas sve štimalo i da nikad nije bilo da će netko glasati za drugoga i da su zaokruživali glasove od onih koji nisu bili. Za druga biračka mjesta nemogu reći ali eto kod nas je tak bilo nekad.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 22:46:26   
minnie
ja nisam išla glasati zato što ne živim u mjestu gdje sam prijavljena ali se slažem sa fj. pljujemo po vladi a ništa ne poduzimamo da ju promijenimosamo pogledajte što se dogodilo sa izborima za vladu. dobili smo jednog sanadera koji nas je uvalio u govna a sami smo si krivi za to. da smo svi mi koji mislimo da naš glas nemože ništa promijeniti izašli na glasanje možda bi se nešto promijenilo. ako i nebi  bar bi imali osječaj da smo pokušali

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Jeste li izašli na birališta?
27.12.2009 23:17:48   
Anoniman
Glasovali! To je sveta građanska dužnost user posted image

FJ - LEGENDO! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu minnie)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Jeste li izašli na birališta?
28.12.2009 0:40:11   
dominik
ja idem na drugo...cekala da mi se lista malo iscistiuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!