|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlike između muškarca i žene
13.9.2008 12:03:33   
koka
IZVORNA PORUKA: njanja

moj dragi nakon jela odmah stane sve pospremati sa stola, a ja volim sjediti još za stolom, razgovarati i uživati dok se ne slegne user posted image
Tvoj dragi je kao ja user posted image user posted image user posted image . Kad završimo ručati ja se odmah bacam na suđe on se mora odmorituser posted image ............Ja mogu čuvati dijecu i pospremat kuću , on može čuvati dijecu i samo to user posted image ......... MM je vaga a ja vodenjak........Ja letim on me spušta user posted image .....Ja volim salatu on ne user posted image ........... Nastavlja se user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razlike između muškarca i žene
13.9.2008 13:07:59   
mirna
IZVORNA PORUKA: koka

IZVORNA PORUKA: njanja

moj dragi nakon jela odmah stane sve pospremati sa stola, a ja volim sjediti još za stolom, razgovarati i uživati dok se ne slegne user posted image
Tvoj dragi je kao ja user posted image user posted image user posted image . Kad završimo ručati ja se odmah bacam na suđe on se mora odmorituser posted image ............Ja mogu čuvati dijecu i pospremat kuću , on može čuvati dijecu i samo to user posted image




potpisujem. najbolje se osjećam kad odmah pospremim, a ne da cijeli dan gledam što još moram napraviti...


ja sam vaga on je blizanac: obadvoje smo negdje u zraku..user posted image valjda će nas mali jarčić ozemljiti..

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razlike između muškarca i žene
13.9.2008 13:16:35   
Dora04
Moj muž i ja smo potpuno različiti.user posted image
On je šparan ja rastrošna,
On je tih a ja bučna,
On voli planine i ljeti ja samo zimi,
On voli more samo po ljeti ja uvijek,
I sa svim razlikama se dobro slažemo.user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razlike između muškarca i žene
13.9.2008 22:25:08   
anne
MM je jutarnji tip, a ja noćni. MM je jako pedantan i spor, a ja površna i brza. MM voli trčati, a ja mrzim. MM skreše ljude, a ja se bojim da se ne zamjerim nekom. MM treba pola sata nakon buđenja da dođe k sebi, a ja otvorim oči i usta već rade ko luda.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razlike između muškarca i žene
14.9.2008 15:45:57   
božica
ajme meni al ste toga nabrojale svugdje me/nas ima....
JA škorpion ON vodenjak
Ja volim odmah oprati suđe poslije ručka on tek navećer ili ujutro...
On Voli kuhati ja ne...čarape ostavi naravno negdje usput....sa daskom nemam problemauser posted image ...tokokm noći kad idem na wc spopićem se na njegove šlape ima ih po svukuda....
ma različiti smo ali smo zato zajednouser posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
15.9.2008 10:39:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razlike između muškarca i žene
15.9.2008 14:27:31   
MILLA
moj dragi j takav sretnik što ima ženu poput mene ,jer ja za njim skupljam sve... njegovo! nosim mu uvijek ručnik u kupatilo jer me nikada ne posluša i da ga odma uzme,kada on spava ja hodam po prstima dok on hoda,lupa ili čak svira sa gitarom meni pored uha... ja njega masiram,-a ja trudna... ja mu po kiši nosim ručak-pješke-  a on sa autom meni za marendu nema vremena...i onda mi digne tlak-i ja odlučim -sve češ ljepo sam-ne zanimaš me!!! i ide on na posao-neobrijan-zgužvan-gladan-zaboravio i ključeve i mobitel... a ja se mislim..".si se okupao...a jesi jadan-vrati se-sramotiš me-izgledaš kao da nemaš ženu kuči!!!!!!user posted image user posted image user posted image




_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razlike između muškarca i žene
15.9.2008 14:34:26   
tiha
milla strasna si miuser posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razlike između muškarca i žene
15.9.2008 14:59:42   
piggy
moj isto kad mi neki put digne živac kažem mu "ma baš me briga,misli malo ti"al opet ga nemrem pustiti bilo kakvog i kad nešto zaboravi opet mu odnesem.
šta ću kad sam takva,al to bar nije stalnouser posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razlike između muškarca i žene
15.9.2008 15:09:24   
Florijan Jakov
Čarape potpisujem 100%..neki dan tražio u ormaru stopalice i broji na mene da ja nosim njegove stopalice, kad ono dva para u ormaru + nekoliko prljavih u prtljažniku auta(nakon nogometa, puta..)!
Vikend ujutro i do podne (kad FJ nije doma) - uvijek isti scenarij - ja se ranije probudim, idem pospremati, kuhati, čistiti i dr., a on spava ili leži u krevetu dok ja ne dođem i derući se govorim "Pa mogao bi i ustati danas!"....a on će, uvijek I OPET..."A ja sam se hoću  maziti ujutro kad se probudim"...HOĆU I JA ALI HOĆEŠ LI TI POSPREMITI, SKUHATI, OPRATI.....!??!?!?user posted image

I još puno stvari koje ste navele, ali nekada se oglušim na sve to user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razlike između muškarca i žene
17.9.2008 9:19:38   
Frany
user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razlike između muškarca i žene
17.9.2008 9:22:35   
troubled
FJ i nije mu loša želja....zapravo odlična je...što se buniš? user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Frany)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razlike između muškarca i žene
17.9.2008 9:31:18   
Frany
Mm je flegma a ja ne ,mm se voli pržiti na suncu a ja ne ,mm voli kuhati a ja moram kuhati,mm je bio u vojsci a ja sam rodila dva  puta  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image                                                       

(Odgovor članu Frany)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!