|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
11.6.2012 13:59:51   
tiny
Danas moja Mia i ja na pijaci kupujemo jagode i komentiram ja kako su skupe,a kaze moja carica:znas mama ona je vidila da si ti bogata pa ti je zato skupljeuser posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
11.6.2012 15:11:48   
anaxx
u našem vrtiću/jaslicama je J. Rozga trenutno hit i svi znaju (bar ovi veći) pjevati Bižuteriju...
ovi mali slušaju starije pa i oni nešto pokušavaju...

pred par dana uspavljujem ja T i on meni onako pospan kaže malo me nosi mama... ajde mama će malo ponositi da brže zaspi... nosim ja, nosim, okice su zatvorene i kad sam mislila da već spava počne on u polusnu: ..."blago meni, još po sebi tvoje prste osjećam".... user posted image  mislim si ja : osjećaš, osjećaš kad te već 15 min. nosim i ljujam...

< Poruku je uredio anaxx -- 11.6.2012 15:12:27 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
11.6.2012 15:12:43   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
11.6.2012 15:14:19   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
11.6.2012 15:54:00   
ucitelj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
12.6.2012 23:14:30   
maryann01
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
13.6.2012 10:19:16   
danery
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
13.6.2012 10:57:25   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
13.6.2012 14:00:14   
stars777
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
14.6.2012 14:30:56   
FAVORIT
Oni su presmiješni... ja se svaki dna od srce nasmijem i iznenadim kako su pametni.

Nekidan, sjedi moj dvogodišnji sin na dužoj nuždi. Da ide lakše, skupa tiskamo i drži me za ruke. Da bi dočarala situaciju fale mi zvučni efekti, ali skužiti ćete već user posted image Ja dajem pdršku i stenjajući mu govorim "tiskaj", on stisnuo stomačić, ja stenjajući pitam "jel ide", a on još više stenjajući kaže"nnnnnn....NE!!!"

Umrla sam od smijeha na podu kupaone user posted image

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
28.8.2012 11:30:28   
Indy
neki dan moj patrik u sred trgovine izvali, mama nema pisu. ja i mm samo smo se nasmijali i ponadali da nas nitko nije razumio, jer ipak smo u stranoj zemlji.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu FAVORIT)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
29.8.2012 8:38:53   
osobno
mene nema milijun godina,al evo došla da vas uveselim biserima svojih mališana...

Kako rastu,sve češće imaju zajedničke provale.

Neki dan kod moje mame Matej se počne penjat na ogradu od balkona.

Stara skoči sva preplašena,spusti ga i zaurala:
"Dobro,jesi ti normalan?!Past ćeš!"

A mali duboko uzdahne,pogleda je i veli:

"Baba,čuj,ja ću sad morat malo popi*dit..."

A prije toga sjedimo kod nas na balkonu,on milijun puta upali i ugasi svijetlo.

Nakon par upozorenja,dignem se kao furija sa stolice i krenem prema njemu,

a on se baci na pod i iz sveg glasa zavapi:
"Molim te nemoj tuć moju nogu,
bit ću dobar..."user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim,malo je reć da sam umrla od neugode i da ga ne tučem,al su se ljudi šta kopaju
u vrtu do okrenuli i zaradih jedan zgađeni pogled,a on se diga i ušeta u kuću
ka da ništa nije bilo...


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
29.8.2012 10:21:49   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image
mi nemamo još nekih bisera,slabo govori,,bar ga niko nerazumije kad se dere i pokazuje prstom ako vidi nekog debelog BEBEJA TETA/STRIKO!! user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
1.9.2012 21:23:10   
Emina mama
user posted image user posted image za bisere male!
Ema je često kod mm-ovog uje na ''čuvanju'', ujo nema djece pa ne pazi baš kaj priča...i tako dođe Ema neki dan kući, ja sam ju kao nekaj naljutila i odjednom počne psovati!user posted image
''Jedemu miša''...''opet me zaje*avaš'' itd. Kad ona to izgovori zvuči smiješno, i koliko god ja htjela izgledati strogo i ozbiljno zvučati kad joj objašnjavam da ne smije psovati...svaki put prasnem u smijeh!user posted image
A sad ima foru kad ju nekaj kao začudi, onda kaže ''Ajme Miki!''user posted image
I kad ju pitamo kak se zove ona i kak se zove seka...ona odgovori da je ona Peppa Pig a seka je George!user posted image

_____________________________

EMA 01.04.2010.
LEA 02.12.2011.


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
1.9.2012 21:30:13   
Emina mama
Zaboravih...
Sad kako je bilo lijepo vrijeme skoro stalno smo bili vani, tako je Ema i piškila vani, iza grmića i sl.
I skoro svaki dan smo pričale kako joj nitko ne smije gledati kokicu i cike...njoj to super, mama geda koku i cike...mama ima koku i cike...
I sad jednu večer ja se borim sa Leom i kažem mm-u da obuče Emu u pidžamicu...a Ema ''NEE''
Pitam ja zašto te tata ne smije presvuči....''ali on ima pinkek'' (oliti pišu!) ne smije vidjet moju kokicu i cike...i tako se više neda skidat pred tatomuser posted image

_____________________________

EMA 01.04.2010.
LEA 02.12.2011.


(Odgovor članu Emina mama)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
2.9.2012 23:14:43   
Krky
Jedan dokaz kako malci nisu u stanju razabrati mjesto ni vrijeme...prije nepunih mjesec dana izgubila sam svoju voljenu baku i to je mojim malcima bio prvi susret s bliskim gubitkom, pa je jedan od njih rekao da svakako želi ići "baki na provod". Drugi je dok smo stajali kraj odra s mojom mamom i ostalima, grlio moj trbuh (malog Jakova) i pitao: " Jel Jakov bude mogao vidjeti (hoće li se roditi) kad baka S (moja mama) umre".

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Emina mama)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
20.1.2013 10:38:04   
danery
jučer mi kod prijatelja....cure se "igraju",svaka na svom kraju sobe i zjaka u onu drugu...
kad odjednom vadi mala frendičina metar gaze i briše nos (nestalo djetetu maramica)...
ostavila gazu onak slinavu i mokru na kutnoj,a nitko nije skužio...
nakon nekog vremena nosi bejb gazu i daje mi i kaže MAMA UDARILA SAM SE,STAVI MI NA PČELO GAZU...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
(sveki si namoči gazu kad ju boli glava pa si stavi oblog na čelo,a mala vidjela pa si povezala user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
20.1.2013 11:44:54   
Kazimira
moj još ne priča ali imam par provala od nečaka i frendicinog malog.......

nečaka smo nagovarali da kaže čičak.....i nekoliko puta jadan viče ne znam, pustite me na miru......da bi poludio i rekao NE ZNAM REĆI ČIČAK....user posted image

nećakinja ide prvi razred i većera između ostalog luk...tata joj kaže nemoj toliko smrdit ćeš ujutro u školi..na kaj ona njemu...ja ću ići u večernju školu za menađere............user posted image user posted image

od frendice mali s 3 godine je ženskoj u banci na šalteru rekao 'lutko pošto je pašteta'user posted image ......jednom je čuo pjesmu Zabranjenog pušenja

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
20.1.2013 13:19:59   
girlpower
Moja jeja prije par dana.,
sjedimo moja seka,njezin dragi i ja..a njen dragi ima poprilicno velike oci..jeja stala pred njega i gleda ga prstom uperi u njega i izjavi:vid zaba!a on njoj:"jel to zato sto imam velke oci?"
nemoram rec da smo skapali od smjeha

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.4.2013 14:55:27   
mamasita
kada je E bila manja,uletila nam je u dnevni tokom "akcije"user posted image i gleda nas,nismo je odmah skužili i skočili smo ko da nas netko bode kada smo je vidjeli,no dobro,to je prošlouser posted image idemo mi tako svekijima na ručak i ručamo svi lijepo za stolom,muk,kada odjednom E ispali,znaš nono da su se mama i tata trljaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moram li išta više rećiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.4.2013 20:50:04   
inesica

IZVORNA PORUKA: mamasita

kada je E bila manja,uletila nam je u dnevni tokom "akcije"user posted image i gleda nas,nismo je odmah skužili i skočili smo ko da nas netko bode kada smo je vidjeli,no dobro,to je prošlouser posted image idemo mi tako svekijima na ručak i ručamo svi lijepo za stolom,muk,kada odjednom E ispali,znaš nono da su se mama i tata trljaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moram li išta više rećiuser posted image user posted image user posted image

Ovo je nesto najbolje sto sam do sad na ovoj temi procitala! Trljaju se hahahahaaauser posted image user posted image

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
13.6.2013 10:41:04   
Hubertica
I tako jucer pokusavam obuc svog juniora a on meni, nemoj pa vidis da sam znojan... A jutros nikako se pokakat i kaze on: slabo radi guza, mama pjomeni baterije!

_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
13.6.2013 10:52:44   
evanoi
ovo je moj nećak od 3 godine izvalio: nacrtao je prazan kvadrat. na pitanje šta je to, odgvorio je: kamen! a iza kamena je i vuk :)

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
17.12.2013 18:01:23   
leptirka
Moj 3godišnjak me gleda i pita: Mama, jel ti funkcioniraš?

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Najbolje "provale" naših mališana!
18.12.2013 8:45:41   
inesica
Moj trogodisnjak je izjavio tati u krevetu da je on pravi muskarac jer je dobar u krevetu(mislio je da se to odnosi na to sto je lijepo odspavao), to je cuo u reklami za Dva i pol muskarca. I drugi dan dodje svekrva, baka i moji roditelji i on pred njima pita tatu "Tata, jesi i ti dobar u krevetu?" ne moram opisivati reakcije :D

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!