|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazen s lopticama...
11.3.2011 9:22:59   
pufna*
pošto bazenčić imamo, trebali bi samo loptice, što više po mogućnosti :) ima koja dobra duša da nam to dobavi iz nekog velikog konzuma, mi nismo blizu? kolko je pakiranje? plaćam unaprijed. 

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bazen s lopticama...
14.3.2011 10:49:57   
pufna*
prošla sam sve veće centre koje imamo (ktc, plodine, billa, lidl, trgocentar), nigdje nema loptica user posted image user posted image anyone? user posted image user posted image
jel ima u emezeti možda? gdje, gdje, gdjeee user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bazen s lopticama...
14.3.2011 14:07:39   
mamicaa
ajme neeeeeeeeeee mi smo svojecremeno imali bazen s lopticama, i loptica smo imali po cijeloj kući,dvorištu itd.

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bazen s lopticama...
15.3.2011 7:12:20   
ciba
ej pufna,ima ih u konzumu,100 loptica je bilo po cjeni od 79 kn,neznam jel jos uvijek tak...

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bazen s lopticama...
16.3.2011 9:36:20   
pufna*
kumu sam napenalila da pregleda sve dućane di sam čula da ima: BAUMAX, MERKATONE, MAGIC BABY (GARDEN MALL), konzum..uhhh....

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!