|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: turbo limač klub
9.12.2009 10:32:30   
ket
evo pa pročitaj raspravu...negdje na drugoj str. cure pišu da su dobile nakon prijave mailom
http://www.baby.hr/forum/viewtopic.php?t=1955&postdays=0&postorder=asc&start=0

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: turbo limač klub
9.12.2009 10:43:25   
korina 9
Ja radim u magmi u top shopu pa nisam imala pojma o tim poklonima za klince.user posted image user posted image Šta se tiće kartica za skupljanje bodova provjerite si svaki puta račun,jer na računu piše koliko ste bodova dobile sa tom kupnjom. Naravno ako je kartica uopće provučena,a zna se desit da prodavač nezna kako se provlači kartica za bodove pa je ni ne provuče. Ugl. provjerite na dnu računa,ako ne pišu bodovi odmah pitajte zašto???  

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: turbo limač klub
9.12.2009 10:58:58   
huanita

IZVORNA PORUKA: lee

ja sam učlanjena. super je to jedino kad plačaš u gotovini dobiješ više bodova..a kad je bnešto na akciji onda bodova nema...kupila ja autosjedalicu maxi cosi tobi i nema bodova......i nisam dobila poklon.. za rodjenda user posted image  šmrc


Kako nema bodova? user posted image
Mi smo prošli mjesec na akciji kupili Tobicu po 1000 kn (bila je 1700) i dobili 49 bodova za gotovinu + 100 bodova nagradnih.

_____________________________

J 4.5.2001.
I 18.6.2009.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: turbo limač klub
9.12.2009 11:16:09   
dominik
nije joj koka na blaajni provukla karticu kak treba hehhee...pokloni se dobivaju ako uclanis djete ...postoje dvije "kartice" pa pripazite na to

< Poruku je uredio dominik -- 9.12.2009 11:20:26 >

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: turbo limač klub
9.12.2009 11:21:31   
Vjeverica ST
ajme meni, izludih se, više mi ništa nije jasno!! koje dvi kartice, za t.limač i za ostalo od Magme? je li vrijedi prijavnica mailom? ili da odem u t. limača osobno i upitam ih za taj obrazac, da ga popunim na licu mjesta? moram li nešto kupiti? moram li do tad imati bodove na kartici ili se svejedno dobije poklon? uf, sorry cure na tlačenju user posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: turbo limač klub
9.12.2009 11:24:09   
dominik
jedno je turbo limač klub a drug ona kartica za skupljanje bodova - to sam htjela reci...sorry
to se njihove povezanosti tice to ti ne znam da li se trebaju imati bodovi za poklon...


< Poruku je uredio dominik -- 9.12.2009 11:25:00 >

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: turbo limač klub
9.12.2009 12:06:41   
maja
hihihihi, baš ste sve pomješaleuser posted image
Vjeverice idi tamo i ispuni!!!

Magma kartica je ona neka crveno bijela sa nekim jopcima, kad se kupuje iznad 100 kn prodavačica vam provuče karticu. Negdje na njoj imate broj (naprijed ili nazad) i možete bodove provjeriti i na njihovim stranicama.

Turbo limač klub kartica je ljubičasta (tek sam je neki dan vidjela) i još nisam otišla po nju, tako da ne znam šta sa poklonom!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: turbo limač klub
10.12.2009 22:32:49   
BUMBIKA
Ja poslala mailom podatke,pa ćemo vidjeti hoće li na stići

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: turbo limač klub
10.12.2009 23:02:16   
monte
ja isto niš ne kontam,nitko mi nije spominjao ove kartice

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: turbo limač klub
10.12.2009 23:12:04   
lee
IZVORNA PORUKA: dominik

nije joj koka na blaajni provukla karticu kak treba hehhee...pokloni se dobivaju ako uclanis djete ...postoje dvije "kartice" pa pripazite na to










budem joj rekla...jer je znam..teta dijana dobit češ batina...user posted image  huanita ništa od bodova.....a ni nagradne nisma dobila...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 15:23:21   
mala pcelica
nama stigla danas ta kartica za maju ..svijetlo plava i piše turbo limac club na njoj -jel to to???

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 15:24:41   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

nama stigla danas ta kartica za maju ..svijetlo plava i piše turbo limac club na njoj -jel to to???

hej super, a sta si napravila da dobijes tu karticu daj mi objasni korak po korak plavusa znas vec user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 37
   [Obrisani korisnik]
16.12.2009 15:25:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 15:28:03   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

nama stigla danas ta kartica za maju ..svijetlo plava i piše turbo limac club na njoj -jel to to???

hej super, a sta si napravila da dobijes tu karticu daj mi objasni korak po korak plavusa znas vec user posted image

e imaš gore ket je napisala link na koji posaljes svoje podatke,ja poslaal i zaboravila na to kad vidim sad u sandučiću.....e a šta radim sa njom ,jel ju pokazujem kad kupujem nesto za maju,jer nema nikakvih brojeva na njoj samo ime i prezime????

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 15:29:15   
CallamityJane
super pcelice idem odmah i ja, pa neka ju imam, posluzice vec za nesto user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 15:30:36   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: callanhoe

super pcelice idem odmah i ja, pa neka ju imam, posluzice vec za nesto user posted image

ajd ajd ,ko što kažeš za nešto valjda služi user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 15:33:49   
ket
jedino što znam za sada da do 10god dobivaju poklon za rođendan od tluser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 15:38:19   
martina87
i ja sam sad poslala pa cemo vidjeti

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 17:59:16   
nancy
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

nama stigla danas ta kartica za maju ..svijetlo plava i piše turbo limac club na njoj -jel to to???


a kad si poslala prijavu??i jesi li putem neta ili osobno otisla u ducan pa popunila?


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 18:10:53   
ninolina
nama stigla danas ta kartica za maju ..svijetlo plava i piše turbo limac club na njoj -jel to to???

je i nama četri komada i kupon za ivin ročkas


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 18:21:29   
zaba
ja na netu nemrem naći pristupnicu,samo za magmu koju imam,hebiga

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 20:42:41   
BUMBIKA
Nama još nije stigla.
Žaba imaš na prvoj stranici je neko stavio link gdje se to ispuni,tj pošalješ mail


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: turbo limač klub
16.12.2009 22:30:11   
emily123
nama danas stigle kartice...ispunila sa pristupnicu preko neta prosli tjedan

_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: turbo limač klub
17.12.2009 10:58:10   
Vjeverica ST
HEEJ, NEKIDAN SAM I JA OTIŠLA DO T.LIMAČA i ispisala taj formular! za rođendan stigne obavijest o preuzimanju poklona, rekla je prodavačica da se ne mora doći striktno na taj dan a čak ni mjesec...Dobivaju se do 10 godine!
PS- zna li itko nešto o sličnom članstvu u One2play-ja? Mislim da postoji nešto slično iako s lošijim pogodnostima...
A znate li što stiže od dm-a za 1.rođendan? Čula sam isto samo nekakvi popusti?user posted image
prave smo mame švercerice ilitiga SPONZORUŠE...Bambi, Froddo, Knorr, Hipp, T.limač....user posted image user posted image user posted image
ja prva user posted image user posted image user posted image

A KRIZA JE......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu emily123)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: turbo limač klub
17.12.2009 11:00:23   
Bebys
koju pristupnicu si ispunila kad tamo ima samo REGISTRACIJA ONLINE...i nigdje nepise podatak o bebi...samo nasi podaci i koliko imas djece nist..kak znaju kad je rodjendan...daj mi link sta si ipunila MOLIM TE...
hvla ti
IZVORNA PORUKA: emily123

nama danas stigle kartice...ispunila sa pristupnicu preko neta prosli tjedan


(Odgovor članu emily123)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!