|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
15.3.2010 12:46:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: "Hvala"
15.3.2010 12:46:50   
ninolina
Jako ste mi sumnjive vas dvijeuser posted image user posted image Sigurno ste si i malo šljive( iz zdravstvenih razloga naravno ,zbog viroza) trgnuleuser posted image

Sad mi je jasno i zašto si muža otjerala od kuće-u trgovinu kao foluser posted image
A di je Pepe danas? Liječi mamurluk..hi-hi..

a ne bile smo dobre na sokićima he he....
a muž je ujutro bio u šopingu poslije smo se lijepo podružili uz kavicu i malo papice...user posted image
a pepe sad će ona i tu...user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: "Hvala"
15.3.2010 12:47:13   
ninolina
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

hahaha,tu sam,tu samuser posted image
samo cu napisat da sam ja jedna uzorna trudnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A onda je svizac...

ha hauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: "Hvala"
15.3.2010 14:41:07   
Ninaa
Ja bi se zahvalila mojoj mami koja je usrdno ovih dana prala suđe(iako imamo perilicu) i pomagala mi oko roćkasa. Dobro mame služe za to ali nije dala ni da joj se pošteno zahvalim kao nije to ništa. A još veće hvala mojoj šogorici koja moje dijete voli neopisivo i uvijek je pričuva i koja mi je isto puno pomogla oko roćkasa bez da je pitala jel treba. Ispekla mi je 3 kolače i jučer otišla u kuhinju i primila se posla i danas došla isto da mi pomgne pospremiti (ali sam već sve uspjela sama) Eto od srca im hvala jel su me spasile.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: "Hvala"
26.3.2010 8:54:40   
ninolina
veliko hvala zvrku.... stigla je moja paštica... hvala za slatkiše.... dok ti se ne odužimuser posted image
e a sad ako me nema na jaji to je pašta krivauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: "Hvala"
26.3.2010 8:56:06   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina


e a sad ako me nema na jaji to je pašta krivauser posted image user posted image


pokušavamo svim snagama da te ''riješimo''a da li budem uspijelaaaaaaaa..

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: "Hvala"
26.3.2010 8:59:11   
ninolina
pokušavamo svim snagama da te ''riješimo''a da li budem uspijelaaaaaaaa..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: "Hvala"
26.3.2010 9:00:00   
ZVRK
user posted image
nastavak na ''mom''terenu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: "Hvala"
26.3.2010 9:01:35   
ninolina
nastavak na ''mom''terenu

user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 84
   [Obrisani korisnik]
26.3.2010 16:09:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: "Hvala"
26.3.2010 16:39:04   
ejmama
Ma daj molim te, tako me sram, kad sam to obećala, a tek sad poslala.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: "Hvala"
29.3.2010 18:48:40   
novamama
Hvala pepeljugi što mi je busom poslala paketuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: "Hvala"
30.3.2010 17:27:00   
CallamityJane
Veliko, velikoo hvala mojoj Neli sto je bila tako pazljiva i kupila za moju Kike poklone, zaista je izabrala kao sto bih ja sama birala. Neco pokloni su prekrasni svih 6 komada, sto je najbitnije Kike je odusevljena i samo trci od jedne do druge stvariuser posted image
Puno ti hvala i za poklon sto si meni kupila, stvarno si izabrala najbolji poklon za osobu kao sto sam ja! Obe knjige su divne, jos samo da onu "must have" dovrsim pa cemo moci diskutovati o njoj!user posted image user posted image user posted image user posted image
Jos jednom punoooo hvala i samo da znas da mi je najveci poklon od svega sto si se napokon vratila!user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: "Hvala"
30.3.2010 21:01:36   
lelo
Ova tema je pun pogodak jer stvarno imam puno cura za zahvaliti.user posted image
Počinjem od lilivane koja je uvijek tu uz mene i sada kada mi je teško.user posted image
Puli koja mi snima crtiće, sa kojom pijem kavicu i družimo se redovito.user posted image
Cvrči koja je prošlo ljeto bila samnom kada je mm strgao ruku i pravila mi je društo.user posted image
Koka koja mi je poslala Tomicu i prijatelje kada ih nije bilo na tv-u.user posted image
Tonkica koja je jedna predivna žena.
I sve ostale ste mi drage, i drago mi je da vas bar većinu poznajem, za to vam svima želim reći veliko HVALA.user posted image user posted image


_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: "Hvala"
4.4.2010 14:40:11   
dami
Hvala mm koji je ispekao najbolje  pince, ja sam radila pa nisam stigla. Hvala mužu, puno pusa ...
bilo bi toga još ali imam user posted image . Proći će...user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: "Hvala"
4.4.2010 14:48:31   
Zimic
Hvala svim curama koje se trude odgovorit na moje teme (meni osobno jako vazne),hvala Vam na tome!

Hvala mojem prijaelju(ljubavniku i sve sta ide uz to) sta je prihvatio moje djete kao da je nase...

Hvala Bogu da sam svaki dan zdrava i sretna zena!

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: "Hvala"
4.4.2010 16:32:37   
xxl
Želim ti sreću al eto jedno zaista dobronamjerno pitanje-Nije li ti prerano??
IZVORNA PORUKA: Zimic

Hvala svim curama koje se trude odgovorit na moje teme (meni osobno jako vazne),hvala Vam na tome!

Hvala mojem prijaelju(ljubavniku i sve sta ide uz to) sta je prihvatio moje djete kao da je nase...

Hvala Bogu da sam svaki dan zdrava i sretna zena!


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: "Hvala"
4.4.2010 16:59:03   
leilany
IZVORNA PORUKA: Zimic

Hvala svim curama koje se trude odgovorit na moje teme (meni osobno jako vazne),hvala Vam na tome!

Hvala mojem prijaelju(ljubavniku i sve sta ide uz to) sta je prihvatio moje djete kao da je nase...

Hvala Bogu da sam svaki dan zdrava i sretna zena!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: "Hvala"
5.4.2010 8:09:08   
ninolina
Hvala svim curama koje se trude odgovorit na moje teme (meni osobno jako vazne),hvala Vam na tome!

Hvala mojem prijaelju(ljubavniku i sve sta ide uz to) sta je prihvatio moje djete kao da je nase...

Hvala Bogu da sam svaki dan zdrava i sretna zena!

drago  mi je zbog tebe, dragauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: "Hvala"
7.4.2010 22:09:08   
Zvonki
Hvala našoj maji. user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: "Hvala"
7.4.2010 22:15:26   
dominik
IZVORNA PORUKA: ninolina

Hvala svim curama koje se trude odgovorit na moje teme (meni osobno jako vazne),hvala Vam na tome!

Hvala mojem prijaelju(ljubavniku i sve sta ide uz to) sta je prihvatio moje djete kao da je nase...

Hvala Bogu da sam svaki dan zdrava i sretna zena!

drago  mi je zbog tebe, dragauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image bas mi je drago zbog tebe

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: "Hvala"
7.4.2010 22:31:25   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Zimic

Hvala svim curama koje se trude odgovorit na moje teme (meni osobno jako vazne),hvala Vam na tome!

Hvala mojem prijaelju(ljubavniku i sve sta ide uz to) sta je prihvatio moje djete kao da je nase...

Hvala Bogu da sam svaki dan zdrava i sretna zena!

rijetko se sreće žena koja je tako pozitivna i niko nebi rekao da si skoro prosla jedan tezak period u zivotu i zato jedan veliki user posted image za tebe

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: "Hvala"
7.4.2010 22:50:37   
twitty
hvala cvrčak na paketu user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 98
   [Obrisani korisnik]
7.4.2010 22:52:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu twitty)
  Neposredna veza do poruke: 99
   [Obrisani korisnik]
7.4.2010 23:11:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

carski rez
Admin

koliko vam je trajao oporavak od carskog reza?

5-10 dana (52%)

mjesec dana (29%)

nekoliko mjeseci (9%)

više........ (9%)


Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!