|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:03:03   
Candy
Fiona,mislim da ti je super ideja user posted image ...
Počni zarađivati user posted image user posted image user posted image ...

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:03:06   
piggy
meni je super kaj sam strijelac,jesam jako osjećajna jer sam rak u podznaku,al ja dobijem poklon za ročkas,pa poklon za božić i cjeli taj 12-ti mjesec obožavam

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:03:22   
troubled
IZVORNA PORUKA: FIONA

stari nemoj me krivo shvatiti ali i tebi koja korekcija ne bi škodila... ak  niš depilacija guze..user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:04:21   
piggy
IZVORNA PORUKA: troubled

IZVORNA PORUKA: FIONA

stari nemoj me krivo shvatiti ali i tebi koja korekcija ne bi škodila... ak  niš depilacija guze..user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


a može i korekcija ušijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:04:44   
FIONA
ej ne zaboravi i sv. Nikolu...ak niš drugo radi čokolade u čizmi!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:04:56   
troubled
piggy, ja sam dupli strijelac....i zbilja, prosinac je čarobni mjesec user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:06:23   
FIONA
curke nemoje tak možda se bu frajer uvredil moramo imati malo takta... Dragi Zg cinik mislim da bi ti mogle pomoći oko nekih savjeta sa "stajlingom"!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:06:44   
njanja
IZVORNA PORUKA: FIONA

curke moje vidim ima zainteresiranih, mogla bi ja otvoriti nekakav biznis...user posted image user posted image user posted image ... povečavam grudi, smanjujem nost i stavljam virtualne porculanske navlakeuser posted image user posted image user posted image ...
kak vam se čini oglas!!!

  dodaj joj štošta na popis i tu sam....smanjivanje grudi, liposukcija.... user posted image  a što se ovnova tiče...ja sam ovnica i odlično, ali pazi odlično se slažem sa škorpionima...imam ih jako puno oko sebe i sve super funkcionira....imati ćeš više problema sa energičnim strijelcem, ovnovi + strijelac???? ŠOU :) p.s. ja živim sa 2 blizanca...dovoljno da mi je muž, a i jan se rodio u znaku blizanca...nadam se da će me podznak spasiti user posted image  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:07:03   
piggy
obožavam strijelceuser posted image
da da fiona zaboravila sam nikolu,bilo je i šiba naravno za mmuser posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:09:33   
troubled
fiona, rasplakala si me....... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:09:38   
FIONA
joj njanja moj buraz je škorpion i moram priznati da smo se vječito klali pa i dan danas si nismo Bog zna kaj dobri!!!
Nek bu cura, nek se rodi 25.11 i zvala se bu Katarina... pa kaj puno tražim, mislim ono!!!! user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:09:57   
piggy
draga njanja ja strijelac,mm blizanac,šogorica blizanac,svekrva blizanac,mama jarac a tata mi je bio bik i odlično smo se slagali,bio je dovoljan pogled da bi se skužili,a sa mamom se bockamuser posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:10:11   
zg_cinik
da nebi bilo...
 
user posted image
 
može i moja duhovna strana...
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:10:40   
FIONA
IZVORNA PORUKA: troubled

fiona, rasplakala si me....... user posted image user posted image user posted image

ma neeeeeeeeeeeee, osim ak nisu suze radosnice!!!!


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:11:29   
troubled
suze smjeho-vrištalice user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:12:17   
FIONA
ooohooo Jorenimo!!!! svaka čast oborena sam s nogu na otečena koljena...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:13:32   
piggy
bar su ti ublažila udaracuser posted image user posted image user posted image user posted image
ima nešto u otečenim koljenimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:13:43   
FIONA
baš mi je drago da i ja nekoga nasmijem i prije nego me vidi... hihihihi, svako djete misli da sam maškara pa ili krepa od smijeha ili od straha... ali ja se nedam... 

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:14:09   
zg_cinik
GDJERONIMOuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:14:25   
FIONA
priiirodnii jaaastuuučiićiiii, aaahahahaaaahaaa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:14:39   
njanja
IZVORNA PORUKA: FIONA

Nek bu cura, nek se rodi 25.11 i zvala se bu Katarina... pa kaj puno tražim, mislim ono!!!! user posted image user posted image user posted image


 misli na to jako jako jako pa će ti se ostvariti...meni je termin bio 13.06., a 12.06. nam je godišnjica braka....i nadala sam se potajno da će se Jan roditi na taj dan..i što misliš: koji je dan odabrao????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:14:57   
piggy
pa ja ti se nisam smijala u maksiću očito nisi imala dobru maskuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:15:07   
FIONA
po suhom stari , po suhom...user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:15:59   
mirna
IZVORNA PORUKA: FIONA

baš mi je drago da i ja nekoga nasmijem i prije nego me vidi... hihihihi, svako djete misli da sam maškara pa ili krepa od smijeha ili od straha... ali ja se nedam... 

vladimiru si se svidjala!user posted image

laku noc svima... opet ste me navukli da sam ostala sat vrijemena duze...user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Caffe bar "Đuro"
7.9.2008 23:16:23   
FIONA
joj misli su mi na 25.11.
kaj se maksaća tiće ono je bila dnevna lagana varijanta za klince da ne bi bilo šok od prve!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!