|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crkvena rastava braka
11.3.2010 10:25:08   
Točkica28
ja sam pričala sa svojim župnikom u vezi toga, on je sam riješio 3 takva slučaja. prvo sto trebas napraviti je nazvat crkveni sud na kaptolu i onda bus bila sigurna kaj mozes kaj ne... moj frend je isto tako sada u postupku raskidanja crkvenog braka
drzim fige dear


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Crkvena rastava braka
29.3.2010 12:15:24   
sig
Ovako... možda sam malo upućenija budući da u našoj župi pomažem oko papirologije... Sve što su cure navele je istina... budi spremna da je to duuuuuuuuug proces koji se seli sa jednog suda na drugi sud... Ako je stvarno prije braka došlo do zataškivanja nekih stvari budi spremna na to da će te jedno 20tak puta ispitivati dali si to stvarno znala ili ne.. Ja znam samo za jedan slučaj razvoda crkvenog braka - i to je bila sreća u nesreći svečenik koji ih je ženio zaboravio je lupiti pečat i dokument nije bio pravovaljan!
I to se ustanovilo nakon 6 godina razvoda... Uglavnom.. neznam iz koje si biskupije... ali pitaj svećenika tko je glavni biskupiski odvjetnik i odi do njega on će te uputiti koji ti dokumenti trebaju i što ti točno treba za pravovaljan razvod... objasni biskupiskom odvjetniku uzroke i posljedice sklapanja braka te obavezno napomeni svoje neznanje i neupućenost!!!! Te želju za razvodom koja je proizašla iz svega toga! Crkveni razvod je veoma teško dobiti stoga budi spremna na borbu sa ponekim tvrdim svećenikom... ako nešto trebaš tu sam!! Pomoći ću ti da dođeš u kontakte sa ponekim ljidima - ako ti zatreba! Ali... znaj da ideš u teški boj!!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Crkvena rastava braka
29.3.2010 12:19:54   
sig
Ja stalno pišem razvod... zapravo poništenje!!!!!!!!!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Crkvena rastava braka
29.3.2010 12:23:05   
sig
Da još sam ti jednu stvar htijela napomenuti... ukoliko pri ulasku u brak ste obadvoje ušli svojevoljno, ako između vas nije bilo tajni, brak je konzumiran... i nakon mj dana on te prevario i počeo lagati... i tako dalje i tako dalje... Draga žao mi je ali ništa od poništenja, stoga što se gleda trenutak kada ste jedno drugom rekli Da pred Bogom i ljudima, a u tom trenutku među vama nije bilo nikakvih zapreka i nikakvih laži i tajni!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Crkvena rastava braka
29.3.2010 12:26:00   
Ninaa
Koliko mi se čini kako je Zimić pisala bilo je tajni jel ona nije znala za jedan dio njegova života. Uglavnom bude se ona javila valjda pa ak ima temelja (po mojem ima) zašto ne bi dobila i poništenje crkveno.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Crkvena rastava braka
29.3.2010 12:34:27   
adryosijek
nista zeno draga drzimo ti fige da uspijes u tome jel nemoj trpit da budes vezana i da nemozes naci drugu osobu ja prva nebi ..zasluzujes da opet budes sretna kolko tolko sama ili sa drugimuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Crkvena rastava braka
29.3.2010 12:43:30   
Bebys
zimic di si...jeli bilo tajni ...fino je sig to objasnila...sretno

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Crkvena rastava braka
4.4.2010 14:42:58   
Zimic
evo me cure, hvala na odgovorima.

ja pri sklapanju braka sa njim nisam imala pojma da se on zaduzio kod kamatara,da se drogira,da dila i tako dalje. cuj za sada(par jedan perijod) necu nista poduzimat u vezi toga jer nemam snage -psihicki-.hvala Vam na informacija(sve mi je vec isprintano) i sumljam sa mi nece koristi.

Zivot je borba,a ja sam borac!

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!