|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Računi za struju
16.11.2009 10:09:04   
mala pcelica
ahhhh joooooj,nama je rata struje ovaj mjesec 812 kn user posted image i plina 235 ...pa šta je ovo!! ??? kao da grijem halu velesajma a ne 2 sobeuser posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Računi za struju
16.11.2009 10:17:32   
njunja
šta imate inkubatore za piliće, struje imate stvarno jako puno, a plina mi se i ne čini tako jako ne znam jel stan il kuča, da li je izolirano, na koliko držite temperaturu, kada navečer gasite ili samo smanjite

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Računi za struju
16.11.2009 10:27:12   
mariola
IZVORNA PORUKA: njunja

šta imate inkubatore za piliće, struje imate stvarno jako puno, a plina mi se i ne čini tako jako ne znam jel stan il kuča, da li je izolirano, na koliko držite temperaturu, kada navečer gasite ili samo smanjite


meni je to samo ova tehnika što potroši, perlice, sušilica,bojler, televizije i pećnica. Grijemo se na centralno. Danju mi je 24-25, noću 22. To sad zbog bebe, inače ne grijemo noću, ali isto ne padne ispod 20 ni po najvećoj zimi.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu njunja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Računi za struju
16.11.2009 10:36:05   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: njunja

šta imate inkubatore za piliće, struje imate stvarno jako puno, a plina mi se i ne čini tako jako ne znam jel stan il kuča, da li je izolirano, na koliko držite temperaturu, kada navečer gasite ili samo smanjite

to je donji dio kuce,imamo dn. boravak i sobu koje su iste velicine,znaci ni velike ni male i samo njih grijemo i hodnik,u sobi imamo uljani radijator i drzimo ga smanjenog i danju i nocu ,bude ugodno,a u db imamo pl pec i nju gasimo po noci...a kupatilo i kuhinju uopće ne grijemo,zato mi je to punouser posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu njunja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Računi za struju
16.11.2009 10:36:59   
njunja
meni je pećnica plin, bojler plin i nemam sušilicu, po danu tem držim do 22 navečer gasim i rijetko kada da tem padne ispod 19. Ujutro dok smo još u krevetu nabrzinu napravim propuh i luftam i tek onda palim grijanje

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Računi za struju
16.11.2009 10:44:20   
njunja
to je znači cirka nekih 60 kvadrata da grijete, a ne znam ne čini mi se svejedno to jako puno

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Računi za struju
16.11.2009 10:47:36   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: njunja

to je znači cirka nekih 60 kvadrata da grijete, a ne znam ne čini mi se svejedno to jako puno

ali gledala sam racun od 3 mj ove god,recimo da je temperatura vani  bila priblizno kao sada i racun je bio 288 knuser posted image ipak je to malo previse,koliko ce onda biti kad bude sredina zime ...user posted image


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu njunja)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Računi za struju
20.11.2009 17:37:53   
Ela28
Nama je zimska rata struje 500 kn,jer se grijemo na klimu,možda će nam to biti i malo,a ljeti oko 300 knuser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Računi za struju
20.11.2009 17:50:14   
ZVRK
ja imam sreće glede struje i računa vezanih uz nju.
struja je na firmu pa nasreću ne moram da pazim kada šta palim,ali isto nisam nešto rastrošna

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Računi za struju
20.11.2009 20:12:24   
pako
Nama je rata struje 154 kn jer se grijemo preko toplane i štednjak mi je na plin!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Računi za struju
21.11.2009 10:21:14   
inna
nama je ljetna rata oko 40kn, a zimska skoro 800kn. I uvijek još dobijemo za nadoplatiti. Živcira me samo ta razlika po ljeti jer nas dosta nije bilo i manje sam potrošila struje nego prošle godine po ljeti, a dobili smo više za nadoplatiti. user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!