|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 10:58:22   
lueman
a gdje piše da je ta beba bila u vrtiću tj. jaslicama??????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 11:02:44   
Bebys
lueman dva puta sam napisala da sam pobrkala mamicino djete i clanak...citaj

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 11:03:58   
lueman
ah plavuša sam kaj češuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 11:24:54   
natalijax
ja više necitam nikakve ćlanke,pocinje me biti strah,malenom zelim brzi oporavak

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 13:29:44   
Ninaa
Jadno dijete nadam se da će se oporaviti. Možda mu je mama umoila dudu u med da se smiri i eto dogodilo se sranje. A nije točno da vani žene imaju duže porodiljni, to kak u kojoj zemlji. Znam da se mamina frendica u Canadi morala vratiti na posao kad je dijete imalo 3 mj. dobro to je bilo prije 18 god.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 13:47:57   
mala pcelica
u Švicarskoj imaju isto 3 mjeseca porodiljnog

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 13:56:41   
dominik
da ali vani imas sittericu koju placas i onda ti se to vrati na prijavi poreza i mogucnost odlaska doma dojiti djete i puno pogodnosti...ovdje ne dobijes ni jaslice...b sumnjam da je majka  namjerno to napravila djetetu i nitko tebe ili koga drugoga nije napao...ti si ta koja je popljuvala sve majke kaj odu raditi i nisu doma sa djetetom...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 14:10:23   
mamica29
Žena je umočila dudu u med. Tak piše u članku. user posted image  Gdje joj je pamet bila. ?????

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 14:13:23   
Bebys

IZVORNA PORUKA: dominik

da ali vani imas sittericu koju placas i onda ti se to vrati na prijavi poreza i mogucnost odlaska doma dojiti djete i puno pogodnosti...ovdje ne dobijes ni jaslice...b sumnjam da je majka  namjerno to napravila djetetu i nitko tebe ili koga drugoga nije napao...ti si ta koja je popljuvala sve majke kaj odu raditi i nisu doma sa djetetom...

ima naglih komentara ovdje a sve zene nisu iste...user posted image
a joj kak je taj tvoj zakon dobar ....a u kojoj to drzavi ja sam zivila u tri i nisam za njega cula i jos uvijek zivim vani...pa to bi svi koristili..ovo prvi puta cujem...user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 14:15:23   
Bebys
e za svicarsku neznam ona nije clanica EU...pa ima drugacije zakone. ona je pridruzena clanica a to nije isto. tak malo u svicarskoj grozno imam tetu i tetka tamo ....bas cu pitati pa to je jako malo...user posted image jadne bebe

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 14:46:26   
dominik
IZVORNA PORUKA: Bebys


IZVORNA PORUKA: dominik

da ali vani imas sittericu koju placas i onda ti se to vrati na prijavi poreza i mogucnost odlaska doma dojiti djete i puno pogodnosti...ovdje ne dobijes ni jaslice...b sumnjam da je majka  namjerno to napravila djetetu i nitko tebe ili koga drugoga nije napao...ti si ta koja je popljuvala sve majke kaj odu raditi i nisu doma sa djetetom...

ima naglih komentara ovdje a sve zene nisu iste...user posted image
a joj kak je taj tvoj zakon dobar ....a u kojoj to drzavi ja sam zivila u tri i nisam za njega cula i jos uvijek zivim vani...pa to bi svi koristili..ovo prvi puta cujem...user posted image


igrom slucaja znam poslodavca...a sad si ti "nagla" sa TAJ TVOJ ZAKON...uostalom do koje godine dobivas VANI lovu za djete...malo duze od godine dana zar ne?

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 15:20:35   
lueman
mislim da za kanadu još uvijek vrijedi ovaj zakon sa tri mjeseca.na žalost. a majke neke jednostavno nemaju izbora pa moraju radit tak da bebys ne treba ih osuđivat,nisu gladne para nego preživljavanja....svatko bi(ili barem velika većina) bil doma i bavil se djecom, ali na žalost treba osigurat i egzistenciju. na žalost lijepa naša domovina jaka je samo na riječima, tak da i tu mame moraju ići vrlo često radit prije isteka prve godine porodiljnog, ako ne žele knjižicu dobit na rukeuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:03:18   
FIONA
moja papa med....davala sam malo na žlcu radi grla...rađe to uzme nego sirup a prestane kašljati...doaći od pčelara kod nas.....
hvala bogu da ovo nisam prije pročitala..ajme užas!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:06:37   
lueman
ma fiii nemoj brinut. vidiš da zverčici nije ništ.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:15:49   
FIONA
IZVORNA PORUKA: lueman

ma fiii nemoj brinut. vidiš da zverčici nije ništ.user posted image user posted image user posted image


pa fala Bogu...daj zamisli da je bilo kaj...rekla meni pedica kao do godine dana bolje...ne uzimati...obzirom da je velika i ljekove doziraju kao za dvije zbog kilaže ja sam joj dala prvi puta prije tjedan dana....sva sreća može ga uzimati....
majko mila ...pa na kaj bum počela paziti još....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 40
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 16:18:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:20:18   
FIONA
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: FIONA

...pa na kaj bum počela paziti još....



Ne sirovo povrće (jer bakterija živi u zemlji u anaerobnim uvjetima). Dobro operemo,ali nikada ne znaš koliko dobro si oprao


no krasno....na to nisam ni mislila....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:20:26   
Thea
Fi nemoj brinuti pa moj ima samo 9 mjeseci pa isto pije već mjesec dana čaj sa medom i nšta mu nije. Kupujem med od prijatelja za kojeg znam kakav ima med.

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:22:52   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Thea

Fi nemoj brinuti pa moj ima samo 9 mjeseci pa isto pije već mjesec dana čaj sa medom i nšta mu nije. Kupujem med od prijatelja za kojeg znam kakav ima med.


tak i ja....ja bolje da ne čujem ovakve stvari...inače nisam paničar i dajem sve...konkretno danas jedem mandarinu i gleda me...dala sam joj da zagrize ...malo je cuclala ali samo malo jednu krišku..za prvi put dosta...nije da se strogo držim nekih propisa uostalom pa mora počet iskušavat klopu...
ali da umre radi meda...mislim hellooooo.....ni na kraj pameti...kao prirodno zdravo!!!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:22:56   
lueman

IZVORNA PORUKA: FIONA

...pa na kaj bum počela paziti još....



ja svojima nisam davala jer sam alergična na penicilin i na med(to je povezanouser posted image user posted image )al kad su počeli papati med ništ im se nije dogodilo.a na sve ne možemo utjecati, kak god se trudili minimalizirat opasnosti.moji jedu sirovu mrkvu, obožavaju ju. tak da ne mučim se s crnim mislima, operem povrće, očistim i....user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:26:22   
FIONA
IZVORNA PORUKA: lueman


IZVORNA PORUKA: FIONA

...pa na kaj bum počela paziti još....



ja svojima nisam davala jer sam alergična na penicilin i na med(to je povezanouser posted image user posted image )al kad su počeli papati med ništ im se nije dogodilo.a na sve ne možemo utjecati, kak god se trudili minimalizirat opasnosti.moji jedu sirovu mrkvu, obožavaju ju. tak da ne mučim se s crnim mislima, operem povrće, očistim i....user posted image


a kaj drugo...pa ne bu mi na konzervama zato kaj gore piše da smije...mislim koma....ja bum davala dalje po starom sve...ali ovo s povrćem ima smisla...ja srećom imam dosta domaće pa kao ajd manje ima tih pesticida...ne špricamo njiš več ono kaj dođe kišom i slično...ipak je zdravije!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 46
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 16:27:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:28:03   
FIONA
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja ipak ne bi još neko vrijeme davala sirovo povrće.


a ne, ne dajem još...ali slijeeća tura kad dođe na vrt bu njezina...onda bu več veća!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:34:32   
Thea
Joj moj se davi u mandarinama i narančama......Sve prvo probam malo dati pa ako nema reakcije dam mu da jede....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 16:40:05   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Thea

Joj moj se davi u mandarinama i narančama......Sve prvo probam malo dati pa ako nema reakcije dam mu da jede....


tak i ja...za prvi puta lagano...ja se obzirom na njezine grčeve ne usudim baš na horuk sve odjednom...ali več dosta toga šalabrcne..evo neki dan jeli pileči narezak jel sa, ga vidla na meniu u jaslicama za njezinu grupu...kaj ga je manđusala...hehehehhehe....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!