|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AIH - inseminacija
16.1.2013 21:16:02   
sarah_zg
123beba, čestitam. Negdje sam 'ulovila' da si trudna, al zar već 16 tj. vauuu. Bravo, svaka čast. ja sam 12. Sretno u nastavku i svim ostalim curama.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2276
   RE: AIH - inseminacija
17.1.2013 8:47:52   
tintin
Beba super da je sve ok, bas sam presretna zbog tebe, sad se lipo cuvaj i mi smo tu uz tebe do kraja i bit će sve ok.
I ja se nadam da je neka pauza na ovoj temi, od kad nam nema dobrog duha ove teme nase Zmaje nekako sve utihnilo, ja se nadam da je s njom sve ok i Zmaja ako nas citas
zelim da nam se sto prije vratis da vidimo kako si.
Pusa svima.

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 2277
   RE: AIH - inseminacija
17.1.2013 8:57:18   
PinkyFunkyBirdy
Draga 123beba, pa to su prekrasne vijesti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne mogu vjerovati da si već u 16. tjednu. Pa to je proletjelo. user posted image Samo mazi i pazi svoju bušu i javljaj nam kako napreduje s vremena na vrijeme. user posted image Puno pusa i zagrljaja tebi i tvojoj mrvici! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2278
   RE: AIH - inseminacija
17.1.2013 9:06:47   
elmana
da se i ja javim na ovoj temi i pozz cure koje će u postupak a i one koje su bile naravno
ja imam jedan neuspješan iza sebe
ustvari bila je biokemiska trudnoća tako da dr ne smatraju totalnim neuspjehom
interesujeme da li je anica imala jako bolnu menstruaciju poslije pozitivne bete jer ja sam imala užasne bolove i završila u hitnoj
voljela bih da se družimo i razmjenimo iskustva
moj prvi postupak je bio u cita u splitu

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2279
   RE: AIH - inseminacija
17.1.2013 20:04:20   
tintin
Elmana vidim da si napisala da imas jedan neuspajesan ivf iza sebe ali da ti je bila biokemijska, ali draga i to je jedan plus znaci da uspjeva, i ja ti zelim da ti ovaj put uspije i da se bebica zadrzi kod svoje mame, ma i oce draga vidit ces samo pozitivno razmisljati.
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu elmana)
Neposredna veza do poruke: 2280
   RE: AIH - inseminacija
18.1.2013 0:29:51   
anica0508
Pozdrav Elmana,evo da ti se javim...u iscekivanju sam svaki dan moje prve menstruacije nakon biokemijske pa cemo vidit...a u vrijeme krvarenja dok je beta padala imala sam dosta obilne izljeve i probadanja al ja inace imam jako bolnu menstruaciju pa nisam primjetila neku veliku razliku nego inace,da nisam pratila po beti Hcg rekla bi klasicna meca,eto...evo ja sam danas bila u Splitu i dogovoren je ovaj put postupak bez bockanje,samo klomifen i to je to pa cemo vidit...pozdrav drage moje i javljajte se,puno je lakse kad s nekim mozemo razmjenit misli i iskustva

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2281
   RE: AIH - inseminacija
18.1.2013 8:42:11   
elmana
pozz anice hvala na riječima podrške
anice meni je krvarenje počelo kad mi je beta pala na 14 bilo je užasno bolno iako i ja imam bolne menge nije ni slično
imala sam užasne grčeve tako da sam završila u hitnoj i sljedeća 4 dana ali manjeg intenziteta tako da i ja sad očekujem prvu m.. oko 2.2.
imala sam i veoma jaku stimulaciju pa neznam ima li veze i to ali bilo je užasno nisam mogla hodat bez pomoći mm ne bi mogla ni na vc sama
želim ti sreću u tvom postupku i da bude ovaj put dobitni
nadam se da će nam svima svanut jedno sunčano jutro i da se ovog proljeća svi radujemo

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2282
   RE: AIH - inseminacija
24.1.2013 9:51:07   
anica0508
Cure drage kako ste mi,ima li kakvih novosti?evo ja veceras zavrsavam s klomifenom i sutra prvi ultrazvuk da vidim kako sam reagirala na njega....veliki vam pozdrav saljem

(Odgovor članu elmana)
Neposredna veza do poruke: 2283
   RE: AIH - inseminacija
24.1.2013 19:35:37   
123beba
Anice, držim fige da folikuli budu lijepi i veliki!!!! Javi nam neke lijepe vijesti sutra! Sretno!

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2284
   RE: AIH - inseminacija
24.1.2013 20:27:01   
tintin
Anice sritno sutra, neka bude sve super i ti nama ovaj ciklus postala trudnica.
Kiss

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2285
   RE: AIH - inseminacija
24.1.2013 21:52:44   
elmana
anice draga sretno ti bilo da ima puno lijepih folikula i da se sve završi onako kako bi najbolje bilo
i da budu veliki naravno jer to je bitnije od broja

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2286
   RE: AIH - inseminacija
25.1.2013 17:31:02   
tintin
Anice kako je proslo?

(Odgovor članu elmana)
Neposredna veza do poruke: 2287
   RE: AIH - inseminacija
25.1.2013 21:00:01   
anica0508
Evo me :)) jos je malo da vidimo na cemu smo pa sad treba cekat ponedjeljak popodne da ponovimo i vidimo kako sam reagirala na klomifen...veliki vam pozdrav saljem

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2288
   RE: AIH - inseminacija
25.1.2013 23:12:31   
tintin
Držim fige da u ponediljak bude folikulica prave velicine. Pozdrav

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2289
   RE: AIH - inseminacija
29.1.2013 17:45:15   
123beba
Anice, kako je bilo jučer? Nadam se da folikuli napreduju baš onako kako je dr očekivao!!!!!

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2290
   RE: AIH - inseminacija
29.1.2013 18:16:26   
anica0508
evo me....folikuli su jučer bili ok jedan 14mm i dva po 12mm i trebala sam u srijedu ponovo u Split da napravimo ultrazvuk i navečer štoperica međutim imam smrtni slučaj u obitelji i u srijedu mi je sprovod tako da ne mogu nigdje već su mi rekli da dođem u četvrtak mada ja mislim da će to bit kasno jer će mi to bit već 14-ti dan ciklusa,eto užas stvarno....pozz

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2291
   RE: AIH - inseminacija
29.1.2013 21:27:18   
tintin
Anice zao mi je zbog smrtnog slucaja,
Ja se nadam da ti nece biti kasno cetvrtak, drzim fige da bude sve kako triba biti i da ipak uspijes iskoristiti ovaj ciklus.
Pozdrav

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2292
   RE: AIH - inseminacija
30.1.2013 19:00:51   
123beba
Draga Anice, iskrena sućut... Nadam se da će te tvoji folikuli ipak razveseliti u jutro pa da sve bude kako treba! Drži se i javi se kad stigneš!

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2293
   RE: AIH - inseminacija
1.2.2013 18:22:42   
anica0508
Evo mene s losim vjestima,danas bila punkcjja i oba se folikula pretvorila u ciste tako da nista od prirodnog postupka vec za 15-ak dana kad stigne menstruacija krecem s bockanjem i u nove pobjede....pozdrav veliki

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2294
   RE: AIH - inseminacija
1.2.2013 22:50:38   
tintin
Anice zao mi je sta ti je tako ispalo, ali ne brini u nove pobjede nego kako, sljedeci mjesec je tvoj.
Pozdrav

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2295
   RE: AIH - inseminacija
2.2.2013 10:30:08   
123beba
Anice, baš mi je žao... Držim ti fige za idući ciklus! Da bude uspješan, sa bezbolnom punkcijom, odličnim jajnim stanicama, super oplodnjom, i nakon transfera veeeeeeeeeelikom betom!

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2296
   RE: AIH - inseminacija
18.2.2013 1:01:03   
anica0508
Nema vas cure moje...evo samo da se ja javim da sam od sutra opet bockalica pa cemo vidit hoce li bit treca sreca makar da do transfera stignem :)) dogada li se u vas stogod novog?pozdrav veliki

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2297
   RE: AIH - inseminacija
18.2.2013 19:40:52   
tintin
Anice sretno s bockanjem, neka ovaj put bude uspjesan, bit ce sigurno.
Mogla si nam se pridruziti na odbrojavanju, pa cemo sve cure skupa cekati plusice.

Inace ova nam je tema nekako bez cura, samo se ja i ti javljamo, i baš mi je zao zbog toga.
A kod mene sve po starom, ja sam u cekanju za svoj prvi ivf.

Pozdrav

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2298
   RE: AIH - inseminacija
20.2.2013 8:28:45   
elmana
pozz i od mene
neznam zašto nikog na ovoj temi
i ja se krajem mjeseca bockam to mi je drugi postupak , valjda bude dobitni
a vama cure sretno sve do kraja ...........
da rezultat bude user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2299
   RE: AIH - inseminacija
20.2.2013 11:40:44   
tintin
Elmana sretno draga, ja drzim fige da ti bude uspjesno.

(Odgovor članu elmana)
Neposredna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!