|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AIH - inseminacija
20.12.2012 12:01:23   
tintin
Anice cuvaj se i miruj, izgleda da je bebac tu, zato pazi se, tu smo uz tebe, bit ce to sve dobro vidit ces.
Kiss

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2251
   RE: AIH - inseminacija
20.12.2012 14:15:22   
anica0508
Evo se cuvam i stalno mirujem al strah me za poludt...beta se pravilno dupla a ja treci dan vec lagano krvarim i imam jako slicne bolove kao menstruaciju,ne znam....

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2252
   RE: AIH - inseminacija
22.12.2012 11:35:52   
uliksa
Pozdrav svima ,ja sam imala 18.12. svoju ttrecu IUI ,2 folikula ,i radjena je na 15dc ,od tada sam na utricima ,a vrijeme isto kao da ne prolazi ,nista me specijalno ne muci ,osim sto imam zatvor i neko stezanje grcenje u donjem stomaku .ANICA0508 tebi zelim svu srecu i da sve bude ok .U prethodne dvije inseminacije imala sam dosta tanak endometrijum ,i velike folikule ,stopericu bih dobila kad su 22,22mm ,a ovaj put su nesto sporo rasli ,te su na 12 dc bili 15,5mm i 16mm ,endo.6,5 mm ,al se nadam da se to popravilo u ta 3 dana do inseminacije ,sta vi mislite ,ima li neko slicno iskustvo ,ja se nekako ne nadam u te IUI.

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2253
   RE: AIH - inseminacija
22.12.2012 15:56:26   
tintin
Uliska zelim ti svu sricu da ti je ovaj put uspilo, a tvoje pitanje, to ti neznam valjda će se neka cura javiti da ti pomogne, ja kad sam bila na aih dr. mi nije uopće govorija kakav mi je
endometrij.
Pozdrav

(Odgovor članu uliksa)
Neposredna veza do poruke: 2254
   RE: AIH - inseminacija
23.12.2012 0:05:11   
uliksa
Hvala tintin user posted image .

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2255
   RE: AIH - inseminacija
23.12.2012 11:48:59   
anica0508
Evo cure moje da se javim,ipak je rijec o biokemijskoj,danas beta pala na 34,idemo dalje...nadam se da ce prvi IVF u 2.mjesecu bit uspjesniji...hvala vam na podrsci,krasne ste...pozz

(Odgovor članu uliksa)
Neposredna veza do poruke: 2256
   RE: AIH - inseminacija
23.12.2012 12:10:07   
tintin
Anice bit ce ivf sto posto uspjesan, sritno draga i ne brini bitno da mozete sad znas,
Uskoro ćeš biti sritna trudnica.
Pozdrav

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2257
   RE: AIH - inseminacija
23.12.2012 13:45:20   
anica0508
Hvala ti draga stvarno si krasna...eto sad odmor do kraja 1.mj pa opet bockanje...mozda se i vidimo i upoznamo u Splitu :)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2258
   RE: AIH - inseminacija
23.12.2012 15:39:13   
tintin
E to bi bilo super, al već sam se upisala za ivf u Zg, al nikad se nezna svit je mali.
Veliki pozdrav

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2259
   RE: AIH - inseminacija
23.12.2012 16:48:57   
uliksa
Zenice ,zelim vam uspjeh s IVF om i da ugledate svoje user posted image .To isto zelim sebi s ovom inseminacijom ..Stalno se osluskujem ,nista posebno ne osjecam ,osim pomalo sto me ziguce oko desnog jajnika ,imam zatvor od ka dsam na utricima ,i sike me malo bole ,nista posebno ,onako sa strane ,a u prethodne 2 inseminacije su me ledja razvaljivala ,ne znam sta da mislim i osjecam ,al cekanje je najgore .

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2260
   RE: AIH - inseminacija
23.12.2012 22:42:31   
tintin
Uliksa to sve mogu biti pozitivni predznaci i ja ti to zelim, da ovaj put ugledas plus.
Kad tribas raditi test ili vaditi betu?

(Odgovor članu uliksa)
Neposredna veza do poruke: 2261
   RE: AIH - inseminacija
24.12.2012 9:36:52   
uliksa
Taman mi pada na Novu godinu,hehhe,ne bih li se sjeb... najradije bih je danas izvadila i popiskila se na testic user posted image .Jos 7 dana valja iscekati ,uhhh vrijeme stoji .

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2262
   RE: AIH - inseminacija
24.12.2012 14:43:25   
tintin
Uliksa virujem ti da ne mozes dočekati, ajde brzo ce to proci, jos samo malo i zelim ti da ugledas plus.
Tu smo uz tebe.
Pozz

(Odgovor članu uliksa)
Neposredna veza do poruke: 2263
   RE: AIH - inseminacija
24.12.2012 20:52:46   
anica0508
cure moje drage nazdravlje vam Badnji dan i sutra Božić i da sve loše ostavite u 2012-oj i u idućoj odma dočekate ogromne bete i ja skupa s vama hihihi...pozdrav vam veliki

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2264
   RE: AIH - inseminacija
25.12.2012 10:11:23   
uliksa
Sretan Bozic svima i da vam donese ono sto dugo cekateuser posted image .

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2265
   RE: AIH - inseminacija
25.12.2012 13:17:01   
tintin
Sretan Bozic svima, neka vam se sve želje ostvare.

(Odgovor članu uliksa)
Neposredna veza do poruke: 2266
   RE: AIH - inseminacija
1.1.2013 12:17:36   
123beba
Drage moje cure, želim Vam sretnu novu 2013. i da iduću dočekate sa svojim malim bebicama u naručju! SRETNO!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2267
   RE: AIH - inseminacija
1.1.2013 18:09:26   
tintin
Sve najbolje u novoj, neka vam se sve želje ispune.

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2268
   RE: AIH - inseminacija
14.1.2013 2:08:55   
anica0508
Pa dobro gdje ste drage moje,gdje je zapelo?ajmo malo,javljajte se...ima li kakvih novosti,jeli koja u postupku ili se sprema za njega,raspisite se malo....pusa i pozdrav svima :)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2269
   RE: AIH - inseminacija
14.1.2013 11:53:00   
tintin
Ej Anice meni se cini da smo jedino ja i ti na ovoj temi, nekako su cure prestale pisati i bas mi je zao zbog toga.
Inace kako si ti, kad se pocinjes opet bockat, mislim da si govorila da ti je postupak u drugom mjesecu?

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2270
   RE: AIH - inseminacija
15.1.2013 2:26:57   
anica0508
Ej tintin ja se nadam da su cure uzele samo mali predah i da ce ubrzo opet postat aktivne...meni je bockanje najavljeno u 2mj mada mi je doktor sad preporucio da ne preskacemo ni 1mj vec da pokusamo sa IVF-om u prirodnom ciklusu bez stimulacije da se malo odmorim od hormona pa cemo vidit sta ce bit s tim....ti draga?u kojoj si ti fazisad?pozdrav veliki

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2271
   RE: AIH - inseminacija
15.1.2013 8:48:11   
tintin
Anice pa to je super šta i ovaj mjesec ne preskacete, znači i ovaj mjesec navijamo, kad te spada ivf, joj draga svu sricu svita ti zelim da ti ovaj mjesec uspije.
A kod mene nista nova, cekam peti mjesec za ivf a do tad pokusavam prirodno.
Pozdrav

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2272
   RE: AIH - inseminacija
15.1.2013 22:49:12   
123beba
Anice, želim ti da ovaj prirodnjak uspije pa da niti ne moraš u 2 mjesecu razmišljati o stimulaciji već da osluškujes otkucaje malog srca... Sretno!

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2273
   RE: AIH - inseminacija
15.1.2013 23:11:03   
tintin
Beba draga kako si nam ti?

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2274
   RE: AIH - inseminacija
16.1.2013 21:08:18   
123beba
pa ja sam super... ušli smo u 16. tjedan trudnoće pa sam nekako sretna jer je ovaj prvi period polako iza nas user posted image Na početku sam morala puno ležati jer mi je desni jajnik od stimulacije i punkcije bio duplo veći nego normalan, no sad se već polako smijem i smucati okolo, jajnik mi je još uvijek blago povećan, ali dr kaže da je to sada ok i da će se s vremenom skroz smanjiti... I to je to...
nego, baš mi je neki dan na uzv bebica mahnula user posted image i želim i vama čim prije takvo iskustvo! Cure, držim fige da vam se čim prije sve dobro položi i da i vaše bebice budu pod vašim srcem!!!! a vi meni držite fige da sve do kraja bude ok user posted image

I da, ova tema nam je malo utihnula, no mislim da je jednostavno bila i nekakva stanka od svih postupaka i da su cure morale malo skupiti snage za dalje... Ja vas pratim svakih par dana da vidim ima li što nova i sa vama isčekujem svaku novu pobjedu! Držite se!

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!