|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: naše iskustvo iz jaslica...
21.4.2010 21:34:26   
e_l_p_i
Ček`, na brzinu sam čitala prvu stranu, ali to je u pitanju privatni vrtić?! Mislim, teta se ponijela totalno ko` prava bjič. Trebala si joj odmah očitati bukvicu. Sada mene hvata panika čitajući sve ovo jer moja na jesen ide u jaslice. 

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: naše iskustvo iz jaslica...
21.4.2010 21:40:03   
FIONA
joj pripremi se...jel državne jaslice danas su ipak malo kulturnije...u privatnim valjda vode svoju politiku...dok se ovdje boje za mjesto...drugog objašnjenja nemam...a mala bu dobila porciju, ne zna ona koji pogan jezik ima mama FIONA kad poludi...jooooooj....user posted image user posted image user posted image ...još sam luda...idem pod tuš da se rashladim!!!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu e_l_p_i)
Neposredna veza do poruke: 52
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!