|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Femara vs. Klomifen
26.1.2010 21:23:26   
Leptir5
još zapalo u subotu kada smo na piru bili i morali šmugnit sa pira,sva sreća mladenka, prijateljica mi živi 2min od naše kuće :))
a i muž mi je super ;)


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Femara vs. Klomifen
26.1.2010 22:31:07   
crvenkapica
ja sad ne kontam bio ti 3mm a kad  ti je bio 8mm?

cudno meni Šparac  rekao,   a  zajedno rade  user posted image user posted image


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Femara vs. Klomifen
27.1.2010 7:59:31   
Leptir5
crvenkapice nije mi bio 8mm, ono L 8mm mislim da je folikul na lijevom jajniku

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Femara vs. Klomifen
27.1.2010 15:51:39   
crvenkapica
aha.....ma  samo da  uspije  jel tako.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Femara vs. Klomifen
27.1.2010 15:54:44   
lavica81
crvenkapice žao mi je radi odgode postupkauser posted image user posted image user posted image

kod mene danas 10dc, dva folikula 19x18 i 18x17 mm jedan na desnom jedan na lijevom jajniku, endometrij 7,6 nečega (mislim mm) i ginekologica zadovoljna, ja zadovoljna, ne moram više na folikulomerije nego samo ciljani odnosi i kućna radinost. još da urodi plodom....user posted image

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Femara vs. Klomifen
27.1.2010 17:17:00   
crvenkapica
lavica    meni to  dobro zvuci  user posted image user posted image

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Femara vs. Klomifen
27.1.2010 17:46:37   
tikica_69
i meni....endic je ok, folikuli su ujednaceni - znaci, na posao user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Femara vs. Klomifen
1.2.2010 9:05:29   
ninaos
Pitanja imala sam ciljni odnos klomifen + ovitrell nakon toga pijem duphaston 14 dana zanima me kada mogu provjeriti moguću trudnoću!?Trebala sam već dobiti ali budući da pijem taj duphaston neznam što se događa imali veze s tim ili ne!?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Femara vs. Klomifen
1.2.2010 10:08:57   
tikica_69
14 dana nakon ciljanog odnosa mozes napraviti testic, ako si trudna, trebala bi ugledati plusic - sretno user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninaos)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Femara vs. Klomifen
1.2.2010 12:14:26   
Leptir5
Meni je folikulometrija za 3 dana,baš me zanima kakav će sada biti endometrij, zadnji put 3mm i ništa,sigurno je od klomifena, jer baš sam vidila u kartonu dok sam čekala red da je zapisala 9mm endometrij onaj ciklus prije klomifena,a šta će sada biti vidit ćemo.
Tikice za šta je duphaston? Ja nakon ovitrelle ne dobijem ništa više.

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Femara vs. Klomifen
1.2.2010 12:16:07   
tikica_69
To piju cure koje imaju neredovite cikluse ili endometriozu.....
Mislim da parira Dabrostonu samo je drugi proizvodjac....no nisam ziher


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Femara vs. Klomifen
1.2.2010 17:09:02   
Kika83
Tiks je dobro napisala. Duphaston je isto šta i Dabroston samo drugi proizvođač.
Ninaos ako imaš za dobit a nisi trudna(provjera preko testa ili krvi) prestani ga piti jer lako moguće da niti nečeš procurit. On spriječava krvarenje i čim ga se prestaneš piti dolazi do krvarenja. Sretno

< Poruku je uredio Kika83 -- 1.2.2010 17:10:24 >

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Femara vs. Klomifen
2.2.2010 7:12:16   
ninaos
Dr.mi je rekao da pijem 14 dana.Nemam neredovite cikluse niti endometriozu ništa tako rekao je da on spriječava pobačaje taj duphaston u ovom slučaju.Budući da je kod mene sve ok i supruga a nikako da se "zalijepi".Ovog puta samo išli ciljano klomifen+ovitrel+duphaston.Nadam se da da će upaliti.Ako ne upali onda ću vjerojatno morati opet sve ponoviti samo što ovog puta nećemo mi sve odraditi već u bolnici.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Femara vs. Klomifen
2.2.2010 8:17:14   
Leva

IZVORNA PORUKA: tikica_69

To piju cure koje imaju neredovite cikluse ili endometriozu.....
Mislim da parira Dabrostonu samo je drugi proizvodjac....no nisam ziher


Upravo ovako. Isti lijek po sastavu samo je u pitanju drugi proizvodjac. Cini mi se da je osnovni sastojak progesteron pa se neki ginekolozi odlucuju za Dabroston a neki za Utrogestan kada je u pitanju prirodno zacece.

_____________________________

JA-ok, ON- Oligospermia
http://sunasce.blogger.ba/
5 x IUI /AIH = 0
1. stimulirani ICSI = 0
1. prirodni IVF/ ICSI - bez JS

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Femara vs. Klomifen
2.2.2010 12:21:07   
Kika83
Ninaos ja sam ti dva puta nakon inseminacija bila na dabrostonu tako da to je normalno. Nakon izvađene bete koja je bila negativna sam prestala piti dabroston i prokrvarila.

(Odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Femara vs. Klomifen
2.2.2010 14:14:08   
Leptir5
svaki dan jedem ananas,onaj iz konzerve i pijem zeleni čaj popodne,baš ću vam javit jel mi endometrij šta bolji nego zadnji put.


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Femara vs. Klomifen
6.2.2010 4:16:08   
Leptir5
u četvrtak folikuli L12mm D15mm endometrij 6mm, sutradan oba folikula prekoovulacijska ( znači narasla za 24 sata 10mm i više) endometrij 9mm, i kako da ja očekujem nešto dobro od takvih ludih folikula,mislim da ću prestat sa klomifenima,samo mi napušu folikule i ništa,mislim da ću ić na vantjelesnu šta je predložio doktor u bolnici jer inseminacije neuspješne će me dotuć do kraja

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Femara vs. Klomifen
6.2.2010 10:04:16   
crvenkapica
lLeptir...endometrij ti je sada ok.
...ali to sa folikulima  stvarno ne znam sta da ti kazem.....da su narasli tako  za dan  user posted image ...ne znam.....mozda cure bolje znaju....uglavnom  sretno...kad radis AIH?

_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Femara vs. Klomifen
6.2.2010 15:42:42   
Leptir5
crvenkapice, svaki dan sam jela ananas i nekada cijelu konzervu od 500 grama!
Mislim da neću ići na inseminacije,jer ću se slomit ako budu neuspješne i ovako sam luda od klomifena danima,a onda pms dođe,ludim i plačem 25 dana u mjesecu. Na normabelima sam već tjedan dana. Odlučili smo pauzirat 2 mj i kako je rekao onaj doktor na firulama da mu dođemo za 2 mj nakon šta samo pratim sa LH trakicama...rekao je inseminacija u mene nije rješenje jer su i ovako spermiji pokretni,nego neće da se spoje stanice. A inseminaciju i nemogu u bolnici radit jer još nisu proradili ti aparati u novome rodilištu,a kako da je radim u Poljaka kada mi je jučer rekao:- Mislim da ste ovulirali, ne znam kako ali čini mi se da jeste?!?! A ostali su folikuli šta su prekoovulacijski,sve je to napisao u nalazu. I sinoć kad sam primila štopericu plakala sam pola ure doma,jer ne osjećam da će mi pomoć niti da je njima stalo. A išla sam jučer i u Šparca,nemam osjećaj da im je stalo. Poljak kaže šta vam je koja umjetna oplodnja to ćete sa 35god radit! A ja ne želim djete sa 35 nego ga očekujem već 2 god.
Šparac bi laparos.radio ne bi inseminacije prije laparo,a ona je u njih 7-8 tisuća kn,jučer mi rakao. Iskreno te pare nemamo a kredit već imam ne mogu niti dizat novi. Tako da ću odmorit 2mj i vidit šta će bit sa novim rodilištem. I mogu ti reć da sam već smirenija kada znam da neću ić u ginek.,niti klomifen niti štoperica...


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Femara vs. Klomifen
6.2.2010 16:58:09   
ema st
Ma ja sam se razoćarala u Poljaka. Odma mi je reka da krenemo sa inseminacijom,a ja mu govorim da bi možda trebala ponovo izvadit sve hormone(jer sam ih zadnji put vadila prije 5 god)a on meni kaže da to nije potrebno.Aha kako da ne.Mislim se:bitno je tebi da ja isprsim tisućicu za AIH, a to šta postoji mogućnost da su mi hormoni u komi,to nema veze jel?

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Femara vs. Klomifen
6.2.2010 19:03:21   
lavica81
leptir draga baš mi je žao što se tako osjećaš, možda je i bolje da pauziraš mjesec-dva da se malo i fizički i psihički odmorite pa onda u nove pobjedeuser posted image
drži seuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ema st)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Femara vs. Klomifen
6.2.2010 20:46:45   
Kika83
Nekužimuser posted image Šta u kbc Split nerade inseminacije ili IVF? Zašto moraš plačati za lapro i ostalo?

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Femara vs. Klomifen
7.2.2010 10:23:19   
Leptir5
kika ne rade ništa još! Aparati stoje pokriveni ili čekaju obuku ili novo osoblje,normalno da meni tko sam nitko i ništa neće reć zašto aparati leže. Uglavnom muž je htio spermiogram opet napravit,pa su mu rekli dođi idući tjedan,pa opet dođi idući tjedan i tako 3 tjedna,za sada je ostalo u ponediljak,pa ako nisu osposobili to za spermiogram kako će ostalo. Napravit ću laparo ako budu inzistirali,ali mi je dr. Tandara rekao da je nepotrebna jer je hsg savršen. Nemam pojma,uglavnom naredna 2 ciklusa samo LH trakice i po tome odnos i baš mi treba psihičkog odmora. Evo jutros mi je bilo nakon štoperice 36 sati,ja nisam osjećala nikakvu ovulaciju,kao do sada,a bilo je više folikula samo su dva prekoovulacijska. Nemam pojma ništa više,izludit ću budem li sve računala...

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Femara vs. Klomifen
7.2.2010 13:59:10   
Leptir5
evo jutros maybe baby nije pokazao paprat a nakon inekcije trebala jutros bit ovulacija user posted image

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Femara vs. Klomifen
7.2.2010 14:06:50   
lana 25 st
Ej Bog cure, i mene muce slicni problemi kao i vas, u braku sam vec 4,5 god. pokusavam zatrudnit, vec sigurno 3 godine i nista! Sad sam radila sve pretrage u splitu i uspostavilo se da imam policisticne jajnike, doktorica mi je propisala klomifen, evo prvu turu sam popila, bila sam u cetvrtak na folikulmetrije, ima jedan lijep folikulic 12mm 8dc, sutra opet folikulm. pa cemo vidit sta ce bit dalje! Ja se samo nadam da ce sto prije biti bebac! 

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!