|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moje naj putovanje
10.1.2010 23:50:26   
mariola
Zaboravila sam Veneciju. Ona mi je isto posebna.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moje naj putovanje
10.1.2010 23:58:31   
pula25
bila sam na krstarenju i to mi je definitivno NAJ NAJ bolje putovanje ikad. Bili smo tada u rimu,sicilija,tunis,libija,malta,gabes. Od svih tih mjesta izdvojila bi Maltu koja je prekrasna te tunis koji je van turističkih središta jako prljav i prerazvikan.
Bila sam u Firenzi dva puta i uvijek mi je nekako posebno lijepa.
Beograd me oduševio ljudskom neopterečenošću i gostoljubljivosti a da ne spominjem raznovrsnosću. Nisam htjela ići tamo, ali su me nagovorili i od tada pokušavam otići barem jednom godišnje, napuniti baterije.
San Marino u Italiji je lijep i romantičan...odličan za vikend u dvoje user posted image
i Venecija-meni nije ništa posebno, a pogotovo mi smetaju onoliki golubovi. Teško da te neće posrati user posted image

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 6:03:39   
Ruža
Nisam baš neki veliki putnik, ali dodala bih Sarajevo. Godinama sam željela otići tamo i stvarno me taj grad oduševio svojom kulturom,ljepotom i  spojem nespojivog.user posted image
Preporučam svakako! A i uklapa se u recesijske mjere.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
11.1.2010 8:54:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 10:55:27   
plavka
Ja bih mogla izdvojiti ljetovanje u Tunisu  u Hamametu te dvodnevni  izlet u pustinju koji obavezno svima preporučam.... joj kad se samo sjetim.....
Pretprošle godine bračno putovanje na Rodos san snova, 14 dana uživanja, obišli smo otok  s đipom uzduž i popreko....Dolina leptira- aktopole-waterpark-stari grad....user posted image user posted image user posted image puno,puno svega...


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 13:48:31   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: Ruža

Nisam baš neki veliki putnik, ali dodala bih Sarajevo. Godinama sam željela otići tamo i stvarno me taj grad oduševio svojom kulturom,ljepotom i  spojem nespojivog.user posted image
Preporučam svakako! A i uklapa se u recesijske mjere.user posted image


Vidiš, i ja imam želju posjetiti taj grad. Nemam neki poseban razlog, ali nadam se da ću jednoga dana ipak uspjeti u naumu. Inače, privlače me mjesta kao Kuba i Afrika. Moguće da nikada nogom neću kročiti na afrički kontinent, ali neka. Dobro je imati želje.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 13:52:35   
dominik
dosta sam putovala ali u krivo vrijeme, bilo je to u srednjoj skoli kad mi je najbitnije bilo to kaj smo bez roditelja i di se dobro napitiuser posted image ...
posto treba izdvojiti stavila bi poljska - krakow
zelja mi je otici u las vegas i okusati srecuuser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 13:52:53   
mirna
I ja bi htjela u sarajevo ali s razlogom: osim bascarsije razlog je hrana....user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 13:53:42   
mirna
IZVORNA PORUKA: dominik

zelja mi je otici u las vegas i okusati srecuuser posted image



s drugim MM? user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 13:56:53   
dominik
IZVORNA PORUKA: mirna

IZVORNA PORUKA: dominik

zelja mi je otici u las vegas i okusati srecuuser posted image



s drugim MM? user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image hehe dobra dobra ti je ova mirna...hahaha...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 14:03:45   
Domy
Ja sam bila u Sarajevu pa me taj grad i nije baš oduševio.Al zato Srbija jeee i to izdvajam planinu Tara..predivno..koji krajolik.i uvijek se toga sječam..e da mi je opet tamo otići ..Isto tako izdvojila bi Veneciju isto mi je tako ostala u dobrom sječanju...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 14:49:21   
mariola

IZVORNA PORUKA: pula25

bila sam na krstarenju i to mi je definitivno NAJ NAJ bolje putovanje ikad. Bili smo tada u rimu,sicilija,tunis,libija,malta,gabes. Od svih tih mjesta izdvojila bi Maltu koja je prekrasna te tunis koji je van turističkih središta jako prljav i prerazvikan.
Bila sam u Firenzi dva puta i uvijek mi je nekako posebno lijepa.
Beograd me oduševio ljudskom neopterečenošću i gostoljubljivosti a da ne spominjem raznovrsnosću. Nisam htjela ići tamo, ali su me nagovorili i od tada pokušavam otići barem jednom godišnje, napuniti baterije.
San Marino u Italiji je lijep i romantičan...odličan za vikend u dvoje user posted image
i Venecija-meni nije ništa posebno, a pogotovo mi smetaju onoliki golubovi. Teško da te neće posrati user posted image


i meni je krstarenje definitivno najbolje putovanje i jedva čekam opet. ali htjela sam reć kako smo različiti. meni je Venecija baš romantična i nijedan me golub nije srediouser posted image a Malte me ostavila ravnodušnom. vodička nije stala govoriti "beautiful new house" a meni su sve bezveze,ne sviđa mi se taj žućkasti kamen...

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 14:55:10   
mariola

IZVORNA PORUKA: Ruža

Nisam baš neki veliki putnik, ali dodala bih Sarajevo. Godinama sam željela otići tamo i stvarno me taj grad oduševio svojom kulturom,ljepotom i  spojem nespojivog.user posted image
Preporučam svakako! A i uklapa se u recesijske mjere.user posted image


i meni je želja vidit Sarajevo. Sad nam je za NG 20 prijatelja išlo tamo i svi su oduševljeni. mm i ja nismo mogli zbog bebe ali ćemo sigurno poć.


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 19:55:03   
m600
moja želja je posjetiti beograd...mm mi obećava ali nikako da me odvedeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 19:59:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ruža

Nisam baš neki veliki putnik, ali dodala bih Sarajevo. Godinama sam željela otići tamo i stvarno me taj grad oduševio svojom kulturom,ljepotom i  spojem nespojivog.user posted image
Preporučam svakako! A i uklapa se u recesijske mjere.user posted image


sarajevo sam prosla uzduz i popreko ali samo autom, i odusevljena sam. nadam se da cu jednom imati priliku i da boravim u njemu i bolje ga upoznam,jer mi se cini da grad "ima dusu".user posted image

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 20:01:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: m600

moja želja je posjetiti beograd...mm mi obećava ali nikako da me odvedeuser posted image user posted image user posted image


sedni na autobus, ja te cekam na staniciuser posted image ne treba ti mm za to, ja cu ti biti sve, i prenociste i turisticki vodicuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 20:05:11   
lee
IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: m600

moja želja je posjetiti beograd...mm mi obećava ali nikako da me odvedeuser posted image user posted image user posted image


sedni na autobus, ja te cekam na staniciuser posted image ne treba ti mm za to, ja cu ti biti sve, i prenociste i turisticki vodicuser posted image user posted image user posted image














evo i ja ču doči isto.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 20:13:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lee

IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: m600

moja želja je posjetiti beograd...mm mi obećava ali nikako da me odvedeuser posted image user posted image user posted image


sedni na autobus, ja te cekam na staniciuser posted image ne treba ti mm za to, ja cu ti biti sve, i prenociste i turisticki vodicuser posted image user posted image user posted image











evo i ja ču doči isto.user posted image


Da sam znala da vas toliko ima, bila bih pametnija pa na tome zaradjivala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Nellyca -- 11.1.2010 20:14:21 >

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 20:13:46   
Domy
IZVORNA PORUKA: lee

IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: m600

moja želja je posjetiti beograd...mm mi obećava ali nikako da me odvedeuser posted image user posted image user posted image


sedni na autobus, ja te cekam na staniciuser posted image ne treba ti mm za to, ja cu ti biti sve, i prenociste i turisticki vodicuser posted image user posted image user posted image














evo i ja ču doči isto.user posted image


a jaaaa jel bi i mene primila.user posted image user posted image .ja sam več napisala u prijašnjem postu da sam bila u Beogradu na planini Tari i opet bi išla...hmhm 

< Poruku je uredio Domy -- 11.1.2010 20:15:20 >

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 20:15:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: lee

IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: m600

moja želja je posjetiti beograd...mm mi obećava ali nikako da me odvedeuser posted image user posted image user posted image


sedni na autobus, ja te cekam na staniciuser posted image ne treba ti mm za to, ja cu ti biti sve, i prenociste i turisticki vodicuser posted image user posted image user posted image














evo i ja ču doči isto.user posted image


a jaaaa jel bi i mene primila..


Za cure sa raje sve user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 20:55:12   
mirna
Evo neli i ja se javljam... nisam stigla posjetiti bg do sada...user posted image a ti mozes otvoriti motel za sve nas...user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 20:57:17   
anuska08
Pa bilo bi super posjetiti Beograduser posted image
A vidim i da neke cure hvale Sarajevo. To mi je već dugo želja!! user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 20:57:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mirna
] a ti mozes otvoriti motel za sve nas...user posted image user posted image


mislis da necu?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 21:00:39   
minnie
koliko po noći ili po članu

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Moje naj putovanje
11.1.2010 21:05:02   
Domy
IZVORNA PORUKA: minnie

koliko po noći ili po članu


user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!