|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vratite korisnika ivanaaa
15.9.2009 22:31:59   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: dominik

meni nije ona nis vise draga od tebe ili cvrcka ili tikice ili troubled...za nju sam igrom slucaja saznala da je dobila zabranu...da sam saznala da je dobila zabranu neka druga korisnica foruma i da mislim da je neposteno opet bi napisala temu...a pravila tumaci svatko kako zna...zato sam i napisala da sumnjam da je ijednoj od svadjalica bilo u interesu nekoga zvrijedjati



Istina dominik, samo neke su svađalice zaista malko pretjerale. Moje mišljenje user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vratite korisnika ivanaaa
15.9.2009 22:40:33   
dominik
pa kazem preosobno su reagirale i jesu li te iste dobile ban...nisam otvorila temu da bude zakljucana i nije mi u cilju svadjati se...samo sam htjela podjeliti sa vama svoje misljenje i zelje...eto...user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vratite korisnika ivanaaa
15.9.2009 22:47:50   
pepeljuga
Ja mislim da nisu samo nju trebali kazniti nego i druge.....al mogli su je bas i obavjestiti da je dobila zabranu....ma bolje nista ne pisati....:(((user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vratite korisnika ivanaaa
15.9.2009 22:49:05   
Zvonki
A kako znate da nisu i drugi sankcionirani?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vratite korisnika ivanaaa
15.9.2009 22:50:06   
dominik
aktivni korisnici

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vratite korisnika ivanaaa
15.9.2009 22:56:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dominik

usla u raspravu malo preosobnouser posted image ....ja osobno dolazim ovdje jer mi se neda cijeli dan govoriti a disi, reci mama, reci tata, brojati pokakane pelene...dolazim ovdje pricati sa zenama koje prolaze isto sto i ja...naci dobru rijec, pa i kvalitetnu raspravu...nitko od cura koje su bile ukljucene u raspravu nije bila namjera izazvati svadju ili vrijedjati...ali krenulo je krivim putem...boze moj svi grijesimo i ljudi smo...ali mislim da nam ne treba policajac da nas zatvara zbog dve tri krive rijeci...


prepisujem svaku rec. mislim da je mogla da dobije opomenu samo, a plasim se da se posle ove zabrane nece ni vracati, nazalostuser posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vratite korisnika ivanaaa
15.9.2009 23:08:01   
Renata RR
Za informaciju:

Svaki korisnik prije zabrane dostupa portalu dobije "upozorenje prije zabrane dostupa portalu" (dobije ga ako nastavi kršiti pravila unatoč prethodnog upozorenja moderatora). Ako ne prestane kršiti pravila foruma slijedi zabrana dostupa portalu.

Korisnica Ivanaa dobila je upozorenje prije zabrane dostupa portalu zbog konflikta u kojem je sudjelovala prije nekoliko vremena.

< Poruku je uredio Renata RR -- 15.9.2009 23:09:06 >

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vratite korisnika ivanaaa
15.9.2009 23:08:53   
FIONA
ma znate kaj cure moje...ovo je forum koji je prvobitno za žene koje žele postati majke, za trudnice za majke i dječicu...sve što ide uz to a to je zdrava komunikacija....

ovo je sramota kako se ponašaju pojedinci i koje imaju komentare...

pravila su jasna kao i pravila ponašanja u četiri oka.....

ako se na drugim foumima može vređati onda vam je tamo mjesto...

i ja znam prekrdašiti ali alooooo...koji vam je vrabac....

ovo da nije smiješno bilo bi djetinjasto!!!!

užas...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

priberite se i zaboravite sve...idemo dalje...

mislim Dragi Bože....užaaaasssss!!!




_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 9:36:44   
Lady3
Nadam se da će se ivanaa vratiti.user posted image .ali cure moje rekla sam vam na nekoj temi:Ne vrijedi se boriti sa vjetrenjačama..ja sam isto dobila još prije opomenu pred isključenje i sada pazim šta i kako pišem..nažalost..user posted image znači ne govorim onako kako bi htjela..i ne mogu se upuštati u neku žešću raspravu kao nekad..user posted image user posted image Jeste ovo je forum za majke.trudnice a el to znači da moramo držati jezik za zubima i ne moći iznijeti svoje stajalište user posted image Dakako ne vrijeđati se i pod...user posted image i jer je to ružno i nije fer ali činjenica je da se mnoge boje više išta reći..to je samo moje mišljenje..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 9:48:26   
zaba
nisam za konflikt,ni svađu,ali moram reći i unaprijed se ispričavam - mislim da su cure svaka držala svoje mišljenje i branile svoj stav i nije bilo problema.Problem je nastao kad se upleo cinik sa svojim zaista drskim i uvredljivim nastupom,a Ivana je "vratila".Stoga mislim da treba i njega "ohladiti".Pravila trebaju biti za sve ista i podržavam Dominik.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 9:57:51   
BruMa
A užas!user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 10:01:43   
FIONA
IZVORNA PORUKA: zaba

nisam za konflikt,ni svađu,ali moram reći i unaprijed se ispričavam - mislim da su cure svaka držala svoje mišljenje i branile svoj stav i nije bilo problema.Problem je nastao kad se upleo cinik sa svojim zaista drskim i uvredljivim nastupom,a Ivana je "vratila".Stoga mislim da treba i njega "ohladiti".Pravila trebaju biti za sve ista i podržavam Dominik.


mene su učili da pametniji popušta!!!!... ne znam kaj je bilo nit se trudim čitati...smatram da treba ići dalje bez razglabanja...
Lady, nitno ne trebadržati jezik za zubima...ja to zadnja radim ali da se mora ponašati pristojno to svakako....ivanaa je meni super ali i Zg Cinik...nisam osobno niti jedno upoznala ali zato Tikicu jesam...da li sam objektivna kad razglabam o tome...e nisam....zato mislim da nije nikome mjesto pričati osim njima u četiri oka i moderatoru na forumu...
uopće mi nisu jasna ova razglabanja i naklapanja....ne kužim...ponavljam, pokrit se po ušima i idemo dalje...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 10:09:50   
Lady3
Ma Fiona činjenica jeste da poslije toliko zaključanih tema i opomena je došlo do toga da se cure boje išta više reći i podržati nekoga.user posted image .Ja nisam da se svađa i vrijeđa,jer to se ne radi i nije u redu..Veoma je ružno kako je sve to završilo..ali činjenica jeste da su stvari malo predaleko otišle otkako se cinik počeo miješati..Sve bi ostalo na onome:za mene je ova tema završena..I ljuti me što svako malo neko se posvađa i tema se zaključava..Pa daj ak ste ljuti kupite si vreću za boks i opalite po njoj..user posted image Hmm mogla bi si i ja jednu kupiti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 10:12:53   
FIONA
ajme....nije cinik kriv, nije ivanaa kriva..svi su krivi i sankcionirani i molim kraj rasprave...čemu daljna diskusija...otišlo je daleko....tko je prvi i zašto uopće nije bitno...takvoj komunikaciji tu nema mjesta i šluuuus...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 10:16:03   
Lady3
Krivi su svi jer su ustali na lijevu nogu..user posted image Za mene je ovo kraj,neću više ništa reći ...ali tužno je sve to...Idemo ljudi u nove pobjede,život se nastavlja dalje.Nema smisla sad plakati za prolivenim mlijekom.Nadam se da će sve na kraju biti ok i da ćemo se opet svi smijati i zezati..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 10:34:35   
Thea
Pošto sam i ja sudjelovala u toj raspravi moram reći da je sve krenulo nizbrdo kad se upleo cinik pa me zanima da li je on isto sankcioniran.Svi smo mi tu da iznosimo svoja mišljenja.Ako ja iznesem svoje ,a netko drugi će iznijeti svoje koje se ne slaže s menom to ne znači da ga treba popljuvati.Ja ponavljam od početka od kad sam tu na forumu da su svi ljudi drugačiji i djeca također i normalno da nas se mišljenja koji put ne slažu...A isto tako smatram da rasprave nisu loše samo dok nema vrijeđanja i psovki..Ali rasprava na normalan kulturan način,zašto ne??Ali kako i ja imam opomenu otprije očito u ovoj demokracijskoj državi da ću morati prešutiti puno puta...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 10:38:04   
ELISABETH
IZVORNA PORUKA: Thea

Pošto sam i ja sudjelovala u toj raspravi moram reći da je sve krenulo nizbrdo kad se upleo cinik pa me zanima da li je on isto sankcioniran.Svi smo mi tu da iznosimo svoja mišljenja.Ako ja iznesem svoje ,a netko drugi će iznijeti svoje koje se ne slaže s menom to ne znači da ga treba popljuvati.Ja ponavljam od početka od kad sam tu na forumu da su svi ljudi drugačiji i djeca također i normalno da nas se mišljenja koji put ne slažu...A isto tako smatram da rasprave nisu loše samo dok nema vrijeđanja i psovki..Ali rasprava na normalan kulturan način,zašto ne??Ali kako i ja imam opomenu otprije očito u ovoj demokracijskoj državi da ću morati prešutiti puno puta...


Ja se u potpunosti slažem s tobom. I sama sam sudjelovala u toj raspravi ali sam odustala kad sam vidjela u kojem smjru sve to ide.


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 14:26:28   
cokolada
Svatko ko je prekrsio pravila ponasanja treba biti sankcioniran, ja sam na jednom drugom forumu dobila opomenu jer sam trazila misljenje o jednom doktoru (zbog navodenja punog imena i prezimenauser posted image ), ok to mi vise ne pada na pamet i to je ok kada bolje razmislim, a na ovom forumu su i vise nego tolerantni, trebaju se postivati pravila, a ko ih ne postuje neka bude sankcioniran.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 14:37:58   
njanja
Budući da me ni nema puno na raji zadnjih par mjeseci (tu i tamo škicnem kada mogu) samo ću nešto reći: OVAJ FORUM JE NEKAD BIO MJESTO ZABAVE, PRIJATELJSTVA I UTJEHE (zato smo ga i mnogi odabrali), a sada svako malo vidim neku svađu, problem i slično...One koje su od početka tu, znati će o čemu govorim... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 15:07:02   
cokolada
slazem se njanja

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 15:46:07   
mara27
IZVORNA PORUKA: Thea

Pošto sam i ja sudjelovala u toj raspravi moram reći da je sve krenulo nizbrdo kad se upleo cinik pa me zanima da li je on isto sankcioniran.Svi smo mi tu da iznosimo svoja mišljenja.Ako ja iznesem svoje ,a netko drugi će iznijeti svoje koje se ne slaže s menom to ne znači da ga treba popljuvati.Ja ponavljam od početka od kad sam tu na forumu da su svi ljudi drugačiji i djeca također i normalno da nas se mišljenja koji put ne slažu...A isto tako smatram da rasprave nisu loše samo dok nema vrijeđanja i psovki..Ali rasprava na normalan kulturan način,zašto ne??Ali kako i ja imam opomenu otprije očito u ovoj demokracijskoj državi da ću morati prešutiti puno puta...


mene samo zanima na kakvoj ste se to temi tako uspile izbaciti iz takta?!
ima i jedna druga stvar, s obzirom na naše ponašanje, moramo priznati da smo sve debelo pod utjecajem hormona.
mišljenje-da, vrijeđanje-ne. žao mi je.


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 20:55:39   
Thea
IZVORNA PORUKA: mara27

mene samo zanima na kakvoj ste se to temi tako uspile izbaciti iz takta?!
ima i jedna druga stvar, s obzirom na naše ponašanje, moramo priznati da smo sve debelo pod utjecajem hormona.
mišljenje-da, vrijeđanje-ne. žao mi je.



I ja sam da se iznose mišljenja,ali očito ne smiješ iznijeti svoje mišljenje ako se ono protivi nekim osobama..


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 22:22:54   
mara27
mene još uvik zanima koja je to bila tema, ili se ni to ne smije znati?????user posted image

_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: vratite korisnika ivanaaa
16.9.2009 22:25:36   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Thea

IZVORNA PORUKA: mara27

mene samo zanima na kakvoj ste se to temi tako uspile izbaciti iz takta?!
ima i jedna druga stvar, s obzirom na naše ponašanje, moramo priznati da smo sve debelo pod utjecajem hormona.
mišljenje-da, vrijeđanje-ne. žao mi je.



I ja sam da se iznose mišljenja,ali očito ne smiješ iznijeti svoje mišljenje ako se ono protivi nekim osobama..



Ja ne razumijem kako ne možete iznijeti mišljenje...ja uvijek imam za reč i nikad se ne dovodim u situaciju da prekrdašim...ako i dođem to je nesvjesno i odmah se javno na toj temi ispričam...uvijek sve kažem i baš onako kako mislim...zato vas jednostvano ne razumijek...što to niste tamo smjele reči...mogle ste sve ali na normalniji i kulturniji način...nitko nije sankcioniran zbog mišljenja nego načina izražavanja...to je osnova komunikologije...




_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 49
   [Obrisani korisnik]
16.9.2009 22:26:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mara27)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!