|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iščem družino
23.8.2009 21:44:43   
uspavana
moj savjet bi isto bio facebook....ali u svakom slučaju, ako ni tamo nisi uspjela - želim ti puno sreće u daljnjem traženju!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Iščem družino
23.8.2009 23:15:08   
Ann
Za vrijeme rata u mom gradu je živjela obitelj Bevanda a nakon rata su odselili u Vukovar.Poznavala sam njihovu djecu jer su moja generacija (sin Marko  rođ.78/79,kčer ? rođ. 82/83.) To je sve što znam.Nadam se da sam barem malo pomogla.

(Odgovor članu Kerensa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Iščem družino
23.8.2009 23:41:58   
Anoniman
Pozdrav, draga!
Pozdravljam tvoje nastojanje oko obiteljskog stabla, moja sestrična i ja često razgovaramo o toj temi i isto nas "kopaju" neke stvari do kojih više ne možemo doći. Bake su pomrle i teško je bilo što doznati.
Ne znam kaj bi ti pametnoga rekla... znam da je mostarsko-duvanjski biskup Ratko Perić ali ne znam služi li se on internetom i e-mailom. Možda da mu se obratiš običnom poštom, pa da on to proslijedi župnicima, da pogledaju arhive...
Dobra je ideja malo "prekopati" Facebook pod tim prezimenom, možda se nađe koji potomak...
Sretno! user posted image

(Odgovor članu Ann)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Iščem družino
24.8.2009 8:40:00   
Kerensa
IZVORNA PORUKA: Ann
Za vrijeme rata u mom gradu je živjela obitelj Bevanda a nakon rata su odselili u Vukovar.Poznavala sam njihovu djecu jer su moja generacija (sin Marko  rođ.78/79,kčer ? rođ. 82/83.) To je sve što znam.Nadam se da sam barem malo pomogla.

A koji je tvoj grad? user posted image
IZVORNA PORUKA: Mariachi
znam da je mostarsko-duvanjski biskup Ratko Perić ali ne znam služi li se on internetom i e-mailom. Možda da mu se obratiš običnom poštom, pa da on to proslijedi župnicima, da pogledaju arhive...

"Biskup" je isto, kao kod nas (u Sloveniji) "župnik", ili...? user posted image

(Odgovor članu Ann)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Iščem družino
24.8.2009 9:40:52   
Anoniman
Biskup je "stepenica iznad župnika" user posted image  

(Odgovor članu Kerensa)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Iščem družino
24.8.2009 15:13:38   
Ann
Našice.Mislim da su oni bili jedini tog prezimena ovdje,odselili su se u Vukovar.Potraži ih tamo.

(Odgovor članu Kerensa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Iščem družino
29.8.2009 8:10:45   
Kerensa
Da mi je znati, gdje su Našice user posted image ... eto, idem na Google Earth pogledat.

Mariachi - svaki dan se sazna nešto novo. Ne vjerujem u Boga, al' ako nađem familiju... onda nešto postoji gore iznad nas (bilo šta je - sigurno je žensko biče user posted image ).

(Odgovor članu Ann)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Iščem družino
29.8.2009 8:13:00   
m600
našice su ti u slavoniji blizu Slavonskog Broda

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Kerensa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Iščem družino
5.5.2013 2:49:54   
marko b
Ja sam Marko Bevanda iz Vukovara, rođ 1979 godine. Molim Vas kontakt na mail marko.bevanda3@gmail.com.

(Odgovor članu Kerensa)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!