|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:04:29   
koka
Hvala ZVRK, več kopiran i spremljen. Baš ću probati jer nikako da nam uspijeuser posted image . Pa dobro di je ekipa, Ružo ja napustila kuhanje ručka a tebe nemauser posted image .

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:16:59   
Ruža
Ekipica pozdrav, eto i mene!user posted image  Svaka čast stvarno ste vrijedne danas, bravo!
Koka nemoj da ostanu gladni zbog mene ili da ne daj Bože izgori ručkić...user posted image
Evo ja stigla s posla, ručala i doručkovala na putu kući samo  dvije kugle sladoleda sa šlagom. A ha,user posted image ajd sad recite nešto?

< Poruku je uredio Ruža -- 14.5.2008 14:17:27 >

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:18:05   
maja
Moj ručak se kuha, došla sam vidjeti šta ima, ali sad si idem skuhati user posted image i na terasu uhvatiti malo toplog zraka( u kući mi je hladno)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:19:26   
koka
Ma stignem ja , taman javio da stiže kući MM odoh završavat al pratim vas jauser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:23:25   
Ruža
Cure što finoga kuhate?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:25:55   
koka
Evo ga stigao pa vas napuštam. Mi danas imamo pohana pileča prsa, pire krompir i salatica.user posted image Hajde se čujemo kasnije..

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:26:30   
maja
Makarone i umak od povrća sa šampinjonima by Podravkauser posted image , zelenu salatu za muža, a ja ću pileću juhicu i kuhano meso!user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:29:09   
Ruža
O curke pa pravo fino, fino... Moj MM će ručak od jučer dobiti. user posted image
Majo jel ne smiješ tjesteninu zbog Noe ili vodiš bitku sa kilama?

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:37:28   
maja
Smijem tjesteninu, ali ne smijem umak, jer mu smeta paradajz, pa moram jesti kuhano!Ma ni ne vide mi se kile tolikouser posted image osim guze koju drugi komentiraju, ali MM je rekao da je njemu lijepauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:48:10   
Elena
Bok cure.Me oni dana nije bilo bas ali sta mogu nisam ja kriva takva mi je situacija.Nego bitno da sam sad tu i malo da popricam s vama.Kako ste mi danas?Ja danas radila punjeni sampinjoni recept sam dobila od Ruza i mogu ti dati cista desetka a i bogami mom mm se jako svidjeli tako da cesto ima da mezimo.Hvala Ruzo ne znam kako da ti se zablagodarim,a i svim curama jer puno toga sam naucila od vas.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 14:59:15   
Elena
mamara vidjela sam te.Bas mi je drago da si tu.Reci mi kako ste?user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:04:59   
mamara
bok elena!user posted image
evo ja čitam po forumu, ja sam dobro a i moji dečki hvala bogu!
kako si ti kako je Martina jel joj bolje?

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:06:05   
mamara
pa gdje si mi sad pobjegla?user posted image

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:10:50   
Elena
tu sam tu sam Martina pije dva sirupa jedan za alergiju i jedan antibiotik u petak smo na kontrola pa se nadam da ce sve biti u redu jer naredna nedelja idemo kod moi roditelji u Kratovo,konacno,nadam seuser posted image

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:13:28   
mamara
jel to daleko od vas?

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:14:54   
Elena
pa oko 100 km,slikacu i postavicu slike,jer to je jedan mali stari planinski grad i ja ga obozavamuser posted image
a ima puno stare mostove ,kule i interesne arhitekture,vidjece te uskoro,obecavam

< Poruku je uredio Elena -- 14.5.2008 15:15:32 >

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:20:42   
mamara
super samo šalji, ja jako volim prirodu, sigurno je prekrasno!
a mica jel tebi teško kad si tako daleko od svojih?

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:22:42   
Elena
nemoj me pitati,user posted image a mozes zamisliti jedna sestra mi je udata u Nisu,a druga u Probistip,to je grad blizu Kratovo.I tako...Tesko mi ali to je zivot...user posted image

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:28:01   
mamara
je nažalost!user posted image
jel bar odeš često k njima?

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:29:55   
Elena
pa evo zdnji put sam bila januara.Zime tamo je puno hladnije i ne mogu dugo ostati ,ali zato sad cu posediti par nedelja,ali necu vas zaboraviti.Javicu vam se od neki internet caffeuser posted image

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 15:41:15   
mamara
elena čitaj pp

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 16:01:04   
Ruža
Hej curke evo i mene opet malo.
Elena drago mi je da su šampinjoni dobri ispali i da si iznenadila MM_a. I moj je danas iznenađen ručkom od jučer i sve je potamanio da ne daj Bože nebi isto bilo i sutra. user posted image

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 16:05:06   
Elena
user posted image user posted image user posted image e ruzo dobro si sredila danas tvoj mm.Ali priznaj da ne moze se naljutiti svojoj trudnici.Uf pocela sam da razmisljam nesto..user posted image ma ne jos uvek i onako mi je sveuser posted image pa jos jedna beba mi fali.Ipak pricekacu jos neko vrjeme...user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 16:10:00   
Elena
cure Martina je ustala od spavanje odoh ja ,caosuser posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Naša mala birtija II.
14.5.2008 16:13:30   
Ruža
Hajde Elenica, budi nam dobro i veselo pa nam navrati. Odoh i ja nešto raditi...user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!