|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
18.8.2009 22:09:56   
tikica_69
Evo, tocno 30km sam odjahala na bajku user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
19.8.2009 18:16:13   
tikica_69
I spremam se i na danasnju turu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
10.9.2011 2:42:38   
bacikla
Skoro 2 meseca ne treniram kosarku ... izgubio sam kondiciju totalno .. nisam isao u teretani dugo ... a sezona mi pocinje za nedelju dana .... moram da vratim kondiciju stoo pree .. jel ima neko preporuku uz trening ?? =)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
10.9.2011 7:32:43   
mamacita

IZVORNA PORUKA: bacikla

Skoro 2 meseca ne treniram kosarku ... izgubio sam kondiciju totalno .. nisam isao u teretani dugo ... a sezona mi pocinje za nedelju dana .... moram da vratim kondiciju stoo pree .. jel ima neko preporuku uz trening ?? =)


Moj muz je trener, izmedju ostalog poducava naseg sina kosarci, i jos neke druge malo starije decke. Njegov je moto, ako ne mozes izdrzati trcanje od sat vremena, nemas sta raditi na kosarkaskom terenu. Dakle, zapocni sa treningom kondicije. Trci, najprije si nabij neki lagani tempo, recimo 5 km u 35 minuta. Pa onda produzi na sat vremena. Trci svako drugi dan, a u ostalim danima radi na opcoj snazi. Dakle, trbusnjaci, sklekovi, cucnjevi. Ako koristis utege, koristi ine koji nisu pre teski. MORAS se rastezati prije i poslije SVAKOG treninga, to ce te sacuvati od ozlijeda misica. Kada se rastezes nemoj trzati sa sobom, nego odrzi napetost misica 20 sec. i tako jos 2 puta, sve grupe misica. Posebno se skoncentriraj na misice nogu, odskocni misic. Onih dana kada vjezbas misice mozes otici i do kosarkaskog terena i vjezbaj sutiranje. Sa svih pozicija, ne samo sa slobodnog bacanja. Sa svih pozicija sutiraj 10 puta ne micuci se sa odredjene pozicije dok ne zgotovis 10 sutiranja. Nastoj pogoditi kos (naravno).

Eto, to sam ja gledajuci njega sa tribina kako trenira te decke i naseg sina shvatila. Trci, rastezi se, jacaj sve misice. I naravno, pij dosta vode da ne dehidriras. Ne jedi 1 sat prije treninga. Sretno!!

(Odgovor članu bacikla)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
10.9.2011 7:33:19   
mamacita

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Evo, tocno 30km sam odjahala na bajku user posted image



user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
10.9.2011 7:36:40   
mamacita
Ja sam ponovno zapocela, nakon ljetne pauze, svoj jogging. Trcim po 45 min - 60 min, svako drugi dan. Uzivam, iako nekad mi se tesko istjerati iz kuce. To mi sluzi za kondiciju i za antidepresiv. Nema nista bolje od dobre muzike, laganog trcanja i smijuljenja u isto vrijeme.user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
10.9.2011 7:40:54   
mamacita

IZVORNA PORUKA: ZVRK

cure šta nitko ne vježba sa SEXOMuser posted image
ja ponosno mogu kazati da ja vježbam.nabijam kondiciju i ''onda''se učvrsti tijelouser posted image

vrijeme trajanja treninga OVISI DA li je zvrkić budanuser posted image


Istina, to zategne guzne misice i misice ruku (koja li je to pozauser posted image ), i ponekad se covjek dobro oznoji,... ali nema ucinka na trbuh i noge... stoga, ipak je meni trcanje glavni kondicioni trening.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
10.9.2011 8:15:41   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: mamacita

Ja sam ponovno zapocela, nakon ljetne pauze, svoj jogging. Trcim po 45 min - 60 min, svako drugi dan. Uzivam, iako nekad mi se tesko istjerati iz kuce. To mi sluzi za kondiciju i za antidepresiv. Nema nista bolje od dobre muzike, laganog trcanja i smijuljenja u isto vrijeme.user posted image


user posted image user posted image user posted image
i ja krećem u teretanu za par dana opet triputa tjedno po sat vremena user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
10.9.2011 8:18:47   
mamacita
user posted image
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler


IZVORNA PORUKA: mamacita

Ja sam ponovno zapocela, nakon ljetne pauze, svoj jogging. Trcim po 45 min - 60 min, svako drugi dan. Uzivam, iako nekad mi se tesko istjerati iz kuce. To mi sluzi za kondiciju i za antidepresiv. Nema nista bolje od dobre muzike, laganog trcanja i smijuljenja u isto vrijeme.user posted image


user posted image user posted image user posted image
i ja krećem u teretanu za par dana opet triputa tjedno po sat vremena user posted image



user posted image user posted image Samo daj, vidjela sam tvoju transformaciju! Odlicno izgledas, i vjerujem da ti je vjezbanje postala prava uzivancijauser posted image user posted image .

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
17.4.2018 8:12:26   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
17.4.2018 9:07:29   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nabiti kondiciju i učvrstiti tijelo
8.4.2024 15:53:43   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!