|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Piće vaše mladosti
8.8.2009 23:17:57   
Thea
Bambus,vermut,đus-votka sa par zrna kave...

user posted image     user posted image    

Joj da i kakao sa rumom...njam....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Piće vaše mladosti
8.8.2009 23:18:28   
dominik
juice-vodka dok se na jednom tulumu nisam ubila toliko da smo frendica i ja zaspale na balkonu na nekih 5 stupnjeva...ne mogu podnijet vise miris
gin-tonik dok se nismo uneredili do neprepoznatljivosti...ne mogu podnijeti vise miris
tequila u tolikim kolicinama da nismo sutradan imale frendica i ja uopce osjeta u ustima (mucnina i mamurluk izostali tako da mi je jos uvijek dragauser posted image )
kruskovac sa mlijekom ima okus shakea od vanilije - napomena ne popiti previseuser posted image

sada samo casa bevande ili casa pive...zeludac ostavila u mladostiuser posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Piće vaše mladosti
8.8.2009 23:20:27   
Thea
kruškovac sa mlijekom je super ali kao što dominik kaže OPREZ...Lupi te u glavu opasno...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 9:23:56   
Nika 24052006
Uuuuu,bolje da ne pričamuser posted image .... Izlazila sam sa prijateljem koji je pio sve po redu,pa sam se ja jadna morala prilagoditi njemuuser posted image ...Dakle, od rakije na dalje,sve je bilo moje piće...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 9:28:42   
koka

IZVORNA PORUKA: dominik

juice-vodka dok se na jednom tulumu nisam ubila toliko da smo frendica i ja zaspale na balkonu na nekih 5 stupnjeva...ne mogu podnijet vise miris
gin-tonik dok se nismo uneredili do neprepoznatljivosti...ne mogu podnijeti vise miris
tequila u tolikim kolicinama da nismo sutradan imale frendica i ja uopce osjeta u ustima (mucnina i mamurluk izostali tako da mi je jos uvijek dragauser posted image )
kruskovac sa mlijekom ima okus shakea od vanilije - napomena ne popiti previseuser posted image

sada samo casa bevande ili casa pive...zeludac ostavila u mladostiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image jeeee nisam jedini alkos user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 9:29:31   
koka

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Uuuuu,bolje da ne pričamuser posted image .... Izlazila sam sa prijateljem koji je pio sve po redu,pa sam se ja jadna morala prilagoditi njemuuser posted image ...Dakle, od rakije na dalje,sve je bilo moje piće...

Nika misli da za sada vodiš user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 9:45:12   
Nika 24052006
Pa mora netko preuzeti vodstvouser posted image ... Sad čekam da me netko premašiuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 9:52:10   
ninishka
joj to su bila vremena...za malo novaca mogao si se posteno napiti ako si pio cistu votku...miris ne podnosim...
jednom sam popila cijelu flasu dalmatino votke i poslije toga dana kad ju vidim izlozenu u kaficu ili ducanu zeludac mi se okrene...
sjecam se da smo jedan nocni izlazak poceli s votkom, pa kruskovac, pa cherry, pa bambus pa pivo, pa gemist, onda opet votka, pa opet malo bambusa...znam da sam mjesala sve i svasta ali zacudo mi nije bilo zlo...to je vec bila navika na sve...
a redbull votke sam mogla popiti na tone...i jeger cole...

sad popim casicu pive i plete mi se jezikuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 9:58:58   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: ninishka

joj to su bila vremena...za malo novaca mogao si se posteno napiti ako si pio cistu votku...miris ne podnosim...
jednom sam popila cijelu flasu dalmatino votke i poslije toga dana kad ju vidim izlozenu u kaficu ili ducanu zeludac mi se okrene...
sjecam se da smo jedan nocni izlazak poceli s votkom, pa kruskovac, pa cherry, pa bambus pa pivo, pa gemist, onda opet votka, pa opet malo bambusa...znam da sam mjesala sve i svasta ali zacudo mi nije bilo zlo...to je vec bila navika na sve...
a redbull votke sam mogla popiti na tone...i jeger cole...

sad popim casicu pive i plete mi se jezikuser posted image user posted image user posted image






Mislim da bi mi brzo našle zajednički jezik da smo se srele u tim ludim danimauser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 9:59:56   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninishka


sad popim casicu pive i plete mi se jezikuser posted image user posted image user posted image

izgleda da smo ''ispali iz štosa''user posted image
trebalo bi početi sa vježbanjem ponovnouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 10:09:18   
ninishka
i meni se tako cini nika...

tko bi mi stao na kraj da opet pocnemuser posted image user posted image user posted image user posted image
kod kuce imamo tolko zestice da bi lako pomislili da smo alkoholicari, to smo sve dobili a nista na pijemo...svekar ima dvoje gorice a mi ni kap vina kroz god ne popijemo...to oni troseuser posted image user posted image user posted image

nemam ja vise zeludac za to...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 10:15:09   
ZVRK
mene su počeli zaj......i da idem na GO na rab da se ''izlječim''user posted image user posted image
naime tamo ima lječilište za kronere(tako meni rekli) ja nisam to znalauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 10:16:30   
Nika 24052006
Da,i meni se tako čini...Sinoć sam bila na fešti,i cijela me ekipa nagovarala da pijem,ali nisam se dala,pazim na organizam zbog planiranja trudnoće...Ma znam da ne bi ništa bilo,ali sam trijezne glave nekako zadovoljnija.Premda me jutros boli glava ko da sam lokala cijelu noćuser posted image ... Ma izašla iz štosa,šta ćeš...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 10:17:53   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: ZVRK

mene su počeli zaj......i da idem na GO na rab da se ''izlječim''user posted image user posted image
naime tamo ima lječilište za kronere(tako meni rekli) ja nisam to znalauser posted image



Ima ti tamo psihijatrijaska ustanova zatvorenog tipa,mogu te ja preko veze ubaciti,moj vjenčani kum tamo radi,samo javi ako trebaš vezuuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 10:20:15   
ninishka
znam kako je to...lijepse mi je kad sam trjezna pa gledam druge pijane..user posted image user posted image a na da oni mene gledaju pijanu...

nisam znala za to na rabu...

kad ste se napile jeste se drugi dan sjecale sta ste radile?
ja uvijek...sve detalje, sve sam pamtila dok su drugi sve zaboravili..

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 10:21:53   
Nika 24052006
Jesam,svega sam se sjećala,čak i bolje nego trijezna...Ali bilo je ludih noći...Da me mm nije oženio,tko zna što bi bilo sa mnomuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 10:32:21   
BUMBIKA
Ja bolje da ne počnem pisati o piću moje mladosti,jer nebi mi sve stalouser posted image user posted image
Meni je bilo daj šta daš sve prihvaćam.....nikad jedna vrsta cuge za veče,bar 2 različiteuser posted image user posted image
A sada da pijem 2 različite cuge,odma bi se srušila...
Jedina mana mi je bila,a i danas da nisam žestu znlala piti,kod mene sve odjednom je morala pa sam brzo bila user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 10:45:35   
BruMa
Najčešće sam pila bambus.A ponekad je bilo i daj šta dašuser posted image user posted image user posted image
I pivu i gemište i žesticu.....
A danas,nisam više u formi ko i većina vasuser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 12:04:52   
Ninaa
Ja i moja ženska ekipa smo se natakale s jegerom, uf kaj smo ga mogle popiti, a sad mislim da bi mi se od dva jegera zavrtilo. E to su bili dani...............

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 12:56:12   
ninolina
o moje piće definitivno gin-tonic i pelinkovac

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 13:26:05   
Anoniman
gin-tonic, uvek i zauvek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 13:30:41   
koka
čak sam cugala jedno piče koje mislim, da se više ni ne proizvodi. Stari graničaruser posted image , jel zna netko za njega?user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 16:23:35   
mala pcelica
bambus user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 17:01:43   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: ZVRK

mene su počeli zaj......i da idem na GO na rab da se ''izlječim''user posted image user posted image
naime tamo ima lječilište za kronere(tako meni rekli) ja nisam to znalauser posted image



Ima ti tamo psihijatrijaska ustanova zatvorenog tipa,mogu te ja preko veze ubaciti,moj vjenčani kum tamo radi,samo javi ako trebaš vezuuser posted image


draga ako je tebi pomoglo misliš da bude i meniuser posted image
možda budem posjetila ''kuću''u obilasku spomenika po otokuuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Piće vaše mladosti
9.8.2009 17:40:25   
ninishka

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Jesam,svega sam se sjećala,čak i bolje nego trijezna...Ali bilo je ludih noći...Da me mm nije oženio,tko zna što bi bilo sa mnomuser posted image


i ja sam si znala to misliti...ali sam se malo smirila i prije nego smo se upoznali...user posted image user posted image


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!