|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uredjenje dječje sobe
25.9.2007 12:52:37   
Mamica
Potrebne su mi ideje i savjeti  za uredjenje dječje sobe. Sobica je za trogodišnjaka- za igru i spavanje. Za sada izgleda jako dosadno. Htjela bi  ukrasiti zidove i ormare da bude veselija i udobnija. Kako ste vi ukrasili sobice vaših mališana?




_____________________________

Always look on the bright side of life:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uredjenje dječje sobe
1.10.2007 22:08:43   
Tata
Filmski plakati od crtanih filmova su dobar način da pokriješ veliku površinu a možeš i pričati priče

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uredjenje dječje sobe
1.10.2007 22:47:21   
tratincica
Krasnih primjera dekoracije djecjih soba ali i ostalih prostorija u kuci (stanu) mozes pronaci na novozelandskoj stranici www.resene.co.nz/homeown/decoration_inspirations/index.htm



(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Uredjenje dječje sobe
1.10.2007 23:34:15   
Mamica
Hvala za link tratincice. Oni morski motivi mi se jako svidjaju. možda bi ih mogla napraviti sa običnom bojom za zidove a modele iz kartona...user posted image Ne znam da li bi nova boja sasvim pokrila boju sobe (boja marelice) ili moram kupiti neku specijalnu boju?



< Poruku je uredio Mamica -- 1.10.2007 23:36:28 >


_____________________________

Always look on the bright side of life:)

(Odgovor članu tratincica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Uredjenje dječje sobe
3.10.2007 23:03:24   
Tata
I meni se svidja ta sobica. To ću ispiliti od sperploče i pofarbati lakom za čamce (ne smrdi i nije otrovan)

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Uredjenje dječje sobe
10.10.2007 16:57:32   
ZUFIKA
Stavila sam slike sobe svoje kćeri u javne albume (zufika, Monina soba) pa ih možeš pogledati. Inače obojila sam donji dio zida (napravila brda) i u Tepihlandu (Zaqgrebački velesajam)  kupila samoljepljive naljepnice (cca 150,00 kn) i soba je dobila pravi dječji štih. Nadam se da ti se sviđa i da sam ti dala ideju.

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Uredjenje dječje sobe
10.10.2007 21:08:40   
Mamica
Zufika vaša sobica izgleda stvarno super. dobro da si mi rekla za ove naljepnice prije nego što sam se počela mučiti sa izrezivanjem..

_____________________________

Always look on the bright side of life:)

(Odgovor članu ZUFIKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Uredjenje dječje sobe
10.10.2007 22:32:15   
Tata
Zufika, to si cijeli paket naljepnica platila 150 kuna ili pojedinacno. To se da ljepiti direktno na zid?

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Uredjenje dječje sobe
11.10.2007 7:07:29   
ZUFIKA
sve naljepnice skupa stoje 150 kn na njima čak i piše da se mogu koristiti više puta. Najnormalnije se lijepe direktno na zid (malo se pripazi da ne ostane zraka pa da nemate one ružne mjehuriće) vidjela sam da ima različitih motiva tih naljepnica ovo moje je selo, ali postoji i đungla( sve je puno majmuna, lijana, žirafa) i za dečke idealno avioni i autići (napravite cestu poljepite autiće i izgledati će super...)

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Uredjenje dječje sobe
20.10.2007 13:20:14   
mirna
Na ovome linku imaš nekoliko ideja za dekoraciju zidova: http://www.walldecorshops.com/grouppntnmber.html.
Meni se najviše sviđaju motivi životinja kao ovaj:user posted image  


user posted image


< Poruku je uredio mirna -- 20.10.2007 13:21:56 >

(Odgovor članu ZUFIKA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Uredjenje dječje sobe
24.11.2007 22:04:52   
Tata
Isao sam pogledati te naljepnice. lijepe jesu ali to meni ne vrijedi 150 kuna. ali sam dobio ideju. kupit cu samoljepljive tapete pa ce zenica nesto nacrtati i to ćemo izrezati. ona lijepo crta disneyeve likove. hvala na ideji!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Uredjenje dječje sobe
25.11.2007 15:51:20   
maja
I ja sam mislila kupiti naljepnice, ali sam si odlučila dati malo truda pa crtati sa temperama po zidu! A tata daj kad napraviš sobicu slikaj i pošalji da vidim kak to izgleda pa možda ukradem i tvoju ideju!

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Uredjenje dječje sobe
3.12.2007 9:38:55   
Megica
u ducanima CRTIĆ imaš kupiti Disney naljepnice za zid, u pakiranju su po 2 kom - 50.00 knuser posted image

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Uredjenje dječje sobe
3.6.2008 15:38:24   
božica
našim curama smo mi krećili sobicu koja ima pola sobice toplo plava i toplo žuta-izrezali smo dva kao leptira koja smo isto nacrtali u sobu i neke fora hireoglifiće i soba je ćist ok.nije pretjerano ništa.
naljepila sam im na plafon one zvijezde i to je to.

(Odgovor članu Megica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Uredjenje dječje sobe
9.8.2008 19:51:07   
Tata
Na[ao sam one naljepnice za zid sa životinjama u kik diskontu u sloveniji. kostaju 3 eura (manje od 25 kuna) umjesto 150 kuna kod nas. Mali je presretan. Postam sliku kad malog stavim spavati

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Uredjenje dječje sobe
9.8.2008 20:02:50   
troubled
i u profil megastoru ima lijepih naljepnica za zid, ali ne znam kokiko koštaju....
paula na zidu ima borduru na medvjediće....rola od 5 m je koštala 100-tinjak kuna.....višak smo iskoristile kao kolaž za razne dekoracije....
na plafonu nezaobilazne zvjezdice....
baldahin na krevetu istog uzorka kao i zavjese, po želji, na medvjediće i neke curice i svašta....
lijepa, vesela soba....
sad su već krenule ideje za novu user posted image

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Uredjenje dječje sobe
9.8.2008 20:17:57   
anne
Predivna mi je Petrina soba. Nije još skroz završena, ali ću staviti slike u album. Možda dobite inspiraciju.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Uredjenje dječje sobe
9.8.2008 20:21:18   
tiha
anne stavi fotke jedva cekam i ja skupljam ideje za djeciju sobu!

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Uredjenje dječje sobe
9.8.2008 20:24:50   
tiha
tata eeeeeeeee bas je fora i to mi se svida!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Uredjenje dječje sobe
9.8.2008 20:25:43   
Tata
 
user posted image

user posted image

Ovo smo kupili u Mariboru , sad sam se sjetio da imaju trgovinu i u Brezicama, tamo gdje su trgovacki centri.
Btw, kupili smo mu i rampe sa autima i brodom i autice sa drvenim vlakicem po 1 euro! to je za one drvene zeljeznice koje se sastavljaju. shocking.

klincima u tim godinama je i ful fora janochove slike:
http://www.postershop.com/Motif-Childrens-Corner-Janosch-p.html

moze se naci na inet/u , isprintati i uramiti ili zaljepiti
http://www.postershop.com/Janosch/Janosch-Mittagsruhe-2105732.html
mi mu pred spavanje pokayemo kako tigar i medo vec spavaju...

< Poruku je uredio Tata -- 9.8.2008 20:40:16 >

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Uredjenje dječje sobe
9.8.2008 20:55:14   
Tata
pa jos nesto o sobicama. podivljam kad vidim da kod nas prodaju krevetice za 1500 kuna, iste one koji vani kostaju 500 kuna.. mislim haloooooo!

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Uredjenje dječje sobe
9.8.2008 21:24:14   
božica
tata super je sobica-stvarno je topla i lijepauser posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Uredjenje dječje sobe
14.5.2014 17:33:00   
Peppa pig
Malo podižem - ako nekom treba, evo par super ideja za dekoraciju zida tapetama ili naljepnica

http://coolprint.me/index.php?route=product/category&path=99_100&limit=100

http://coolprint.me/index.php?route=product/category&path=85_96&limit=100

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Uredjenje dječje sobe
10.6.2015 16:28:28   
Magdalenamaggi
Ovdje su neke informacije za uredjenje dječje sobe, meni su pomogle user posted image http://www.poslovni.hr/blog/ideje-za-ureenje-djecje-sobe-1284

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Uredjenje dječje sobe
21.4.2016 14:44:52   
Mama Lina
Jooooooj kako slatkoooo user posted image
mi tražimo sobe za bebe ili dječje sobe...bilo bi mi najdraže kad bih našla onaj krevetić kojeg može imati i kasnije kad bebač naraste pa se samo nadograđuju stvari ako me razumijete :) tražim po netu, možda i nađem nešto povoljnije :)

(Odgovor članu Magdalenamaggi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!