|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Harač
22.7.2009 11:19:16   
Lady3
Šta vam kažem,dijelim vašu sudbinu...user posted image 2 djece,muž jedini radi,režije,vrtić,hrana ma katastrofa,iz minusa u minus ko mnogi...Oni uživaju u svojim vilama,napljačkanoj lovi i još nam se debelo smiju i režu ionake jadne plaće...Nitko te i ne pita kako ćeš preživjeti sljedeći mjesec,i dal ćeš imati šta staviti djeci na stol za jesti..Cure moje dolaze teška vremena,bit ćemo mi željni i starog kruha..A oni se user posted image user posted image user posted image guše u kavijaru i janjetini..Pa sam ih pogledajte,svi debeli i masni...A nj.odijela tek,sam 1 nj.odijelo bi moglo prehraniti jednu manju obitelj..Živimo u zemlji gdje je vladu briga za nas male ljude i još gledaju kako da izvuku i ono malo sirotinje što imamo..Tak sam ljuta sve bih ih nabila u k..user posted image user posted image user posted image user posted image Kosorka nas vodi ravno u propast,kao pomaže ,da sebi i ostalima njoj slični..A i mi smo svi tukci,umjesto da ih srušimo samo ih gledamo i jadimo se..Ako smo imali moć postaviti ih,imamo i moć i srušiti ih..U narodu je moć a ne u vladi..Al eto ne znamo se izboriti za sebe ,ak ništ drugo barem za našu djecu...Neznam bih li plakala ili bjesnjela...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Obrisani korisnik]
22.7.2009 11:37:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Harač
22.7.2009 11:44:23   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image istina lilivana,ja kad idem po neku sitnicu u billu,lidl ljudi natrpaju toliko kolica(i gluposti) da mi se čini da će se raspasti i odakle im toliko loveuser posted image (plaćaju u kešu,odjeća tip-top,novi auti)jednostavno ne vidi se da je kriza..Pa pogledajte okolo malo,znam reći će te na minusu su,na kartici al to sve treba vratiti cure i ak je kriza jbt ga stisni malo svoju gu...u i novcanik,ak ovako se nastavi bojim se da će iz moga izletavati samo leptiri...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
22.7.2009 11:49:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Harač
22.7.2009 11:51:55   
vjerae
Drage moje,tak je navek bilo i bit će nemremo mi protiv toga ili se grcaš u izobilju il skupljaš mrvice.Žalosnouser posted image ,kako toj našoj maloj dječici objasnit da nemaš za kupit neke njihove radosti već da moraš razmišljat o svakoj lipi.Sram ih može biti što izrabljuju već osiromašen narod!

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Harač
22.7.2009 15:57:56   
Monica
IZVORNA PORUKA: lilivana

ja 90% stvari kupujem na sniženju (roba, obuća-koja uvijek mora biti kvalitetna). ne tjeram modu (što li bi se reklo user posted image  ) jer je moderno na sniženju pred kraj sezone user posted image  , det. za veš i omekšivače kupujem na akciji, ili robne marke (dm npr.). stvarno nastojim ušparat. al stvarno ima svega, kaj vidim kaj ljudi kupuju. ima ih, koji se vidi da imaju novaca na bacanje, al ovi kaj sam ih malo prije navela, stvarno mi nedu iz glave user posted image


Tako je i kod mene...prije par mj nisam gledla da li je šta na akciji a sada kupujemo samo na akcijiuser posted image i popustima

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Harač
22.7.2009 17:02:08   
anne
Mislim da je sada teško,a da će biti još i puno teže.
Trebali li uvesti ovakve stvari i još drastičnije da se još dade spasiti što može.
Teško nam svima!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Harač
22.7.2009 18:13:00   
Ninaa
Ah nek počnu od sebe i nek si skinu 10 posto pa če napuniti blagajnu. ja imam malu plaću tak da mi neće dirati, a mm je obrtnik pa isto tako. Živimo na selu pa se bar ne moramo brinuti toliko za hranu, do sad smo imali dosta jel je svekrva imala dobru mirovinu iz njemačke, sad je više nema to kaj smo imali viška smo potrošili za sprovod i sve oko toga. Danas definitivno nije jefitno ni umrijeti. Sad se iskreno brinem kak ćemo, ne kupujemo gluposti, samo hranu i potrepštine za kuću i za Katarinu naravno njoj kaj treba a za nas kak bude. Sve me strah kaj će biti kasnije.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
22.7.2009 22:13:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Harač
23.7.2009 16:12:18   
inna
mene samo tješi kaj će napokon uzeti više onima koji imaju više. A strah me kaj to nije kraj i da bi na krizni porez mogli dobiti i prirez, pa na to opet neki namet...

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
24.7.2009 8:37:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu inna)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Harač
24.7.2009 16:01:26   
inna
pa ja sam odmah shvatila da je to namet na cijelu plaću. Ne znam kak su ovi tak naivno pomislili da to ide na iznos iznad 3000kn user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Harač
24.7.2009 18:26:30   
lee
a joj pa što imnije dosta da mi svaki mjesec ukradu 200kn...još če mi i smanjiti primanja...šta če mi ostati od 4000kn?user posted image user posted image  dodje mi da zaplačem...užas lopovi jedni.....user posted image user posted image user posted image  toga ima samo kod nas....user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!