|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prasak za ves
16.7.2009 11:06:05   
jelena j.
Ariel i lenor super su

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: prasak za ves
22.8.2009 0:19:28   
natalijax
cocolino je zakon,u zadnje vrijeme mi svi omeksivaci smrde neznam zasto,jer onaj lenor zuti znam da mirisi a meni futa,isprobavan praskove ali faks je faks,da perem samo svoj ves prala bi vjerovatno samo u njemu bez trunke omeksivaca,jer to sad kaj sam trudna pa mi smrdi iliuser posted image user posted image

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: prasak za ves
23.8.2009 13:49:22   
MaTana
mi smo dosad koristili ariel, ali nisam zadovoljna, mjenjat cu na faks, a omeksivac coccolino obozavam,
bebi u pocetku nisam stavljala omeksivac, sad vec kapnem malouser posted image , a jos uvijek perem odvojeno, ima dosta robe i dosta uprlja. praska isto stavim manje nego nama


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: prasak za ves
23.8.2009 13:50:43   
natalijax
faks mi mirise fenomenalno,ja svoje majice operem rucno samo u njemu a muzu ni nesmijem kaze bude mu kruto sveuser posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: prasak za ves
23.8.2009 13:53:24   
MaTana
ne perem nista rucno, Bog je dao dovoljno pameti izumiteljima da naprave razlicite programe na masinamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
a valjda i meni da koristim te programeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: prasak za ves
23.8.2009 13:54:48   
natalijax
ma ne to sad ovak di koju majicu,posto nemam toliko te trudnicke onda nekad majicu operem rucno

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: prasak za ves
12.11.2009 22:37:15   
riDoris
Već sam u jednoj od danih tema napisala da u zadnje vrijeme koristim Dash. Koristim ga u obliku praška i kao tekući, mada mi je tekući ODLIČAN jer u sebi sadrži i omekšivač i ima posebno dobar miris,a roba još dugo ostaje mirisna u ormaru.Za kupiti ga ima jedino vani,dok ovog u prašku se nađe i kod nas u Merkatoru ili u Getrou, ali nije ni sjena talijanskom.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: prasak za ves
12.11.2009 22:53:00   
nancy
ja kupila u plodinama neki prasak za bijelu robu,bio na akciji.2 kg i to u onoj vreci ,znaci u zrncima.
i dosla kuci i isla malo procitat sve sta pise na vreci i vidim da pise COLOR.!!
a bas sam tuka !user posted image   ja mislila da ne postoji prasak u zrncima za skuru robu.
i sad moram kupit jos jedan prasak.jeste vi ikad koristile taj u zrncima?


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu riDoris)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: prasak za ves
12.11.2009 22:56:31   
zaba
dash ima i u metrou i mercatoneu i tekući i prah,ja kupujem za bijelo

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu riDoris)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: prasak za ves
13.11.2009 1:05:10   
riDoris

IZVORNA PORUKA: zaba

dash ima i u metrou i mercatoneu i tekući i prah,ja kupujem za bijelo

Da ima , ali nema taj koji mi koristimo, a zaista je dobar pogotovo za finu robu.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: prasak za ves
20.11.2009 17:27:15   
Ela28
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Najčešće koristim faks ili ariel i najbolji su.Probala sam i druge ali nisu tako dobri...


Slažem se s tobom da je faks odličan,prije njega sam imala rubel ali nije dobar,nekako ne opere rublje kako treba i brzo izgubi mirisuser posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: prasak za ves
20.11.2009 20:03:52   
pako
Ma niti sa jednim nisam baš pretjerano zadovoljna, valjda ima nešto do mašine. A koristim rex i lenor!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!