|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:55:50   
natalijax
nemam pojma ali da je to gadno ne samo to nego opcenite situacije i nadam se da necu imati problema da cu svog malisana odgojit kako treba ali sudeci po muzu nije bas opasan ali nema zajb........kod njega a uostalom nevolim ni ja da me bas netko mladi zajb.....ja volim dijecu ali ja necakama bas nedozvoljavam primjer neke ispade ljetos bas kad smo imali bazen dosle one kod mene na cjeli dan kak sam ja rekla one tak napravile dosli mama i tata po njih one odma nema vise to se prave gluposti ma uopce nikakog postovanja zato ja vjerujem da u tome svemu ima malo i odgoja roditelja a i djece

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 22:02:08   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: natalijax

zato ja vjerujem da u tome svemu ima malo i odgoja roditelja a i djece

više od malo
ja sam se prozvala babaroga jer sam stroga .
klince koje sam čuvala prije braka više su mene slušali nego svoje roditelje.
čuvala sam ih 6 godina.dečko je imao 8 a cura 1 godinu kada smo počeli.
svoje roditelje nisu slušali kada bi npr.rekli nema jesti na krevetu pred tv-om a mene jesu.ali ako sam ja rekla NE ostala sam pri tome a on nisu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 22:04:53   
natalijax
a sta cemo kak si napravimo tak ce nam i bit,

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 22:29:19   
BEBA13
ja vjerujem da odgoj ima najveću ulogu u tome kakvo će dijete biti,imam svoje dijete(curicu od 3,5 god) ali smatram da je još premalo da pričam o nekakvom odgoju nego bi htjela reći kako smo mi odgajani-recimo kod nas ukući se nikad nije psovalo i meni je nepojmljivo da dijete svom roditelju(ili bilo kome drugome)jeb majku ili takve grozne stvari i mislim da kad bi ja to svojoj mami rekla da bi dobila šamarčinu bez obzira što sam već žena koja ima obitelj,a i imam užasno poštovanje prema tom roditelju i uvjek razmišljam da ne napravim nešto što bi ju povrijedilo ili da se mora sramotit zbog mene!a što se tiče nekih batina mislim da nema ništa loše da djete kad pretjera dobije po guzi,naravno da nisam za to da se dijete tuče da mu ostaju plavice,ali kao što je već netko bio napisao ti što tako tuku djecu ostaju nekažnjeni zato što se ta dijeca boje išta reći!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 22:32:19   
natalijax
ove zadnje rijeci su istina,moj muz ima prijatelja koji je trideset i nesto godina i dan danas ga tata zlostavlja,zalosno ali istinito,decko je zavrsio fakultet pametan ali sve na silu roditelja i sto danas takvi imaju od toga

(Odgovor članu BEBA13)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 11:43:16   
catwomen
Moj problem je malo večih razmjera tako da molim za pomoć svake vrste!!!!  moja kčer ima 3 god i od ovog ljeta na trenutak ispali neke rečenice kao mene tata dira,imam tajnu sa tatom i neke druge jako sumljive situacije. Naravno kad je pitam da mi kaže dijete se povuče u sebe. Kada me je muž izbacio sa djetetom iz kuće to je postalo učestalio i premda sam sada u procesu razvoda odlučila sam djete odvesti u centar za socijalnu skrb u Zg koji jedini u HR se bave tim slučajevima, oni su djete ispitivali tri dana po pola sata i ništa nisu otkrili. Smatram da je dijete premalo da se otkrije u svega sat ipo vremena razgovora. Njihov zaključak je da nema vidljivih znakova zlostavljanja i da nisu uspjeli ništa otkriti. Moj muž je uzeo najboljeg odvjetnika inače kučnog prijatelja i sada me pokušava proglasiti ludom i uzeti potpuno skrbništvo nad djetetom. Svaki put kad djete uzme na čuvanje,djete neče da piški govoro da joj je vruće (peče) sva bude crvena. Nočnu moru proživljavam svaki put kada moram da je dam tom monstrumu. Socjalna služba se ogradila čim je neki veči problem a mislim da je i radila neka dobra veza. Pred zidom sam, molim da mi pomognete!!! Kako da svoje dijete osiguram i obezbjedim???? Što sam trebala šutit i sve to gledat???? Kako da joj pomognem?? Ruke su mi vezane...nesmjem da je izgubim user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 11:48:02   
ninolina
joj draga jako mi je žao, probaj kroz igru razgovarati s njom, pokušaj joj objasniti da tebi sve može reči... jako teška situacija a socijalna ko socijalna sačuvaj me bože. Jesi ju vodila doktoru

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu catwomen)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 11:49:10   
mišica 666
probaj naći nekog dobrog dječjeg psihologa možda uspije doprijeti do malecke. ona je premala da bi lagala želim ti sreću i nadam se da nije zlostavljana. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu catwomen)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 11:51:37   
lavica81
catwoman a da probaš, nakon što je muž vrati odvest kod doktora ili možda kod tvog ginekologa ako imaš povjerenja u njega pa da oni videuser posted image
ona je premala da takve stvari izmišljauser posted image
žao mi je, stvarno ne znam kako pomoći, nadam se da će sve biti u redu i da malena nije zlostavljana
drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 11:55:15   
Njofra
Iskreno mi je žao zbog tvoje situacijeuser posted image . Svakako bi preporučila da malecku odvedeš prvo kod dječjeg psihologa a onda po potrebi dalje što već budete morali napraviti. Želim vam svu sreću da riješite situaciju.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu catwomen)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 12:10:53   
novamama

IZVORNA PORUKA: catwomen

Moj problem je malo večih razmjera tako da molim za pomoć svake vrste!!!!  moja kčer ima 3 god i od ovog ljeta na trenutak ispali neke rečenice kao mene tata dira,imam tajnu sa tatom i neke druge jako sumljive situacije. Naravno kad je pitam da mi kaže dijete se povuče u sebe. Kada me je muž izbacio sa djetetom iz kuće to je postalo učestalio i premda sam sada u procesu razvoda odlučila sam djete odvesti u centar za socijalnu skrb u Zg koji jedini u HR se bave tim slučajevima, oni su djete ispitivali tri dana po pola sata i ništa nisu otkrili. Smatram da je dijete premalo da se otkrije u svega sat ipo vremena razgovora. Njihov zaključak je da nema vidljivih znakova zlostavljanja i da nisu uspjeli ništa otkriti. Moj muž je uzeo najboljeg odvjetnika inače kučnog prijatelja i sada me pokušava proglasiti ludom i uzeti potpuno skrbništvo nad djetetom. Svaki put kad djete uzme na čuvanje,djete neče da piški govoro da joj je vruće (peče) sva bude crvena. Nočnu moru proživljavam svaki put kada moram da je dam tom monstrumu. Socjalna služba se ogradila čim je neki veči problem a mislim da je i radila neka dobra veza. Pred zidom sam, molim da mi pomognete!!! Kako da svoje dijete osiguram i obezbjedim???? Što sam trebala šutit i sve to gledat???? Kako da joj pomognem?? Ruke su mi vezane...nesmjem da je izgubim user posted image



pod HITNO na hitnu da je pregledaju!!!!!!!!


kako su ti ruke vezane?!?!?!?!?!?

tuži ga odmah!!! makar na sumnju!!!!!!

isuseeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu catwomen)
Neposredna veza do poruke: 36
   [Obrisani korisnik]
30.1.2010 14:37:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 14:44:18   
malizia
gospode sačuvaj nas zla, čini nešto ženo, ne mogu ruke biti  vezane, liječnik, psiholog, ti sama kroz razgovor...........

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 14:50:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja sam se sva počela tresti dok sam ovo čitalauser posted image user posted image
prvo kada se dijete vrati odvedi ju u bolnicu na pregled spolovila, Drugo odi kod privatnog dječjeg psihologa (nazovi sos telefon,Flandericu koga god).Provjeri ima li specijalista za seksualno zlostavljanu djecu.
po meni je to alarmantno!!!!


potpisujem! bori se svim silama, pravda mora pobijediti!
oslobodi, Bože!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 14:55:27   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja sam se sva počela tresti dok sam ovo čitalauser posted image user posted image
prvo kada se dijete vrati odvedi ju u bolnicu na pregled spolovila, Drugo odi kod privatnog dječjeg psihologa (nazovi sos telefon,Flandericu koga god).Provjeri ima li specijalista za seksualno zlostavljanu djecu.
po meni je to alarmantno!!!!


potpisujem! bori se svim silama, pravda mora pobijediti!
oslobodi, Bože!


user posted image user posted image user posted image  Ajme cila sam se najezila,pod hitno nesto trebas poduzetiuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 14:58:15   
evanda
Samo pametno to odradi.....
Da se ne bi našla u neobranom grožđu i još ostala bez djeteta.
Mislim da je pametan prijedlog da za početak odvedeš dijete na pregled kad dođe od tate.
A onda polako dalje.
Upamti da ti nitko neće vjerovati na riječ.
Moraš imati materijalne dokaze.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 15:04:12   
tikica_69
Lijecnik moze ustanoviti u kojem obliku je tvoje djete zlostavljano fizicki i to ce biti fizicki i nepobitni dokaz na sudu i ucini to ODMAH!
I zaista mi je zao zbog situacije u kojoj se nalazis, a sigurna sam da ces za svoje dijete uciniti sve i to u najkracem mogucem roku.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 15:41:54   
minnie
najbolje ti je prvo dijete odvesti doktoru i prijaviti ga policiji. onda možeš od suda tražiti hitnu zabranu posijeta i skrbništvo radi sumnje na zlostavljanje. ali to što prije da dijete ne bi imalo trauma još većih. 

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 23:06:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja sam se sva počela tresti dok sam ovo čitalauser posted image user posted image
prvo kada se dijete vrati odvedi ju u bolnicu na pregled spolovila, Drugo odi kod privatnog dječjeg psihologa (nazovi sos telefon,Flandericu koga god).Provjeri ima li specijalista za seksualno zlostavljanu djecu.
po meni je to alarmantno!!!!


potpisujem! bori se svim silama, pravda mora pobijediti!
oslobodi, Bože!


user posted image user posted image user posted image  Ajme cila sam se najezila,pod hitno nesto trebas poduzetiuser posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 23:10:58   
Ninaa
user posted image user posted image user posted image user posted image Ajme to je prestrašno!  kak su cure rekle poslije kad dođe od tate odvedi je doktoru i raspitaj se za dječjeg psihologa, nije to za čekati! DRži se i samo hrabro¨!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: zlostavljanje djece
30.1.2010 23:53:39   
natalijax
user posted image ajme strašnouser posted image isuse božeuser posted image nemam riječi

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: zlostavljanje djece
31.1.2010 0:01:20   
mariola
IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja sam se sva počela tresti dok sam ovo čitalauser posted image user posted image
prvo kada se dijete vrati odvedi ju u bolnicu na pregled spolovila, Drugo odi kod privatnog dječjeg psihologa (nazovi sos telefon,Flandericu koga god).Provjeri ima li specijalista za seksualno zlostavljanu djecu.
po meni je to alarmantno!!!!


potpisujem! bori se svim silama, pravda mora pobijediti!
oslobodi, Bože!


user posted image user posted image user posted image  Ajme cila sam se najezila,pod hitno nesto trebas poduzetiuser posted image



i ja istouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: zlostavljanje djece
31.1.2010 8:30:48   
novamama

IZVORNA PORUKA: martina ks

kak su cure rekle poslije kad dođe od tate ...



ma šta?!?!!? poslije kad dođe od tate?!?!?! ma nek se goni on!!!! i što bi je više vidio, pa makar i da nisam u pravu!!!

nema više kod tate, bježi glavom bez obzira u neki drugi grad i napravi sveeeeee da ZAŠTITIŠ SVOJE DIJETE!!!


meni nije jasno što si do sada čekala!



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: zlostavljanje djece
31.1.2010 8:37:57   
FIONA
ma nije točno da se nemre dokazat...otiđi u obiteljski centar grada zagreba....tamo su stručni ljudi koj korz igri kod djeteta vide sve...i točno da se nemre u pola sata....ali da su ruke vezane...to nikada...ako je istina to što ti je djetešce reklo ne razumijem kako se možeš samo pokriti i reči ruke su mi vezane satrat  će me njegov odvjetnik...ti kao da si več donjela sud o svemu...to ga najbolje poznaješ, njegove mane i nedostatke...pa daj mučno glavom i poveži dva i dva...kad bi to moglo biti, kakvo ti je djete bilo nakon toga...i slično...to je jako teška situacija al bori se!!!

evo ti link centra!!!

http://www.ocgz.hr/

i samo hrabro bez odustajanja!!!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: zlostavljanje djece
31.1.2010 8:41:12   
xxl
PA KAJ JU DAJEŠ MONSTRUMU??pA KAJ SI ČEKALA ODO SAD??u BOLNICU I NA MURIJU!!!

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!