|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:22:27   
FIONA
IZVORNA PORUKA: koka

fiona koliko skupa? jer i somatoline nije baš jeftina..


128€ sam platila dvije!!!...koliko je ova?user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:24:12   
koka
30 vrečica, znači tretman za mjesec dana -400kn.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:24:41   
novamama
ali i elancyil je jako dobar a košta duplo jeftinije, isto se vide rezultati, već nakon 15 dana...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:25:00   
FIONA
onda je ova moja ipak skuplja...što više površine za mazat to je kreme manje i treba više...user posted image user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:25:54   
FIONA
di si to čudo kupila novamama...ja još malo pa nestalo a moram nastavit sa nečim jel sak sad zapustim onda sam napravila sranje!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:33:00   
Kika83
Ja nema šanse da bi dala toliku lovu za te kreme. Pa svaka žena ima celulit, čak i Severinauser posted image
Do 500kn da i da znam da če mi nešto pomoć ali više od toga nema šanse( šta si sve mogu kupit za tu lovu)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:33:41   
m600
hvala fionita ipak ću još malo uzgajati salouser posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:36:50   
FIONA
istina, to je puno novaca a ja sam inače na to škrta ali drage moje niste vidle moje noge...moja baka je prije smrti imala ljepše....užas...kad je moj muž rekao da naručim a inače na svako pitanje kako izgledam viče savršeno onda znate da je i njemu ovo užas....i sad ga imam ali upola manje i ja sam bila skeptična ali sad mi nije žao...da imam love išla bi i na liposukciju...mene had jače koračam to boli...naslage i kvrge...majko mila UŽAS!!! user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:40:16   
nedijeljka
cure moje previše sijedite na kompu, malo posla kod kuće pa šetnjica i nema kila, ne vrijedi samo kukati i dalje sjediti!!!!!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:42:59   
FIONA
nediljka moja ja ne kukak kako ti misliš...iam ja malo žešći ritam...a kad ti ovo piše pišem stoječki jer svako malo nmješam ručak u kuhinji jel mi mala spava....a kaj se mog sala tiče ipak je genetika odigrala svoje!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu nedijeljka)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:45:11   
Kika83
IZVORNA PORUKA: nedijeljka

cure moje previše sijedite na kompu, malo posla kod kuće pa šetnjica i nema kila, ne vrijedi samo kukati i dalje sjediti!!!!!!!


A šta misliš da šetnja može uklonit celulit i kile? Kao da to neradimouser posted image

(Odgovor članu nedijeljka)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:48:09   
ejmama
IZVORNA PORUKA: FIONA

nediljka moja ja ne kukak kako ti misliš...iam ja malo žešći ritam...a kad ti ovo piše pišem stoječki jer svako malo nmješam ručak u kuhinji jel mi mala spava....a kaj se mog sala tiče ipak je genetika odigrala svoje!


ne znam više ni sama koliko poslova radim odjednom!


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 13:58:18   
Nika 24052006
Joj,moja bolna tema,od kad znam za sebe sam jace gradje,i uvijek sam bila bucka,premda su mi govorili da idealno izgledam...A sada,nakon trudnoce....ma uzas.Ustvari,cak sam nakon porosda izgubila nakupljene kilograme,ali sam to nadoknadila kada sam pocela piti kotracepcijske pilule,i nikako se rijesiti toga.Mislim da mi je najveci problem sto jedem jednom dnevno,nemam ni reda ni rasporeda,a ne mogu se ni pohvaliti sa vjezbanjem.Je da sam aktivna vecinu dana,letim za malenom non stop,da ne pricam koliko puta idem po stepenicama,gore,dolje...a kile stojeuser posted image . Lijecnik mi rekao da nije isto ako cijeli dan trcim za djetetom,setam,ili sto vec,da treba ciljano vjezbati,pa sad,mozda tu i ima neke istine..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 19:49:35   
Anoniman
zelim da smrsam da se ne bih osecala kao danas...idem u kupovinu a osecam se kao slon, naravno sve ono sto mi se svidja i sto ima broja je PREskupo, a sto je ok cena, samo za mrsavice user posted image user posted image user posted image svaki put kad treba da se obucem i izadjem iz kuce, dodje mi da se zatvorim i placem od muke user posted image i sve to me cini jaaakooo depresivnom, besnom i tuznom. na moju visinu od 177 , 66kg koliko sam imala pre trudnoce, super sam izgledala. a i kad se setim da ni tad nisam bila zadovoljna...joooj...taj nas zenski mozak, da mi je sad taj izgled, setala bi gola ulicom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sada imam 77, i tako se lose osecam...i izludjuje me pun orman stvari a ja nosim jedne farmerke i 3 majice u koje mogu da stanem, i to ne lici ni na sta...ovo mi je danas bas bolna tema user posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 64
   [Obrisani korisnik]
4.6.2009 20:02:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 20:15:31   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Nellyca

zelim da smrsam da se ne bih osecala kao danas...idem u kupovinu a osecam se kao slon, naravno sve ono sto mi se svidja i sto ima broja je PREskupo, a sto je ok cena, samo za mrsavice user posted image user posted image user posted image svaki put kad treba da se obucem i izadjem iz kuce, dodje mi da se zatvorim i placem od muke user posted image i sve to me cini jaaakooo depresivnom, besnom i tuznom. na moju visinu od 177 , 66kg koliko sam imala pre trudnoce, super sam izgledala. a i kad se setim da ni tad nisam bila zadovoljna...joooj...taj nas zenski mozak, da mi je sad taj izgled, setala bi gola ulicom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sada imam 77, i tako se lose osecam...i izludjuje me pun orman stvari a ja nosim jedne farmerke i 3 majice u koje mogu da stanem, i to ne lici ni na sta...ovo mi je danas bas bolna tema user posted image user posted image



Ma daj molim te, pa ti super izgledaš. Mršava si i uopće nije kako si napisala. Nemoj biti smješnauser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 22:24:55   
Anoniman
pa cini vam se, niste videle druge slike user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 22:28:21   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Nellyca

pa cini vam se, niste videle druge slike user posted image user posted image


draga moja da ima deset kila manje i opet obješen trbušćič i malo celulita rekla bi da si debela...društvo je iskrivilo sliku idealne žene i njenih proporcija...za mene mnogi vele da sa ok kaj se bunim, neki da sam predebela i da bi malo mogla skinut koju kilu...ja neću...meni jedino smeta mlohavost i celulit...kad si to shvatiš bit češ puuuno zadovoljnija...ne samo ti i mnoge druge!!!...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 22:30:30   
tikica_69
Ja sam danas jedva kupila haljinu...u nista ne stanem (citaj, cice mi ne stanu) i na kraju sam kupila haljino br. 44....haloooooooooooooooooooooooooooooo 44 user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 22:34:03   
Dora04
Ne sekiraj se rade male modele, to je sigurno neki normalni br. 40.

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 22:34:26   
FIONA
tikica...ja sam trudna u petom mjesecu trudnoće ušla u trudnički dućan i nisam našla niš za obuć jel mi je bilo premalo...kad sam pitala za koga delaju tu robu, rekla mi je za trudnice tinejđerice koje imaju četrdeset kila s krevetom i trbuhom!!!!...onda sam shvatila da nije problem u meni nego u robi na tržištu!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 22:37:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: Nellyca

pa cini vam se, niste videle druge slike user posted image user posted image


draga moja da ima deset kila manje i opet obješen trbušćič i malo celulita rekla bi da si debela...društvo je iskrivilo sliku idealne žene i njenih proporcija...za mene mnogi vele da sa ok kaj se bunim, neki da sam predebela i da bi malo mogla skinut koju kilu...ja neću...meni jedino smeta mlohavost i celulit...kad si to shvatiš bit češ puuuno zadovoljnija...ne samo ti i mnoge druge!!!...user posted image


slazem se ja sa tobom, ja i da hocu nikad ne bi moglai da budem ultra mrsava, jer sam takve gradje...visoka sam 177, i nikako ne mogu biti sitna user posted image ja volim kad zena ima obline, i slazem se da treba da ih ima, ali ja ih imam i sa 10 kg manje (samo tad sisa nemam, a nije ni sad nesto bolja situacija user posted image ) tek sad sam shvatila da sam ranije stvarno lepo izgledala, iako sam se i tad uvek zalila na nesto...noge sam uvek imala mrsave, i obozvaal sam da nosim minice, a sad ni to ne mogu, jer naravno sad se i celutit pojavio. a visak mi se nakupio na guzici i stomaku...lako mi je za guzicu, iza mene je pa je ne vidim user posted image , ali me ovo salo na stomaku ubi...nije mene briga sta drugi kazu, ali ja se lose osecam u svojoj kozi, jer nisam navikla na sebe ovakvu i verujem da bi i sa 5 kg manje bila zadovoljnija puuunooo...nikad se ne sredjujem za druge, nego za sebe.i zato hocu i da smrsam, da bih je sama sa sobom bolje osecala.

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 22:40:33   
novamama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja sam danas jedva kupila haljinu...u nista ne stanem (citaj, cice mi ne stanu) i na kraju sam kupila haljino br. 44....haloooooooooooooooooooooooooooooo 44 user posted image



ja nakon poroda nisam u ništa stala...

jedina lijepa roba mi je bila u dorothy parkins....i ima velikih brojeva...a meni je trebao veći  od 44user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 22:42:32   
FIONA
u istom smo sosu..user posted image user posted image user posted image user posted image ...ali ja mislim da kad bi skinula pet kila opet bi ostali isti problemi, mlohavi trbuh i celulit...i opet ne bi obukla minjak i ultra usku i tanki majcuna sebe!...trebam se trgnut sa vježbanjem...meni je ritam koji imam sa malom tako ubitačan da nemam volje...evo sad sam se oprala i sjela pred komp...rađe tu nego pred TV...da sad idem hopsat...ne mogu...umorna sam da mi trnci prolaze po stopalima....preko dana rintam, skačem oko male...ali to nije ono kaj meni treba...da me bole mišići, da se preznoji...i tako svaki dan!!!
Ah, valjda bum našla vremena ali za sada...ne mogu!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zašto želim smršaviti?
4.6.2009 22:42:31   
mama mery
user posted image mene jedino smeta to sto kad idem negdje u svatove primjer ja si nemam sta za kupiti
ima ali moja velicina je 42 a to je sve za starije zene a ja bi nesto modernje ipak imam 23god
pa nemogo obuco ono sto bi moja mama nosala
ima svatove 19,6 i najradije ne bih isla jer si nemam nist za kupit
to me ljuti je ti dizajneri ili sta vec prave ovu moderniju robu do broja 40
aostalo je uzasuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!