|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 10:45:54   
dominik
IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: dominik

jeb ti si ipak u jaski (sorry morala sam)...zamisli na spicu da dodjem sa tim cudom...bi se mene spominjalo na vjestimauser posted image


i što bi tu bilo loše??user posted image user posted image user posted image





uvjek sam sanjala da bum na tv zbog drustvu korisnih stvariuser posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 10:46:40   
koka

IZVORNA PORUKA: lueman

inače su te vodilice uobičajene u engleskojuser posted image user posted image svašta čovjek može naučit od tih englezauser posted image

Isto tako u Italiji je uobičajeno to. meni isto nije baš nešto. mi smo ju imali al pošto jeRoko rano prohodao nije htio bit vezan time. mislim da je stvar navike, kad budu ljudi kod nas to masovno kupovali nećemo tako reagirat na to. tako je za svaku novu stvar.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 10:50:37   
ninolina
ja bi. Kad vidim kak hodaju po zagrebu s lancima user posted image ovo je nula, a na špici user posted image user posted image bila bi osoba tjedna. Bolje da vodiš djete na kavu a ne pesa ko neki

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 10:51:54   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zakon ste

sam kaj ja nisam spremna na takav drustveni iskorakuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 14:52:48   
Zvonki
Meni je to ružno. Brate mili,ako se ne možeš sagnuti dolje i voditi svoje dijete ta 3-4 mjeseca dok ne prohoda onda stvarno...user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 14:56:31   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Meni je to ružno. Brate mili,ako se ne možeš sagnuti dolje i voditi svoje dijete ta 3-4 mjeseca dok ne prohoda onda stvarno...user posted image

potpisujem.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 14:56:49   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Meni je to ružno. Brate mili,ako se ne možeš sagnuti dolje i voditi svoje dijete ta 3-4 mjeseca dok ne prohoda onda stvarno...user posted image


ipak malo duže, moja mama recimo više ne može....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 15:06:55   
Zvonki
Znam, imam ih troje i sigurno nije najugodniji položaj za leđa, pogotovo starijim osobama. Ali mislim da rađe istrpim bol nego kupim djetetu tu vodilicu za pse, pardon, bebe.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 15:13:11   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Znam, imam ih troje i sigurno nije najugodniji položaj za leđa, pogotovo starijim osobama. Ali mislim da rađe istrpim bol nego kupim djetetu tu vodilicu za pse, pardon, bebe.


svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali mislim da neke nazive ne treba koristiti jer nisu primjereni, mislim da se ninolina čitajući ovo ne osjeća baš najljepše, svatko se snalazi kako zna i umije i ako si neke stvari možeš olakšat zašto ne!!!

budimo fleksibilni, prihvačajmo promjene, ova stvarčica sigurno nikome ne šteti , nikog ne izruguje, pomaže...


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 15:15:32   
Zvonki
Nikako nisam imala namjeru nikoga povrijediti, samo sam dala svoje mišljenje na vodilicu za bebe. user posted image  Ispričavam se ako je nekoga ono uvrijedilo.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 15:16:21   
Thea
IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Znam, imam ih troje i sigurno nije najugodniji položaj za leđa, pogotovo starijim osobama. Ali mislim da rađe istrpim bol nego kupim djetetu tu vodilicu za pse, pardon, bebe.


svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali mislim da neke nazive ne treba koristiti jer nisu primjereni, mislim da se ninolina čitajući ovo ne osjeća baš najljepše, svatko se snalazi kako zna i umije i ako si neke stvari možeš olakšat zašto ne!!!

budimo fleksibilni, prihvačajmo promjene, ova stvarčica sigurno nikome ne šteti , nikog ne izruguje, pomaže...



Slažem se anaxx s tobom, smatram da je to vrlo praktična stvar....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 15:18:45   
anaxx
sve 5 zvonki, ja mislim da su to sitnice u životu oko kojih se ne treba uzrujavati, i držim se one:

''live and let live''

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 15:19:50   
Dajana
Ja sam to vidjela prošlu jesen na plaži, jedna žena je tako hodala s malom, nisam imala ružnu asocijaciju, čak mi se učinilo praktičnim jer je i moja mala tad bila u toj fazi a ja sam se s njom dobro namučila.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 15:20:13   
Nika 24052006
Nikada to jos nisam vidjela,i nekako si ne mogu zamisliti djete u tome,ali ako nekome olaksava iz bilo kojeg razloga,zasto ne? Tko zna,mozda bi i ja to kuila da sam negdje vidjela. Mozda je sama rijec vodilica malo pregruba za nase bebace,bas zvuci kao za zivotinje,pa nam se samim time stvara odbojnost prema toj napravici..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 17:06:30   
pikachu
user posted image user posted image user posted image user posted image  Super mi je ova spika o špici... A daj, dominik, bila bi glavna fora... Evo, ostat ću budna i do Red Carpeta samo da to vidim... Javi mi da znam gledati... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 40
   [Obrisani korisnik]
29.5.2009 17:23:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vodlilica za bebe
29.5.2009 17:57:29   
ornela.nely
mislim da je to djeci lakše nego kad ručice drže stalno gore kad ih se šeta.ali i ja sam se zgrozila kad mi je došla od kume kćer sa djecom iz engleske i dvoje dice na vodilicama,to mi je prvi puta grozno izgledalo.a sad drgačije razmišljam.iako bi me u ovoj sredini gdje živim linčovali susjedi ispred zgrade.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 18:14:57   
dominik
IZVORNA PORUKA: pikachu

user posted image user posted image user posted image user posted image  Super mi je ova spika o špici... A daj, dominik, bila bi glavna fora... Evo, ostat ću budna i do Red Carpeta samo da to vidim... Javi mi da znam gledati... user posted image user posted image user posted image user posted image


treutno nemam para jer sam si ubola novi mobac juhuuu...ali kad dora krene u setnju ak mi kupite za zezanciju bi sve napravila pa i do red carpeta ak trebauser posted image

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vodilica za bebe
29.5.2009 18:42:18   
pikachu
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vodlilica za bebe
29.5.2009 19:01:35   
Lady3
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Lady3

ma ja da sam to vidjela pitala bi ga kako ga nije sram to raditi svome djetetu..i pitala bi ga zašto si to sebi ne stavi oko vrata..luđak jedan,pa kako su ljudi reagirali?user posted image user posted image user posted image


Lady draga,bez  uvrede,ali ne misliš stvarno da bi netko svoje dijete zavezao oko vrata i davio ga po ulici ili parkuuser posted image

ma nema cvrčak uvrede ali ipak sam ja konzervativna što se toga tiče i meni to pa oprostite svi malo previše.Ali,ALI slažem se da svatko svoje dijete i svoje sposobnosti poznaje najbolje i prema tome se ravna i postupa se prema njima.Meni osobno se to nimalo ne sviđa i to svome djetetu nikada ne bih stavila..
A i postoje toliko groznih ljudi koji svojoj vlastitoj djeci čine grozote pa me više ništa ne bi ni čudilo..


< Poruku je uredio Lady3 -- 29.5.2009 19:02:47 >


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vodlilica za bebe
2.4.2012 15:01:03   
dijanajurisic

IZVORNA PORUKA: mrkvač

Koma!
Pa ljudi nisu normalni!


blesace jedne...kako vas nije sram pricat o necem o cemu ne znate nista...to je u svijetu normalna stvar i ne stavlja se oko vrata vec su to ergonomski jako udobni kajisici i jastucici za dijecu koja tek uce hodati.... da se roditelji ne trebaju saginjati, vuci ih za ruku, moguce i iscasiti im ruku....vec se setaju s djecom.... stiti ih od pada i ozljeda i uci hodati...

uostalom neki tretiraju svoje pse bolje nego dijecu... proguglajte malo i opismenite se.... hebale vas rode...

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vodlilica za bebe
2.4.2012 15:10:04   
pepeljuga
Bez obzira kakvi su meni je to ruzno viditiuser posted image
Da olaksavaju roditeljima to je sigurno al meni osobno nisu legli.

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dijanajurisic)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vodlilica za bebe
2.4.2012 15:16:06   
Zvonki
A što volim ove sa prvim postom pa odmah vređaona. Dobro došla ti nama dijanajurisic. Meni je ta vodilica ružna i dalje. Unatoč tvom postu user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vodlilica za bebe
2.4.2012 15:27:29   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vodlilica za bebe
2.4.2012 15:30:21   
modesty blaise
Ne da mi se čitat tak staru temu ispočetka al jel se misli za one remenčiće koji idu oko prsa za pomoć pri hodanju?
Ako da ja sam ih imala i bili su mi super. Pomogli su nam pri totalnom osamostaljivanju pri hodanju i to na ulici. Tak da je moj S kakti hodao sam a ja sam ga kolko tolko kontrolirala da se baš ne izguli sav na asfaltu. Bila je to ona faza kad je već maltene sam hodao ali još uvijek posrtao...
I nije mi ga bilo ružno za vidit, nego smješno... a njemu samom uopće nije smetalo što mu to stavljam

< Poruku je uredio modesty blaise -- 2.4.2012 15:32:31 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!