|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:17:35   
FIONA
ja bi nas najrađe sve okupila...zatvorila u jednu veliku salu i da vidiš...nakon par sati ili bi čagale na stolu ili bi se raščerupale...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..aahhahahahha...malo sam to vizualizirala i ovo drugo mi je za krepat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....šalim se...sve bi upoznala i nadam se da bum uspjela ovo ljetu mladu mamu s kojom sam se čula dosta pa i ostale naše dalmatinke...baš bi voljela....e da u subotu sam u Brodu kumovi mo na svadbi...jel ko zainteresirna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .da me možda upozna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:18:19   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mislila sam na Lady...ne umisljaj si user posted image  user posted image  user posted image


ne umišljam niš ja sam ipak iz ZAGREBA A NE IZ OKOLICE...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:18:47   
Lady3
cureee nemojte je upoznatii,bježte od njeee,vjerujte meni,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:19:48   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..maaaa neeeemooojteeeee...tinu-ninu-tinu-ninu(ovo je tema iz zone sumraka ali ju nemrem otpjevati preko tipkovnice)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:21:18   
Lady3
samo ti pjevaj,ne vrijedi ti ništa...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:21:56   
Florijan Jakov
e da u subotu sam u Brodu kumovi mo na svadbi...jel ko zainteresirna....da me možda upozna...


cure, ako vam je život mio, ni u ludilu si nemojte priuštiti tu avanturu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:22:59   
FIONA
Floki...možda se TIHA predomisli sa selidbom...bolje ipak ne...u pravu ste curke...hiiihiihh...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:24:07   
Lady3
daj ne plaši cure ženo,flaster preko usta i za poslom..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:34:31   
novamama
da skratim, osim što bih naravno svih voljela upoznati, zaista, ipak ima par forumašica koje se mi ostavila traga, koje pamtim pa da imaju nick i od metra i da svaki dan mijenjaju avatareuser posted image


dominik - definitivno upečatljiva, britka na jeziku, što na umu to na drumu! to volim jer onda znam da takve osobe vole i primiti kritiku na svoj račun i zafrkavati se na svoj račun i tako....da dobijem na lotu kupila bih joj stanuser posted image ...baj d vej domi, još ćemo se mi čuti oko tvog komentara za meneuser posted image

FJ - bez obzira na opaku frizuru, u duši je pravo janjeuser posted image (meni si se mislila sakrit, ha?)
njanja - skoro smo se upoznale, nije uspjelo, ali ostaje za realizirati....inače, vrlo prizemljena curauser posted image

mirna - baš imam filing da je avatar dobro opisuje...nekako mi se sve čini na svom mjestu kod njeuser posted image

FIONA - tiha voda brege dere..malo mi je trebalo da je ulovim, ali kad sam je skužila sa zanimanjem pročitam svaki njezin postuser posted image

a tu su i moje zadranke i šibenčanke, voljela bi ih upoznati

što se tikice tiče, ona je obilježila i moj početak na rr (da se razumijemo, svibanj 2008.!user posted image ), ali mislim da smo preslične/prerazličite tako da se bolje ne upoznavamo, vjerojatno bi se počupaleuser posted image inače cijenim njezino mišljenje i njezinu borbu....

žao mi je ako sam nekoga zaboravilauser posted image

i zaista bih vas svih voljela upoznatiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:35:59   
FIONA
novamama ja sam sve samo ne tiha....AAAHHAHAHAHAHHHAHAA....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....ali i meni bi bilo drago da se upoznamo...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:38:52   
dominik
IZVORNA PORUKA: FIONA

novamama ja sam sve samo ne tiha....AAAHHAHAHAHAHHHAHAA....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....ali i meni bi bilo drago da se upoznamo...user posted image


jedno vrijeme si bila tisa sad si opet dobila inspiracijuuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:38:53   
novamama

IZVORNA PORUKA: FIONA

novamama ja sam sve samo ne tiha....AAAHHAHAHAHAHHHAHAA....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....ali i meni bi bilo drago da se upoznamo...user posted image



ko da ja ne znamuser posted image pa ti si sve okolo naokolo pa na mala vratauser posted image da te krenem opisivati, tj. da krenem pojašnjavati što sam mislila sa ovim tiha voda (nisam mislila na glas i brzinu govora i slično) trebalo bi mi cijeli danuser posted image ...naravno, sve pozitivno o tebi, da ne bi opet bilouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:40:00   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image ..ja sam leptirek...a sad fakat idem odleteti s raje inače bum nadrapala...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:40:37   
Lady3
al smo nešto fini,nije ona osjetljiva dušica,user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:45:26   
tikica_69
Ja se ne bi cupala...imam premalo kose za taj sport user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:46:49   
novamama
ni moja nije baš bujnauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:48:23   
tikica_69
Onda bolje da se drzimo na pristojnom odstojanju user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:50:40   
Lady3
nema veze cure nama ne smeta što vam nije bujnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:51:22   
novamama
joooj, nisam mislila tako, sad vidim što sam napisala, trebalo je biti smiješno to: bolje da se ne upoznavamo...

naravno da bih te voljela upoznati, a ovo za rastojanje isto stoji....malo me te strah, iskreno....mislim da si toliko brza i britka na jeziku da se ja ne bih snašla u smotala bi me u 5 minuta, ne bih znala tko mi glavu nosi.....

lako je kad imamo ista mišljenja, ali kad se ona razlikuju, odoh ja u ritmu: bok, žurimuser posted image


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 9:53:20   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image Tikiceee uplašila si jadnu ženu,i to još niste seni upoznale..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ajme meni al bi bio ludilo da se i upoznate,može sjedalo u prvom redu cureuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 10:02:23   
novamama

IZVORNA PORUKA: Lady3
ajme meni al bi bio ludilo da se i upoznate,može sjedalo u prvom redu cureuser posted image user posted image user posted image



može, trebam svjedokeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 10:09:40   
novamama
zaboravila sam napisati anne - lijepa i pametnauser posted image

e, još je tu i candy, mada je tvrdoglava ko mazga čini mi se mrak user posted image

mariola - isto jedna mirna dušica

pikachu i pepeljuga - moje zadranke, vesele, možda se i nađem sa pepeljugom u subotuuser posted image pa vam javim kakva je 'u biti'user posted image


a jesam vam izdijelilauser posted image

cure ne obazirite se na mene:

ja sam senilna, debela babetina koja nema frendica jer su me sve otpilile pa vas tlačim na RRuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 10:20:17   
FIONA
IZVORNA PORUKA: novamama

zaboravila sam napisati anne - lijepa i pametnauser posted image

e, još je tu i candy, mada je tvrdoglava ko mazga čini mi se mrak user posted image

mariola - isto jedna mirna dušica

pikachu i pepeljuga - moje zadranke, vesele, možda se i nađem sa pepeljugom u subotuuser posted image pa vam javim kakva je 'u biti'user posted image


a jesam vam izdijelilauser posted image

cure ne obazirite se na mene:

ja sam senilna, debela babetina koja nema frendica jer su me sve otpilile pa vas tlačim na RRuser posted image



vidim ja to samo nisam štela niš reč...AAAHAHAHHAHHAHHA....šalim se komad!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 10:23:01   
Lady3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
28.5.2009 10:23:07   
novamama

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: novamama

a jesam vam izdijelilauser posted image

cure ne obazirite se na mene:

ja sam senilna, debela babetina koja nema frendica jer su me sve otpilile pa vas tlačim na RRuser posted image



vidim ja to samo nisam štela niš reč...AAAHAHAHHAHHAHHA....šalim se komad!




istina živauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!