|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepša imena za djecu
8.4.2010 17:48:04   
Sandra Andric
Devojcica Dorotea,sincina Kristijan,a ako bude druga devojcica bice Tifani,a ako i drugo bude decak bice Nemanja,mada tata bi Viktor,mozda ga i poslusam,ne mora bas sve uvek da bude po mom...:-)

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Najljepša imena za djecu
12.4.2010 12:00:30   
BUBI*
IZVORNA PORUKA: Sandra Andric

Devojcica Dorotea,sincina Kristijan,a ako bude druga devojcica bice Tifani,a ako i drugo bude decak bice Nemanja,mada tata bi Viktor,mozda ga i poslusam,ne mora bas sve uvek da bude po mom...:-)


mora, mora! ..nemoj sad posustat user posted image

_____________________________

Ramona 13.09.2010.

(Odgovor članu Sandra Andric)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Najljepša imena za djecu
13.4.2010 23:04:43   
xxxxy
nas deckic je marsel ,a drugo ce biti adrian ili leon?sto mislite o tim imenima???

(Odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Najljepša imena za djecu
13.4.2010 23:11:54   
Krky
Moji su svi židovi, svi kikani imaju biblijsko-hebrejska imena i vjerovali ili ne, njihova značenja na hrvatskom se poklapaju s njihovim osobnostima.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu xxxxy)
Neposredna veza do poruke: 179
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 8:07:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Krky)
  Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Najljepša imena za djecu
16.4.2010 8:15:19   
adryosijek
meni zensko arijana a musko dino

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Najljepša imena za djecu
16.4.2010 15:55:55   
Ladina mama
IZVORNA PORUKA: elinamama

Mi smo novi- redovito pratim forume, ali nikako da se logiram :)) Sad smo na pola trudnoće i trenutno smo na Gloria ili Beata za curke te za dečeke Jakov ili Bartol, ali mislim da će se to promjeniti to kraja trudnoćeuser posted image Što vam se od navedenoga više sviđa?


Za curke su mi odlična imena, imaju predivno značenje! A za dečke mi je posebno drago Bartol - staro hrvatsko ime, mada mi tri Bartola (učiteljica sam!) zadala toliko muke... user posted image  Doduše to im bilo prezime. No, ruku na srce, sva trojica bili mangupi, no tako šarmantni... Nevjerojatno!

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Najljepša imena za djecu
16.4.2010 19:36:46   
mama m
mada mi tri Bartola (učiteljica sam!) zadala toliko muke...


Draga moja Ladina mama, zato se treba roditi moj Bartol da zasjeni sve one koje su te živcirali, jer, čuj- ruku na srce, znaš da će moj biti savršen!user posted image

< Poruku je uredio mama m -- 16.4.2010 19:40:23 >


_____________________________

Majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek

Jana 10.04.2006.
Bartol 19.05.2010.

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Najljepša imena za djecu
16.4.2010 19:38:43   
mama m
Gloria ili Beata za curke te za dečeke Jakov ili Bartol


elinamama, Beata je super, a za Bartola nemam kaj reći- pun pogodak!!!user posted image user posted image


_____________________________

Majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek

Jana 10.04.2006.
Bartol 19.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Najljepša imena za djecu
1.5.2010 19:20:23   
mihica
moja se curica zove Paola, vidim da je mnogima lijepo Paula ili Paulina, ali meni je eto Paola nekako profinjenije zvučalo a u kombinaciji s prezimenom zvuči jako "moćno". Za curice su mi lijepa imena Loredana i Leona. Za dečka još uvijek nismo odabrali ime iako je porod jako blizu, mm se sviđa Fran ili Martin, a meni Borna, Bartol, Pavle, a kćer bi bracu Sebastijana... jadno dijete mi ćemo se još mjesec dana nakon poroda svađat oko imena... što vi mislite o muškim imenima?

(Odgovor članu mama m)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Najljepša imena za djecu
2.5.2010 11:40:24   
mama m
mihica, vi bar imate nekoliko opcija pa se imate oko čega raspravljatiuser posted image ; mi se za muško ime NIKAKO nismo mogli odlučiti, tak da sam se već skoro pomirila s tim da će mali biti bezimeni kad se rodi.user posted image No, nekako se, ni sama ne znam odakle, pojavilo ime Bartol i na tome smo ostali... Sad se na to ime pokušavam naviknuti dok je bebač još u buši, ali nekako mi ne sjeda.user posted image Za Janu uopće nismo dvojili, već smo se u 3. mjesecu trudnoće odlučili, a i sad da je curica imali bismo nekoliko imena za odabrati. Ne znam, s muškim imenima je STVARNO JAAAAKO teško, bar namauser posted image

_____________________________

Majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek

Jana 10.04.2006.
Bartol 19.05.2010.

(Odgovor članu mihica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Najljepša imena za djecu
2.5.2010 11:55:52   
sig
Mi volimo imena: Ivona, Nicol, Natali, Tereza... Damjan, Sebastian, Bartol, Fabian, Mihael.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Najljepša imena za djecu
4.5.2010 17:28:38   
tina čk
user posted image   IDA
user posted image   IAN

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 188
   [Brisano sporočilo]
13.5.2010 15:46:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tina čk)
  Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Najljepša imena za djecu
13.5.2010 16:16:25   
BUBI*
saznali smo da nam sigurno dolazi cura (iako sam ja to znala od samog početka user posted image )

zvat ćemo ju Ramona ....uuuUUuuUU mala Ramona..

_____________________________

Ramona 13.09.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Najljepša imena za djecu
13.5.2010 16:21:44   
ejmama
IZVORNA PORUKA: BUBI*

saznali smo da nam sigurno dolazi cura (iako sam ja to znala od samog početka user posted image )

zvat ćemo ju Ramona ....uuuUUuuUU mala Ramona..


....slatka,slatka mala Ramona, velike oči kao crkvena zvona...user posted image user posted image user posted image user posted image
Sviđa mi se ime


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Najljepša imena za djecu
17.5.2010 9:42:36   
Isabella
user posted image Tadea,Thea,Hanna,Magali
user posted image Mark,Marcus i meni najdraže Mak ali mužek i nije oduševljenuser posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Najljepša imena za djecu
19.5.2010 12:24:46   
vlatkam
Meni su lijepa imena:
user posted image  Ema, Nikolina (oko ženskog imena MM i ja se ne možemo odlučiti)
user posted image  Lovro (oboje smo suglasni)

(Odgovor članu mama3puta)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Najljepša imena za djecu
19.5.2010 17:01:46   
Gianna
user posted image - Kiara
user posted image - Adrian, Adian ili Arian -mada se mm sviđa Karlo, ali ja nikako ne vidim svoje dijete s tim imenom... Budemo vidili, još čekamo potvrdu od doktorice user posted image ...


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu vlatkam)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Najljepša imena za djecu
21.5.2010 13:41:10   
mujinka
Bok svima, jesam iz Češke i muž mi je iz Hrvatske. Za tjedan dana bih trebala rodit curicu i još stalno se ne mogu odlučiti za ime. Ako možete napisati što vi mislite.
user posted image  Mia, Agata (može se na nju zvat Agi, Agatulo, Agatko, Aginko ...) user posted image i mome sinu se svida Angelina

Jpš mi se puno svida Lorena i Izabela ali je mi to glupo dati jer se tako zovu cure od muževe sestre.

user posted image  naš sin se zove Marko

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 195
   [Brisano sporočilo]
22.5.2010 7:20:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mujinka)
  Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Najljepša imena za djecu
31.5.2010 0:10:54   
mrzli
nama neka tradicionalna imena ne dolaze u obzir a kamoli dati neko ime po članovima obitelji. zamisli npr. da daš ime Željko? il Želimir? ili Dražen? a klasik rvacka imena tipa Anto, Mato il neka slična čobanija ne dolazi u obzir. odma se sjetim nekih čelavih, prekvarcanih čobana sa mercedesima iz kojih trešti cajkušana. ovo Luka, Roko isto ne dolazi u obzir. ima ih ko pljeve. svaki drugi klinac u parku je Luka, Roko, Marko a i oni vuku malo na reketarska imena. ok nisu ko Mijo, Mirko al opet nisu ni puno bolja. a najgore mi je kad netko tko ima klasično ličko/ercegovačko prezime djetetu da ime Leonarda il Antonio. toliko o pretencioznosti. pa prije bi joj dao Micika il Blaženko. ona isto popularna rvacka imena iz 90ih tipa Zdeslav, Mislav, Petar-Krešimir nikako. al nikako. ni pod razno. odma se sjetim Rojsa i ostalih velikih i poštenih rvata iz njegovog miljea. muško -Jura. totalno kul. žensko nismo ni tražili jer znamo bu tintilinić.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Najljepša imena za djecu
31.5.2010 13:27:00   
cuba
IZVORNA PORUKA: mujinka

Bok svima, jesam iz Češke i muž mi je iz Hrvatske. Za tjedan dana bih trebala rodit curicu i još stalno se ne mogu odlučiti za ime. Ako možete napisati što vi mislite.
user posted image  Mia, Agata (može se na nju zvat Agi, Agatulo, Agatko, Aginko ...) user posted image i mome sinu se svida Angelina

Jpš mi se puno svida Lorena i Izabela ali je mi to glupo dati jer se tako zovu cure od muževe sestre.

user posted image  naš sin se zove Marko


Meni je Mia ljepše, definitivnouser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mujinka)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Najljepša imena za djecu
8.6.2010 23:43:17   
Nikolina22
user posted image  lara - vragolasta user posted image  
user posted image  ne znamo user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Najljepša imena za djecu
8.6.2010 23:48:19   
leilany
IZVORNA PORUKA: mrzli

nama neka tradicionalna imena ne dolaze u obzir a kamoli dati neko ime po članovima obitelji. zamisli npr. da daš ime Željko? il Želimir? ili Dražen? a klasik rvacka imena tipa Anto, Mato il neka slična čobanija ne dolazi u obzir. odma se sjetim nekih čelavih, prekvarcanih čobana sa mercedesima iz kojih trešti cajkušana. ovo Luka, Roko isto ne dolazi u obzir. ima ih ko pljeve. svaki drugi klinac u parku je Luka, Roko, Marko a i oni vuku malo na reketarska imena. ok nisu ko Mijo, Mirko al opet nisu ni puno bolja. a najgore mi je kad netko tko ima klasično ličko/ercegovačko prezime djetetu da ime Leonarda il Antonio. toliko o pretencioznosti. pa prije bi joj dao Micika il Blaženko. ona isto popularna rvacka imena iz 90ih tipa Zdeslav, Mislav, Petar-Krešimir nikako. al nikako. ni pod razno. odma se sjetim Rojsa i ostalih velikih i poštenih rvata iz njegovog miljea. muško -Jura. totalno kul. žensko nismo ni tražili jer znamo bu tintilinić.



user posted image user posted image user posted image user posted image loluser posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mrzli)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!