|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa stolicom
21.4.2009 15:48:39   
L.P.
Kuma mi ima problema sa svojom dvogodišnjom curicom.Naime mala po nekoliko dana ne može kakati a kad konačno treba onda ju boli i tvrdo je pa ona ne želi tiskati.Onda se to "zabetonira" pa pokušavaju svim sredstvima(čepićima,sirupom)pomoći joj da kaka,nakon sto muka,boli i plača napokon uspije obaviti nuždu ali to je već zamorno i za nju i roditelje.Oni pokušavaju uvijek spriječiti da se to sve zakomplicira,Stalno joj kuhaju slatku kamilicu,ne daju joj hranu koja stvrdnjava stolicu kao npr.banane,čokoladu,petit kekse,itd.Ali nažalost uvijek iznova isti problem.
Molim vas za savjete što bi bilo pametno činiti,koju hranu još izbjegavati?
Hvala unaprijed

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problemi sa stolicom
21.4.2009 15:52:53   
ninolina
Več smo negdje pisali o tome. Treba puno voća papati.
Moja je već padala skoro u nesvjest, znala je poplaviti ali  s vremenom se to stabiliziralo. Neka joj ne meće čepiće jer će ju naviknuti na to i onda se dogodi da neće kakati bez toga.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problemi sa stolicom
21.4.2009 15:57:07   
Nika 24052006
Jednom mi je netko rekao da pomaze grozdjani secer,ima ga za kupiti u dm-u. Mi nismo imali tih problema pa ne mogu puno pomoci,eto,jedino sam za to cula,ali ne mogu sa sigurnoscu tvrditi da pomaze...

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Problemi sa stolicom
21.4.2009 16:02:28   
srećica
Skuha j kamilicu čaj s puno puno šećera i stolica bezbolna je tuuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Problemi sa stolicom
21.4.2009 16:06:21   
novamama
mojoj bebi je jedino kruška pomogla - williams...

kuhana mrkva stvrdnjava stolicu, jabuka isto....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Problemi sa stolicom
21.4.2009 16:11:01   
Ninaa
pomažu i šljive i sok od šljiva.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Problemi sa stolicom
22.4.2009 11:39:11   
ZVRK
ja sam imala tih problema sa mojim malim i napokonm to iza nas.
prvih dana je jeo juhu,griz,blitva,špinat,palenta.
i svaki dan skuhati kompot od šljiva i kruške i popiti čašu ''vode'-kompota'i pojesti šalicu kašice.

nama je tako pomoglo.

NIKAko TE DANE NIJE JEO NIŠTA OD GRICKALICA(NIKAKVIH) NITI ČOKOLADE.
ako bi bio baš uporan za slastkim dobio bi 2-3 kiki bombona.

sretno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Problemi sa stolicom
12.7.2015 15:34:59   
Ela28
Eto i mi se susreli sa problemom stolice. Iako blizanci nikda nisu imali s tim problema do nedavno. Po 5 dana ne bi bilo ništa i onda plač i bol jer ne može izaći. Na kraju je do toga došlo jer su malo pili tekućine. Otkako piju po 1 l tekućine sad je sve opet dobro .Sad imaju stolicu svaki dan 1-2 puta dnevno. A mogu vam reći da nam je pomogao i Donat Mg ,a dobili smo na recept Portalak sirup.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!