|
Korisnici na ovoj temi: nitko
|
|
 | Stranica: [1] |
Korisnik | |
|
|
RE: Sa koliko godina u školu? 28.3.2009 11:23:14
|
|
|
|
ivanaa
|
daj ju sto kasnije
_____________________________
Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
|
|
|
|
|
RE: Sa koliko godina u školu? 28.3.2009 12:59:43
|
|
|
|
tikica_69
|
Oba su krenula sa 7 godina
_____________________________
E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!! http://zalauru.blog.hr/ U iscekivanju.......
|
|
|
|
|
RE: Sa koliko godina u školu? 28.3.2009 14:11:52
|
|
|
|
Ruža
|
Oni rođeni do 4 mj. isu sa 6 godina, oni nakon4mj. sa 7 Takav je zakon, osim u iznimnim situacijama ili preporuci liječnika.
_____________________________
Samo luda mama...
|
|
|
|
|
RE: Sa koliko godina u školu? 30.3.2009 21:44:16
|
|
|
|
tikica_69
|
Nek budu sto dulje bezbrizni....
_____________________________
E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!! http://zalauru.blog.hr/ U iscekivanju.......
|
|
|
|
|
RE: Sa koliko godina u školu? 30.3.2009 21:48:44
|
|
|
|
njanja
|
ja sam rođena u 4 mj i išla sam sa nepunih 6,5 godina u školu...nikad mi niš nije falilo, ali i ja sam za to da se djeca što duže doma igraju, cijeli život će učiti
_____________________________
JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj! "Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh, Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore". -Tagore-
|
|
|
|
 | Stranica: [1] |
Anketa
Da li imate pomoć oko djeteta??njanjada li vam pomaže u čuvanju mama, tata, svekrva, sestra ili brat...-pričuvaju ga da vi možete odmoriti ili otići nekamo???da, često (
42%)

da, rijetko (
12%)

ne, sve je na meni i mužu (
15%)

ne, sve je na meni (
30%)
Broj svih glasova: 112Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti
svoju anketu!
Oznake
Sve najbolje!
Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:
Čestitamo!