|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:28:32   
Hela bj
Ajme ljudi ja sam nova ovdje, nisam znala da ovdje ima svađe.
Joj nemojte tako!!!

_____________________________

Moji anđeli!!!
IVAN 2006.
LUKA 2008.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:31:22   
dami
šteta, iznenađena sam user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Hela bj)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:33:06   
mamavlatkica
draga dami nije poanta u svađi nego su se našle neke forunmašice kojima ne odgovara moja otvorenost i direktnost pa se pobunile i napale drvljem i kamenjem . ja sma tu malo iz zabave i da rzijenim neka iskustva sa drugima ako mogu .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:33:41   
Florijan Jakov
što sada nakon svega reći...probat ću ovako:

Lady - smatram da je tvoja jedina greška u svemu bilo to da naslov teme nije držao stvarnu temu, jer naslov je vrlo općenit, a suština vezana uz jedan problem. ako si situaciju s Vlatkicom riješila, to je ok, a ako itko drugi ima problem vjerujem da će naći put do rješenja. nadalje, mislim da nitko tu ne dolazi niti odlazi zbog mamev. ili nekoga drugoga.

Vlatkice - slažem se da ponekad ima nekih nelogičnosti i nepovezanih stvari u tvojim postovima i temama; a i jednom prilikom sam ti već rekla svoje mišljenje - a to je da nisu sve stvari za forum, internet i sl.




_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:36:03   
Zvonki
Meni je tu baš dobro. Da mi smeta nešto, ja bi otišla. Osjeća se malo, moram priznati, simpatija nekih članova jedni prema drugima, ali to je normalno jer i meni su neki ovako virtualno prirasli srcu, što ne znači da druge ne volim.user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:37:08   
Renata RR
Javno vrijeđanje ili ogovaranje na forumima je zabranjeno. Za to postoje privatne poruke. Ako vam se netko ne sviđa imate opciju "blokiraj". Ako to nećete poštivati tema će biti zaključana.

Svi komentari o portalu općenito bilo pozitivni ili negativni su dobrodošli!user posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:37:29   
Thea
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

što sada nakon svega reći...probat ću ovako:

Lady - smatram da je tvoja jedina greška u svemu bilo to da naslov teme nije držao stvarnu temu, jer naslov je vrlo općenit, a suština vezana uz jedan problem. ako si situaciju s Vlatkicom riješila, to je ok, a ako itko drugi ima problem vjerujem da će naći put do rješenja. nadalje, mislim da nitko tu ne dolazi niti odlazi zbog mamev. ili nekoga drugoga.

Vlatkice - slažem se da ponekad ima nekih nelogičnosti i nepovezanih stvari u tvojim postovima i temama; a i jednom prilikom sam ti već rekla svoje mišljenje - a to je da nisu sve stvari za forum, internet i sl.





slažem se fj s tobom.žao mi je što sad ispada lady loša osoba jer je spomenula vlatkicu ali ona je samo bila iskrena.A što se tiče vlatkice:draga si ali kao što svi primječuju dosta je nelogičnosti u tvojim pričama tu na RR a koliko sam primjetila i na drugim forumima....Smatram da je bolje ovu temu zaključati da ne bi došlo do veče svađe.


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:38:05   
Thea
Renata molim te zaključaj temu!!!!!

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:40:10   
mamavlatkica
Draga FJ !

Znam da sma u nekim temama otišla pre daleko i da su eki od mojih postova storile zbrku među čitateljicama , no to mi nije bila namjera , u nekim temama koje sma otvarala tražila sam samo mišljenja forumašica a onda su me nekoe od njioh povukle za jezik i tada su nastale nesugklasice a da me nitko nije vukao za jezik nne bi bilo tih problema koji su nastali .



_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 20:43:23   
Renata RR
Temu ću zaključati. Možete ju otvoriti pod novim imenom ali bez rasprava o pojedinim korisnicima.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 160
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!