|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:20:23   
Lady3
novamama zbog te osobe smo neke cure imale i privatno problema..i na pp..Osim toga čujemo se s tim curama izvan rr a neke se i osobno posječuju

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:21:55   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: novamama

meni smeta ova tema.
sad se napravio 'klan' oldtimerica koje 'znaju o čemu se priča' dok mi ostali pošteni narod gledamo otvorenih ustiju 'wtf!!!' i pitamo se: jel' moguće da na raji ima ovoga?


evo vam ovaj post, pa makar me izbacili...ovo se zove iskreno, a vi pogledajte u sebe malo...

sorry, ali baš ste me user posted image . i, prekinite ovu temu jer neće na dobro......
 Ovi "klanovi " me podsjecaju na "Farmu" user posted image  i opce ne razmijem ovu rekaciju, no svatko ima pravo na svoja misljenje i zato postoje ovakvi forumi i teme. Ne trebamo se uopce slagati, ali se postovati moramo.I ja gledam u sebe i ne razumijem tko je ovdje sto zgrijesio user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:26:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady3

novamama zbog te osobe smo neke cure imale i privatno problema..i na pp..Osim toga čujemo se s tim curama izvan rr a neke se i osobno posječuju



a zašto bi to nas ostale zanimalo? niste rr vas 4-5-6 ili 10....

mislim, nemojte se ljutiti, ali to ste mogle raspraviti na kavi, neke stvari je najbolje ne otvarati...
meni ste npr. pokvarile dojam o raji s ovim, tj. i ovdje ima kukolja...bolje mi je bilo kada nisam znala...

al nema veze....malo sam gruba, i preiskrena...sorry, ali mislim da se većina od vas samnom slaže...barem vi koje ste isto toliko iskrene...

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:28:14   
tikica_69
Ja se nikako ne mogu sloziti sa tobom a bolno sam iskrena osoba. Ja znam da tebe npr; neplodnost ne zanima, ali ipak cu otvoriti tu temu jer nekoga zanima. Onoj tko se u tome ne nalazi, taj ne treba to ni citati ni komentirati. Onaj tko ce se u tome naci, meni ce biti drago.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:28:57   
Lady3
nova mama ako ti ne paše tema izbjegni je,ova tema je bila da se neke stvari razjasnu i riješe..Nije bilo sa ciljem da se nekoga vrijeđa.user posted image .Samo se razgovorom rješavaju neke stvari,zašto da se šuti?

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:32:31   
Anoniman
da, ali ovo je tema o tome što nam smeta, a ne o jednoj osobi...

a i čitam sve teme, ne samo one koje me se tiču...

mislim, rodila sam sa 32, misliš da me neplodnost ne zanima...zašto predrasude, zašto???


baš sam se bojala tvog posta, mislila sam da ćeš podržati što govorim, jer znaš da sam u pravu, ali ok, evo, neću više komentirati ovu temu, niti iznositi svoje mišljenje ovdje..

ok, that's it.

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:37:39   
Lady3
novamama misli i piši što želiš i što misliš,svatko ima na to pravo..ja sam rekla svoje ti svoje i sve5.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:38:07   
Florijan Jakov
Ovako...moderatori, među kojima sam i sama, znaju o čemu se radi, ali smo mislili da je situacija riješena. No, čini se da nije. Svatko može otvarati i komentirati teme koje želi. Ako pak postoji netko ko vam ne odgovara, nitko vas ne sili na komunikaciju i "druženje"...ako vas pak pojedini forumaš/ica jako smeta/iritira možete ga blokirati te nećete čitati njegove sadržaje niti primati njegove poruke na pp. Nisu vam sigurno pasali svi ljudi s kojima ste išli u školu pa ste te situacije nekako riješili. Kao moderator, LIJEPO VAS MOLIM da ili otvoreno kažete sve na ovoj temi ili riješite situaciju na pp te ne radite pomutnju otvaranjem ovakvih tema s kojima je upoznato 10 % foruma. Ako želite osobno ću reći u čemu je problem i pokušati ga riješiti sa dotičnom osobom, samo recite, ali nemojmo se udaljavati i tjerati ljude sa mjesta koje nam je svima drago i koje zajedno stvaramo.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:39:40   
ivanaa
i previse je ljudi vec otjerano pa eto...i meni je vec dosta iskreno

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:42:04   
tikica_69
Zao mi je ovakve rekacije na ovu temu....nista nije islo ni sa nekim predrasudama ni losom namjerom user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:42:52   
tikica_69
I potpisujem FJ u potpunosti.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:44:01   
Lady3
i meni je žao..ali trebamo staviti točku na i.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:45:01   
tikica_69
Al guba mi je sto su svi aktivni korisnici trenutno na ovoj temi user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:45:49   
Lady3
da tikica i meni je..user posted image kao neki se bune a ovdje se sjatili...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:46:26   
Puli
user posted image user posted image user posted image FJuser posted image user posted image user posted image

lijepo rečeno i potpisujem u potpunostiuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:47:05   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: Lady3
i meni je žao..ali trebamo staviti točku na i.user posted image


u redu, tko će ju stavit ti ili ja?


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:47:24   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Lady3

da tikica i meni je..user posted image kao neki se bune a ovdje se sjatili...user posted image
 Pa nisam to dozivjela kao da se netko buni. Novamama je samo rekla sto njoj smeta na RR i pogodila je temu.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:48:03   
kitty
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Ovako...moderatori, među kojima sam i sama, znaju o čemu se radi, ali smo mislili da je situacija riješena. No, čini se da nije. Svatko može otvarati i komentirati teme koje želi. Ako pak postoji netko ko vam ne odgovara, nitko vas ne sili na komunikaciju i "druženje"...ako vas pak pojedini forumaš/ica jako smeta/iritira možete ga blokirati te nećete čitati njegove sadržaje niti primati njegove poruke na pp. Nisu vam sigurno pasali svi ljudi s kojima ste išli u školu pa ste te situacije nekako riješili. Kao moderator, LIJEPO VAS MOLIM da ili otvoreno kažete sve na ovoj temi ili riješite situaciju na pp te ne radite pomutnju otvaranjem ovakvih tema s kojima je upoznato 10 % foruma. Ako želite osobno ću reći u čemu je problem i pokušati ga riješiti sa dotičnom osobom, samo recite, ali nemojmo se udaljavati i tjerati ljude sa mjesta koje nam je svima drago i koje zajedno stvaramo.



mislim da znam o cemu se radi,po mom misljenju bi se trebalo reci javno i onda ce sve bit ok.
ja sam prvu pp ignorirala tako da dalje nije islo ako mislimo na istouser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:49:46   
curice
Ja stvarno ne kontam o čemu se ovdje radi-želi li mi netko objasniti javno ili na pp-sve prihvaćamuser posted image

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:49:54   
Lady3
Bogme ova tema se zakuhtala,ali bez ikakvog lošeg cilja..ako sam neke uvrijedila oprostite cure,ne bi je ni otvarala da se nisam savjetovala sa jednom dobrom i iskusnom osobomuser posted image ako je pretjerano zaključajte je..ali ajde da danas to sve zaključimo jednom za svagda..budimo otvorene ili šutimo i dalje..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:51:46   
kitty
budimo otvorene,stvari se samo tako mogu rijesit

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:51:53   
Florijan Jakov
ali ajde da danas to sve zaključimo jednom za svagda..budimo otvorene ili šutimo i dalje..


nećemo šutiti, samo je pitanje hoćeš li ti reći sve ili ja


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:52:19   
picky
ja uopce nemam ni pojma u cem je problem a tek sam se ukljucila zar se neko uopce prepire na rr

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Što vam smeta na RR ?
22.3.2009 18:52:32   
tikica_69
Nema je potrebe zatvarati. Pa svatko ima pravo reci sto ga smeta....svi smo rekli koji smo imali nesto reci. Nekoga ne smeta nista, poput recimo mene, a nekoga smeta ova tema, nekoga neka osoba, nekoga boja pozadine foruma. I to je po meni trebao biti cilj ove teme..... 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 99
   [Obrisani korisnik]
22.3.2009 18:54:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!