|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ljetni sastanak forumašica
26.6.2008 21:45:56   
Puli
pa da podnesem prijavakuser posted image user posted image user posted image user posted image

na ljetnom sastanku u Maksimiru našli smo se Ana i Petra,Božica i Leona,Ivana i Florijan Jakov i ja(Paulina) i Cvijeta

prvo smo brbljali na ulazu  i čekali ekipu,pa prošetali do parkića gdje su se FJ i Petra igrali u parku,a Cvijeta i Leona spavale u kolicima
zbog najezde komaraca (uglavnom ja bila glavna meta čak 4 me upikla)zbrisali na glavnu šetnicu i u kafić na kavicu sjele,gdje smo se lijepo družile i čavrljale i uživale u našim anđelima
FJ je bio pun ljubavi prvo grlio nepoznatog dečka u parku a onda mazio(tj.povlačio za ruku) male i veliku curu te  popravljao Petrina kolica i vozio Cvijetina
Petrica nam se igrala s lopticom zajedno s FJ,papala kekse i bila dobra,draga i mila curica
a Cvijeta i Leonica su se gledale,Cvijeta joj je nešto pričala a Leona ju je za ruku dirala

vrijeme je prebrzo u druženju prošlo ja se skroz opustila i zaboravila da moja cvijeta voli rano u krpe ići pa je imala koncert u tramvaju
zato je zaspala deset minuta po dolasku kući ko top i vjerojatno sanja druženje u  maksaču

< Poruku je uredio Puli -- 26.6.2008 21:46:59 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ljetni sastanak forumašica
26.6.2008 22:23:07   
Ruža
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo Puli!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ljetni sastanak forumašica
28.6.2008 10:58:06   
mirna
Cure mi ćemo danas popodne poslije 16.00 definitivno do maksimira ako ne bude kiše. Javite se ako želite da ponovimo sastanak...



(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ljetni sastanak forumašica
28.6.2008 11:12:32   
Puli
moja obično do četiri spava pa se ja priključim oko pet ako ne bude kiše

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ljetni sastanak forumašica
28.6.2008 12:56:41   
mirna
Može i u 17.00... ali kasnije mi baš ne odgovara jer mi mali podivlja kada je pospan..

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ljetni sastanak forumašica
28.6.2008 13:25:49   
Puli
oki doki mirnice
može oko 5
vidimo se

jel nam i božica stižeuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ljetni sastanak forumašica
28.6.2008 13:46:03   
mirna
budem joj poslije slala sms ako se ne javi na RR... Puli imam einsteina za tebe...

bok

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ljetni sastanak forumašica
28.6.2008 13:48:29   
božica
je je puli vjerojatno nam stiže i božica-kožica-znaš da bez nje ne može ništa proći-mora ona svoj nos turnuti svugdjeuser posted image

još javim mirni ili tebi za 100% dali ću doć--user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ljetni sastanak forumašica
28.6.2008 13:49:19   
mirna
onda ću donesti i životinjsko carstvo... booookk

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ljetni sastanak forumašica
28.6.2008 14:22:38   
tonkica
user posted image  Danas dođem i ja! Vidimo se u 5 u Maksiću.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: ljetni sastanak forumašica
29.6.2008 9:04:38   
božica
evo da vam se javim-javnouser posted image user posted image
Kao što sam napisala na pp nekako mi se nije išlo-malo umor-malo loša volja i tako-baš mi je drago što ste bile i nadam se jedan dan u tjednu da će pasti sastanakuser posted image user posted image
btw skoro sam zaboravila slikice su slatkeuser posted image

pozz svima

< Poruku je uredio božica -- 29.6.2008 9:11:40 >

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!