|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 19:34:55   
Dajana
Nažalost, pravilo je da se roditelji takve djece na odazivaju na pozive, to mi je jako poznato, zato su ta djeca i takva.
I učitelji i pedagozi su pred tim nemoćni.
Ivanaa, piši kako je bilo.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 19:46:08   
ivanaa
evo mene,bila,uspjela asam joj smireno sve skresatiuser posted image user posted image u jednom se momentu cak i zacrvenila.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 19:49:32   
Ira_
Bravo ivanaa!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 19:51:07   
Dajana
Bravo ivanaauser posted image
Šta si joj rekla??

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 19:51:28   
božica
super ivanaa svak čast što si uspjela postić ono što si htjela
i kaj će onda bituser posted image mislim oće se nekaj poduzeti u vezi roditelja i onog malog dečkića



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 20:39:06   
tonkica
Sad tek pročitah šta ti se dešava s malim u školi. Baš dobro da si ju uspjela dovest u neugodnu situaciju!
Šta ti je rekla?


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sta s uciteljicom
21.1.2009 21:05:11   
ivanaa
mislim da je i sama dosta skuzila ali rekla sam joj da ga moram nauciti da se brani kad nje nema i kad skola nista ne poduzima i najtanja je bila tam gdje mui je rekla da ga ja krivo ucim da mu vrati.mislim klincu od 8 god reci-mama te krivo uci da mu vratis????uglavnom rekla sam da necu dozvoliti da se dogodi veliko zlo ako nje nema u razredu.tesko mi je tak napisat cjeli razgovor.morale bi sve k meni na kavicu da vam ispricam.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sta s uciteljicom
22.1.2009 0:27:24   
tiha
ajoj bas mi drago sto joj je bilo neugodno i neka je.....user posted image za ivanuuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sta s uciteljicom
22.1.2009 6:48:32   
sanjalica
jako mi je drago da si uspješno riješila taj susret... nadam se da će jednako uspješno biti rješen i problem tvoga sina user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sta s uciteljicom
22.1.2009 17:54:41   
larky
Imala sam i ja takav problem. Sve je krenulo od odgoja kod kuce i mojih rijeci nemoj, budi dobra, nemoj se tuci sve samo da ne bude bas me briga neka se bori. Onda je krenula u vrtic i imala je divne odgajateljice koje su se trudile da rijese takve situacije. Jedan ju je djecak nekoliko puta lupio i ona se povlacila dok odgajateljica nije pitala zasto mu ne vrati a ona je odgovorila da ona to nije naucila.Ipak sve su to bile sitnice dok nije krenula u skolu. Od prvog razreda ju je jedna djevojcica na neki nacin terorozirala, moje je bilo da se ne obrca na njene provokacije . . . tako je bilo u prvom razredu, drugom dok nisam doslovno uletila u skolu i u garderobi zaustavila tu djevojcicu koja se je sokirala kad me je vidila. Pitala sam ju zaszo to radi da bi se ona sva cudila kako zar ja? i pravila grimase. Rekla sam joj da to nije lijepo i da se trebaju lijepo druziti jer  idu u isti razred i da ako se ne mogu druziti da ju ne zadirkuje, da ako jos jednom ja cujem da se moje dijete zali da cu je reci roditljima . . . i opet ispocetka u trecem razredu . . . moja se non-stop zalila, a meni vec od spomena imena one djevojcice dizala kosa na glavi. Onda je jednog jutra moja mala nazvala da joj je ta doticna curica izgazila jaknu (taj dan je kisa padala), nazvala sam baku da ode sa cistom jaknom u skolu po nju. I nakon tjedan-dva bio je sastanaku skoli za odlazak djece u skolu u prirodi. E da sad je doslo mojih 5 min. Poslije sastanka sam zaustavila mamu kojij sam bez dlake na jeziku rekla sve sto imam i ona se cudila kako moje dijete? Da sve sam rekla, galamila, a uciteljica je rekla da zasto sada prije puta i da je to sa jaknom bilo strasno, a ja onaka ljuta sam joj rekla pa sta ce biti tamo tjedan dana ako sad ne kazem. Ne znam gdje sam nasla sve te rijeci koje sam izgovorila da me je njena mama pitala da li ja mislim da je moje dijete sunce. Rekla sam joj da moje dijete nije svetac, ali da moja prva nece zapoceti. I tako vam je njena mama otisla placuci kuci, a uciteljica mi je naknadno rekla da je ta mala takva, na sto sam joj odgovorila da je sama kriva jer ne saziva sastanak u vezi takve djece.Ako ona kod kuce se boriti sa svje dvije starije sestre ne mora teroroizirati onoga tko joj ne daje otpor. Poslije je dosao otac te djevojcice na nasavrata da se izvine i da ce on razgovarati i pokusati rijesiti problem njihoiove kceri. U skoli se je mala trudila pomiriti s mojom, molila ju da joj oprosti,na sto joj je moja rekla da mogu biti prijateljice samo na daljinu. Od tada se moje dijete vise ne zali.
Ponekad si mislim da li sam trebala uciti svoje dijete da cim ju netko udari da vrati!?



< Poruku je uredio larky -- 22.1.2009 17:57:59 >

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sta s uciteljicom
22.1.2009 18:04:57   
larky
Mislim da je tu najveci problem uciteljice koje pokusavaju zataskati i koje misle da je sve to djecje i da ce to kao proci. Vjeujte mi meni je sada lakse kad sam rekla sto mislim, a i cula sam od druge djece da su se zalila na istu djevojcicu,ali nijedan roditelj nije bio kao ja koji je rekao sta misli.
Vjerujte mi da bi se i potukla da je trebalo i da mi je mama te male izjavila kako ona radi u smjenama, na sto sam joj ja odgovorila da ja isto radim u smjenama i da ipak moje dijete ne odgaja ulica i da mi je bitan svaki razgovor kad mi dijete dodje kuci i kad ja dodjem s posla i da me zanima sta je bilo u skoli i sta se u skoli desavalo taj dan!
Cak mi je uciteljica rekla da nije to ocekivala od mene takve male i sitne, ali vjerujte mi to je bila zadnja kap koja mi je prelila casu.

< Poruku je uredio larky -- 22.1.2009 18:05:10 >

(Odgovor članu larky)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sta s uciteljicom
23.1.2009 7:53:37   
sanjalica
svaka čast larky....
ja nisam za silu u svakom slučaju... ali mislim da se jako puno zla događa upravo zato što puno ljudi zatvara oči i misli da se baš sve može riješiti po principu "tko tebe kamenom, ti njega kruhom"... nažalost nije takvo vrijeme... vrijeme je zločesto........

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu larky)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sta s uciteljicom
23.1.2009 8:07:37   
Ira_
Već smo jednom imale sličnu temu, i moje mišljenje je isto sada kao što je bilo i onda. Mi smo ti koji svoju djecu moramo naučiti da se trebaju braniti i zauzimati se za sebe.
U svakom slučaju da nikada ne započinju prvi, ali ako ih netko terorizira da se suprotstave. U protivnom mislim da im samopouzdanje s vremenom strada ako ih netko konstantno gazi!

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sta s uciteljicom
23.1.2009 18:42:19   
larky
Sanjalice nisam ni ja a silu, ali kad ti je vec davno prelivena casa, a uciteljica se pravi kao da se nista ne dogadja ne treba puno da pocnes pucati po savovima.
Ponekad mislim da posto uciteljica odlazi na kraju 4 razreda u mirovinu da je totalno flegma na sve djecje probleme.
Ali ja sam mama borac i ne dam se . . . i kao svaki roditelj koji vodi brigu o svom djetetu zna kakvo mu je djete.
Ne okrecem glavu od problema kao neki roditelji, a tih je jako malo i dovoljno da vecinu djece dovede u nezgodnu situaciju skupa sa roditeljima.
Trebamo se boriti da ta manjina ne ugrozava buducnost nase djece.

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!