|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krevet na kat
12.4.2013 13:07:24   
cocco
s obzirom da nam dječja sobica baš i nije velika, najbolje će biti da kupimo krevet na kat. al mene je streh. mali još uvijek spava u kinderbetu i svako malo opali glavom u rešetke, nekad ga nađemo poprečno, nekad skoz okrenutog. bojim se da ne ispadne. od koliko godina bi mogao spavati gore? planiramo ga za nekih 6 mj prebaciti u pravi krevet, a novu bebu u kinderbet. ne znam jel to prerano da ga odmah stavimo gore? imat će 2 god i par mj.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krevet na kat
12.4.2013 13:42:32   
jabijošjedno
prerano je, nađite neko drugo rješenje, dok ne budu malo stariji


(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krevet na kat
12.4.2013 14:37:05   
anaxx
A zašto odmah gore????
Kupite krevet na kat, ali neka mali spava dolje dok vam je druga bebica u kinderbetu.

Moji imaju one povišene krevete (ne pravi kat), ispod jednog kreveta imaju kućicu (oni kreveti na 1,20m visine ispod kojeg je kućica sa zavjesom s vratima i prozorom), a ispod drugog, nešto nižeg, imam dio s policama za robu, a dio njima za igračke...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krevet na kat
12.4.2013 14:53:11   
andydea
naravno da je prerano !!...moja Laura je tek sa 6god. spavala gore, a Lanči dole...a do tada je Laura bila dole i čekala seku da izađe iz kibičauser posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krevet na kat
12.4.2013 16:55:40   
mali_macic
prerano je za gore. na nasem krevetu na kat cak i pise da smiju djeca tek sa 6god. spavat gore.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krevet na kat
6.5.2013 12:17:40   
cocco
mislila sam ga za početak stavit dole, al glupo mi je kad mala bude za krevet, da njega premještam gore. da ne bi to doživio kao izbacivanje zbog seke. pa kao bolje odmah gore da to bude njegov krevet i to je to.
ne znam, ipak me strah, možda nađemo kakvu sobicu s 2 kreveta koja bi se dala ugurat. možda to s policama ispod il nešto slično.
hvala na savjetima!

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krevet na kat
6.5.2013 13:06:56   
plavka
Mi kako živimo u malom stanu a uskoro nam dolazi još jedan bebač morali smo kupiti D. krevet, kao što sam rekla da nemamo baš mijesta pa smo kupili u kiki Junior flexa bijeli krevet visina ti je cca 120 cm. ima lojtrice i ogradicu super nam se uklopio, ja sam isto strijepila da bude pala ali je oduševljena njime, non-stop se pentra gore dole, tj. kad ide gore pentra se sastrane a dole ide po lojtricama, ispod smo joj napravili kako ona veli podrum i složili joj igračke.... Ti sama najbolje znaš dal je krevet na kat za tvoje dijete !!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krevet na kat
7.5.2013 23:39:09   
Kony
Moja ima pet i pol godina i ima isto onaj krevet s kucicom ispod. Prije godinu dana je prvi put popodne prespavala u njemu i znala je još par puta popodne prespavati a večeras je rekla da želi i noć prespavati i evo sada spava a ja ne mogu zaspati jer se bojim da ce pasti. Inače spava u našoj sobi u svom krevetu a ovaj na kat je u njezinoj sobi tako da mi je to još jedan šok što nije s nama u sobi. user posted image

_____________________________

2.12.2007 seka Lu
1.05.2012 braco Lu

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krevet na kat
8.5.2013 10:08:49   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Kony

Moja ima pet i pol godina i ima isto onaj krevet s kucicom ispod. Prije godinu dana je prvi put popodne prespavala u njemu i znala je još par puta popodne prespavati a večeras je rekla da želi i noć prespavati i evo sada spava a ja ne mogu zaspati jer se bojim da ce pasti. Inače spava u našoj sobi u svom krevetu a ovaj na kat je u njezinoj sobi tako da mi je to još jedan šok što nije s nama u sobi. user posted image


i nas je prvi puta bilo malo strah ( moj je s tri godine počeo tako spavati)... ako te je stvarno tako strah imaš za kupiti onu dodatnu ogradicu za krevet... mi imamo takvu koja je u obliku slova "L" i samo se zavuče ispod mardraca ...
super da ti želi spavati sama u svojoj sobi....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krevet na kat
8.5.2013 22:54:11   
Kony
A gdije se kupuju te ogradice? Ja sam danas samo o tom mislila kako je sama spavala u sobí. Ipak sam se nadala da ce po noci doći k nama ali nije. Nekako se ne mogu pomiriti da me više ne treba za spavanje. A baš sam šašava.

_____________________________

2.12.2007 seka Lu
1.05.2012 braco Lu

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: krevet na kat
9.5.2013 13:37:06   
cocco
moj spava u svojoj sobi, al u kindiću. a kad ga prebacimo u pravi krevet najradije bi mu stavila ogradu od metra, bio na kat ili običan. gdje tog ima za kupiti? nisam nigdje vidjela!!

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: krevet na kat
9.5.2013 14:54:36   
korina7
Cocco, moja cura ti spava u kindaču (ima krevet koji je 200/120 i neće mu prismrdit). Ali slijedeći mjesec nam stiže beba i moramo ju prebaciti.
Nismo bili za krevet na kat pa sam joj kupila podesivu ogradicu Fillikid U Kiki (cca 350 kn ). Mekana i čvrsta. Htjela, ne htjela, morat će spavat u krevetu. Jer u kindač ide beba i to u našu sobu.

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: krevet na kat
9.5.2013 15:15:50   
anaxx
http://shopping.tportal.hr/Djecji-kutak/Djecja-oprema/Ogradica-za-krevet-150cm-Brevi_pr101566ct2800.html


http://www.istra-webshop.com/proizvodi/dodaci/ogradica-za-krevet-90cm-brevi-3130516/

http://www.buba-mara.eu/djecja-oprema/kreveti-sa-dodacima/freeon-ogradica-za-kreveti''C/596633830032059663

nešto slično ovome:

< Poruku je uredio anaxx -- 9.5.2013 15:22:17 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu korina7)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: krevet na kat
9.5.2013 15:34:06   
korina7
eto tog tipa..mi imamo samo u veselijoj boji..(rozoj)
http://www.njuskalo.hr/djeca-ostalo/ogradica-krevet-oglas-7993932

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: krevet na kat
10.5.2013 14:01:29   
cocco
nama će nova beba prvo biti u košari-kindiću, u tom sam ja još spavala! prekrasna je, pletena, s nogama! tako da imamo još par mjeseci vremena da mali bude u kindiću. on je bio u košari 3 mj, al je dosta nemiran pa mu je bilo usko, a vidjet ćemo sad za malu. ja sam bila do 6 mj, kaže mi mama.
al bez obzira moramo već planirat za krevetac pravi.

(Odgovor članu korina7)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: krevet na kat
10.5.2013 15:10:13   
Anoniman
mi smo kupili krevet na kat kad je P. imala 6 godina a E. oko 3 godine, P. spava gore a E. dolje i trebala sam joj oko godinu dana stavljati dolje ogradicu na vanjsku stranu kreveta da ne padne s DONJEG kreveta. Poslije se naučila spavati u sredini ili malo bliže zidu.

Ogradicu sam joj ja sama sklepala od par dasaka koje su bile u garaži, ostale od nečega.
NE znam, ne bih se usudila stavljati tako malo dijete gore, što ako padne? Ipak je to visina...

(Odgovor članu cocco)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: krevet na kat
21.5.2013 22:09:17   
cocco
ma ni ja se ne usudim, kao što rekoh, stavila bi mu ogradu od metra i na donji krevet. al ne znam uopće kak bi skombinirali sobicu da sve stane.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: krevet na kat
22.5.2013 9:20:38   
BUMBI
anaxx ovi tvoji kreveti mi se čine superuser posted image user posted image
Jel možeš neku slikicu staviti?Nemoraju biti tvoji,mogu i neki slični ako ima na netu?TNxuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: krevet na kat
22.5.2013 10:18:20   
anaxx
Bumbi, slikati ću ti svoje pa ti sutra stavim slikicu... i onako vam dugujem slike već odavno user posted image  (rođendani, kuhinja... user posted image user posted image )

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: krevet na kat
22.5.2013 10:19:38   
kanader
ogradice za krevet povremeno imaju u Lidlu, bile nedavnouser posted image moji klinci su rano počeli spavati u krevetima, i ovaj je na katu spavao s 3 godine.postojala je ograda koja je orginal na krevetu, dakle fixna je. nikad nije pao...a nije da je baš mirna bubica...stvar je navike i sigurnosti. u kindiču osjećaju ogradu oko sebe pa su valjda već i svjesni da ne mogu ispast vanuser posted image

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: krevet na kat
22.5.2013 21:30:08   
korina7
evo vidjela sam  u adaxu prekjučer lijepu ogradu za krevetić 140 cm.U dubravi. Lijepša je od ove mojeuser posted image
A kad mi je trebala, jedva je našla

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: krevet na kat
23.5.2013 6:02:42   
BUMBI
Super anaxxuser posted image user posted image cekam slikice

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu korina7)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: krevet na kat
24.5.2013 11:33:54   
anaxx
ne mogu napraviti album pa ću vam tu staviti samo par slikica:

user posted image
plavi krevet je iz IKEA-e, Gregorov i kupili smo dodatnu ogradicu, ispod je kućica i jedan ormarić s ladicama, drugi krevet smo dali raditi stolaru, a vidjeli smo ga, ja mislim u lesnini, slikali i dali napraviti isti... došao nas je manje nego pola cijene ovog u lesnini, napravili smo malo višu prednju stranicu kreveta tako da ne treba dodatna ogradica, tu spava Teodor user posted image  (dolje su klizna vrata, dio koji je sad zatvoren mi je za robu, sezonsku, koju ne nose trenutno, a u ovom otvorenom dijelu gospoda imaju igračke...

soba je zatrpana igračkama, šarena... dječja!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: krevet na kat
24.5.2013 11:39:48   
anaxx
user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: krevet na kat
24.5.2013 11:42:35   
anaxx
IKEA_in krevet iz kataloga:

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!