|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 20:43:09   
natalijax
evo napise par stihica na temi nekom se osmjehnula sreca i na temi idemo na more,svi znamo da je novac sretsvo za zivot ja nisam bogata niti sam se uzela za bogatog muza ,oblacim se u kineskom nikad nisam patila od markirane odjece,ponekad mi toliko dodu suze na oci kad susjeda izvuce iz ormara doljni dio trenerke za 300kn,ali  neidu mi suze zbog te krpe od 300kn nego slusajuci njene jos naivne price a nijedamput nije skuhala svom djetetu i muzu rucak svekar i svekrva joj napravili kucu jos je grade i kad se radi u kuci svekrvica joj pere pod,ja skuham rucak i nije mi tesko operem ves nekad i svekrvin jer i ona tako napravi za mene ,ponekad vidim u muzevim ocima tugu sto mi nemoze priustit neke stvari koje zelim ali nikad mu nisam rekla stvori mi novce za soping kao ona svom muzu,kad razmislim cemu novci al ni oni nemaju bas novaca,mislim cemu onda tolika foliranja skupa odjeca kad u glavi nemas mozga,cemu sve to kad neznas ni salatu ubrat ja sam sretna sa svojim muzem kad ja s njim popijem kavicu,napravim mu rucak ja sam sretna sa svojim muzem i s dubokim minusom na racunuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eto dajem i vama srocite i vi svoje misljenje ne o ovom mom tekstu napisite svoje rijeci ako ste se ikad tako osjecale
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 21:01:03   
trudnica87
a sta da ti kazem draga,i mi zivimo iz mjeseca u mjesec  i to s njegovim roditeljima i spajamo kraj s krajem.ali neka smo mi zivi i zdravi i nek se mi volimo i slazemo i nista drugo mi nije bitno.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 21:39:22   
dami
Dalo bi se pričati o ovoj temi. Nije da sam siromašna ali sam daleko od bogatih. Ne oskudjevamo u ničem ali se i ne razbacujemo . Novci su da se troše, dali pametno ili ne, to ovisi o nama samima. Da imam koju kunu više definitivno znam na što bih je potrošila ali dobro je ovako kako je. Malo više novca dobro bi došlo ali prviše sigurno ne jer onda bi mnoge druge sitnice u životu izgubile na svojoj vrijednosti.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 21:47:33   
inna
najvažnije stvari u životu se ionako ne mogu kupiti novcem.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 22:20:27   
natalijax
IZVORNA PORUKA: inna

najvažnije stvari u životu se ionako ne mogu kupiti novcem.
slazem se

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 22:24:36   
Ninaa
Mi živimo prosječno, oko svadbe su nam moji puno pomogli, živimo zajedno sa svekrvom koja ima dosta dobru mirovinu koju štedi pa ak treba za neke popravke ili radove ona daje.Muž puno radi (obrtnik) po mojem i previše,ali veli da si nemre pomoći tak je naučen. Smatram da novac kvari ljude i  to sam već negdje napisala, teško je i kad ga nemaš, ali bitnije je uživati u životu sa svojom obitelji i s onim kaj imaš. Nikakvo zdravlje i ljubav, poštenje ni moral ne stiče se novcem. A pogotovo su mi grozni ljudi koji nemaju pa posuđuju lovu da bi se pravili da imaju. Tak naši susjedi, skupe krpice, nagelirani nokti, putuje se po svijetu,a okolo posuđuju novce i zadužuju se da bi si to sve priuštili. A malu nemogu dati u vrtić jel ga nemaju s čim platiti pa je jedno vrijeme čuvalo par susjeda na smjenu svaki dan, pa tko je sad tu normalan, umjesto da žive u skladu sa svojim mogućnostima.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 22:32:19   
natalijax
ja i mm smo rekli ili ce mo si priustit skuter ili laptop uzeli smo laptop kad je vidjela odma je rekla kupit ce i ona ali ce joj baba uzet na kredit mi prosle godine osli smo na more da se malo opustimo od svega odma i ona mora ali bilo je skroz upitno znaci da mi nismo osli nebi ni oni,ja i mm uzmemo max tv odma i ona mora ,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj je to koja je to rasa ljudi nerazumijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 22:34:19   
Ninaa
Ah mislim da su to ljudi koji neznaju ni sami kaj bi pa oponašaju druge, imala ja takvu frendicu, no počela nas naveliko ogovorati pa sam je otkantala, naj se samo živcirati.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 22:35:14   
FIONA
joj cure slažem se i ja da se zdravlje , ljubav, mir ne kupuju novcem ali se nažalost dolazi do njega ak imaš pinku!!!...ja sam škrta za puno stvari ali bih voljela imati na računu da ne moram razbijati glavu kako ću sutra platiti maloj vrtić i kupiti pelene...

o ovom bi se mogla raspisati...ali ću reč jedno...kad ti ne daj Bože oboli netko kog voliš daješ novac, prodaješ nekretnine da kupiš zdravlje....kupujemo lijekove...pa ko veli da se i to ne kupuje...pa majko mila svaki posjet liječniku platim...i fala Bogu imam za to...a koliko nema!!!....mir..ooo i to se može kupiti novcem...da imam love kupila bi gradiliše, napravla kuću iz snova i ne bi me nitko zajb...,znači i to se kupuje...a ljubav...joooooj...da imam više love i tu bi imala više sreće...kad se čovjek opusti, ne razmišlja i ne kvoza za lovu, kad otputuješ i provedeš se na godišnjem ko čovjek onda se i bolje slažeš a ne kad stalno stiska i problemi....meni ne treba Jack pot od nekoliko milijuna...meni trebaju dvije stalne plaće koje su više od prosjeka u RH, normalan auto u koji stne i više od dječjih kolica i malena kućica u cijeću koja je samo naša...ak sam zbog toga snob onda neka bude..ali danas se nemreš ni popišat ak nemaš dvije kune...-stoga zaključite jel mi bitno i koliko!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 22:53:04   
natalijax
ma razumim ja tebe fiona i u pravu si sto se tice novca al mene zivcira kad ti netko kao ona meni koda hoce da budem ljubomorna a nije donjela krpu kaze muz dosla s torbicom kad se udala ,moja svekrva kaze boli te briga nek ti dode u sobu pa joj pokazi po ormarima sto si stekla sa svojim rukama,mislim jedna zena ja kad nju slusam ja nisam imala takvo razmisljanje ni s 10godina,kaze ona meni a sto ce meni posteljine dosta meni jedna garnitura i kad pita mene kad joj kazem koliko imam ona zine u mene pa odakle ti tolkouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 22:53:46   
natalijax
a bitno da kupuje trenerke od 300 kn 

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 23:00:27   
natalijax
ili ovo mi je bilo najzesce znate onaj trambolin za skakanje sad cesto iznajmljuju za rockase djeci negdje oko 500kn dode neznam koliko sati kazem ja kad mi bebac bude veci zasto nebi iznajmila mislim to djeci super iznenadenje kaze ona mene pa ja bi sebi bolje nest pametnije kupila nego dala za to sranje 500kn, heloooooo nebi djetetu nego sebi

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 23:05:51   
malizia
"Kad siromaštvo uđe kroz vrata, ljubav izađe kroz prozor". Hoću reći da je novac ipak.....važan.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 23:08:37   
natalijax
je vazan je ali nevolim ljude kao sto sam napisala kad gledaju i misle da je u svemu vazan i ako je malo skuplje obucena da je vrijednija od mene

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 23:16:47   
malizia
IZVORNA PORUKA: natalijax

je vazan je ali nevolim ljude kao sto sam napisala kad gledaju i misle da je u svemu vazan i ako je malo skuplje obucena da je vrijednija od mene


Apsolutno se slažem, a doći i vaših 5 minuta jer nijedno stanje nije vječno vjeruj mi!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 23:18:01   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to sam rekla ja odavno nista netraje vjecno

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 23:35:16   
FIONA
upravo tako...ja bi se zato vratila u srednji vijek gdje je robonovčana trgovina bila u začetku a roba za robu se trampala svaki dan...to su bila vremena...ja imam krumpir a ti jaja pa daj mi malo a ja tebi svoje!!!user posted image user posted image user posted image ...

Hoću reči da ne volim da papir ima toliku vrijednost i ljudi se opterečuju stvarima koje su za život totalno nebitne...naprimjer...gledam danas TV i bilo o plastičnim operacijama...pa ona Nina Morić je nakarad...umjesto da je te novce kaj je kao "uložila" u sebe potrošila na tečaj stranog jezika i tečaj bontona bila bi puno bolja osoba...oavk je cirkusant s velikim čubama...

ljudi imaju krive prioritete da bi na kraju postali robovi i smatraju se tako važnim  zapravo ne kuže koliko su jadni!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 23:37:19   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hi hi hi udri fiona tako je u pravu siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
19.6.2009 23:44:07   
Viky
potpuno se slažem sa FIONOM...novac na žalost kupuje sve.Mojoj mami je produžio život godinu dana.Sjećam se koliko je bila žalosna koliko ljudi na kemoterapiji nije imalo novaca ni za tablete za mučnine.Kupovala ih je više i darovala.Toliko sam bila ponosna na nju.Kad je umirala,zamolila nas je da sve te lijekove koji su ostali za njom,a strašno su skupi,darujemo u bolnicu.Novac je jako važan,ali ljudi moraju naučiti živjeti u skladu s tim.Ako ih imaš...daruj,ako ih nemaš...nije ni to tragedija.Naravno da ima puno važnijih stvari u životu...a to je kakav si čovjek.Jer ako nisi,ne trebaju ti svi silni novci koji imaš,jer ćeš zauvijek ostati nesretan čovjek.

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
20.6.2009 7:46:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Viky)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
20.6.2009 8:03:26   
zaba
nek je zdravlja i love,pa bumo s tom lovom sve drugo kupili - tak bi rekla moja teta.Kad si nervozan odeš pa si nekaj kupiš,kad si nesretan otputuješ nekam,kad nema love,ima svađe.Prokleti novac je jako važan,hrana,odjeća,školovanje,sitne radosti,djetetu sladoled,putovanja.Ne patim da navečer spustim rolete i brojim šuške,ne patim od skupih stvari,odgajalo me se da sam skromna i zadovoljna kaj imam,ali definitivno volim kad imam toliko da ne razmišljam kak bum živjela do druge plaće i kad Lucija želi slatkač,ili voće da to i dobije.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
20.6.2009 8:45:46   
m600
IZVORNA PORUKA: trudnica87

a sta da ti kazem draga,i mi zivimo iz mjeseca u mjesec  i to s njegovim roditeljima i spajamo kraj s krajem.ali neka smo mi zivi i zdravi i nek se mi volimo i slazemo i nista drugo mi nije bitno.


također....odvojeni smo..imamo sve svoje ali smo u istoj kući....voljela bih kad bi se mogli odseliti...ne zbog njegovih nego zbog nas samih...ali naravno novaca nema...stambeni ne možemo dići a i da možemo ko si ga danas može priuštitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
20.6.2009 9:11:39   
Nika 24052006
Novac je itekako vazan,ali ne i najvazniji... Ja isto ne zelim imati milijune,nekako mi  i ta sama rijec izaziva jezu. Sada imamo taman,da je koja kunica vise,bilo bi idealno,ali ne mogu reci da o necemu oskudjevamo.. Prije je bilo puno gore,stvarno smo jedva imali za rezije,ali,hvala Bogu,proslo je,prezivjeli smo.... Sto se tice ljubomornoh ljudi,vec sam negdje pisala da je mm rodjak isao kupiti auto cim smo ga mi kupili,i to za klasu veci,samo da bi odskakao od nas...Ma na sto si ljubomoran,na nasih vise od 2000 kn kredita? Meni je to bolest,ako me razumijete... Ja sam osoba kojoj bude drago kada si netko nesto priusti,a ne da cu siktati od ljubomore...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
20.6.2009 12:00:47   
MILLA
IZVORNA PORUKA: malizia

"Kad siromaštvo uđe kroz vrata, ljubav izađe kroz prozor". Hoću reći da je novac ipak.....važan.


e da....tu vrijedi ono "u dobru i u zlu.."  kad se nama dogodi tapija sa novcem,budem bolja žena svome mužuuser posted image ...zašto? e zato jer je on svjestan da je ON TAJ koji sad treba djelovati i potrgati se. pa ide kučom ko zombi,ne priča puno,samo mozga,osječa se beskorisnim,kao da je promašio,kao da nas je razočarao...uf,kad mu vidim takvu facu onda mi ga bude žao. sve što mu tada govorim "ej,daj,dogodi se,nisi ti kriv,bog če nešto providit,samo nemoj odustat"..e onda se vidi na kojim nam temeljima leži brak.
nije lako al tada trebamo biti složniji nego kad je sve ok!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koliko vam je vazan novac i sve vezano uz to
20.6.2009 12:38:34   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: FIONA

kad ti ne daj Bože oboli netko koga voliš daješ novac, prodaješ nekretnine da kupiš zdravlje....kupujemo lijekove... Pa tko veli da se i to ne kupuje...Pa majko mila svaki posjet liječniku platim...
Mir ... ooo i to se može kupiti novcem...da imam love kupila bi gradiliše, napravla kuću iz snova i ne bi me nitko zajb...,znači i to se kupuje...a ljubav...joooooj...da imam više love i tu bi imala više sreće...kad se čovjek opusti, ne razmišlja i ne kvoca za lovu, kad otputuješ i provedeš se na godišnjem ko čovjek onda se i bolje slažeš a ne kad stalno stiska i problemi....
Meni ne treba Jack pot od nekoliko milijuna...meni trebaju dvije stalne plaće koje su više od prosjeka u RH, normalan auto u koji stane i više od dječjih kolica i malena kućica u cvijeću koja je samo naša...
Ak sam zbog toga snob onda neka bude..ali danas se nemreš ni popišat ak nemaš dvije kune...
Stoga zaključite jel mi bitno i koliko!!!



Malo sam ga preuredila ali uzela si mi riječi iz usta.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!