|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko mora biti stara dadilja vaseg djeteta?
22.3.2011 22:11:52   
jagodicabobica
Koliko mora biti stara dadilja vašeg djeteta?
http://www.ljepota.ba/novost/13555/Koliko-mora-biti-stara-dadilja-vaseg-djeteta
Nedavna studija je pokazala da mlade dadilje, a govorimoo djevojčicama od 11-13 godina, nisu dovoljno sposobne da se brinu o malom djetetu . Nakon ispitivanja djevojčica od 11-13 godina, uspostavilo se da 40 % njih ne bi se znalo pobrinuti za bolesno dijete, a 20 % njih bi otvrilo vrata nepoznatoj osobi za vrijeme čuvanja djeteta.


user posted image
Pitamo se koja je  optimalna dob dadilje koja čuva vaše dijete? To striktno nigdje nije određeno, ali ipak se mora raditi o  zreloj osobi i fizički i psihički.
U većini slučajeva, zaposlene dadilje nemaju manje od 18 godina, ali u iznimnim slučajevima dadilja je i mlađa. Obično mlađe djevojke, djevojčice,  koje čuvaju malo dijete  su u rodbinskoj ili porodičnoj vezi sa porodicom (rodica, sestra,mlađa tetka).



Vama je naravno puno lakše ako vaša starija kćerka čuva mlađe dijete, ali morate biti sigurnoi da li je i koliko je ona zrela da se brine o djetetu koje zahtijeva potpunu njegu i pažnju.



Ako ste već u takvoj situaciji, onda svoje starije dijete morate dobro pripremiti i podučiti kako se ponašati sa malim djeteom u u kući, o tome npr.kome  otvarati vrata, kako oblačiti i hraniti dijete i sl.



Također, neke zemlje praktikuju da starosna dob dadilje ne smije biti ispod 12 godina, pa se sigurno pitate da li je 12 godina ipak premalo za tako veliku odgovornost!











koliko mora biti stara dadilja vaseg djeteta? user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 22.3.2011 22:12:43 >
Neposredna veza do poruke: 1
   [Brisano sporočilo]
23.3.2011 11:42:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu jagodicabobica)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko mora biti stara dadilja vaseg djet...
23.3.2011 11:45:22   
novamama
IZVORNA PORUKA: elinamama


koliko mora biti stara dadilja vaseg djeteta? user posted image

sigurno ne 11-13 goduser posted image



user posted image user posted image user posted image svašta...ja jedva mami ostavim dijete, a kamoli još drugom djetetu.....

ne bih odabrala dadilju ako ne moram...ipak ja ne znam šta ona radi sa mojim djetetom, a u vrtiću je ipak drugačije.....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko mora biti stara dadilja vaseg djet...
23.3.2011 13:58:54   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: elinamama


koliko mora biti stara dadilja vaseg djeteta? user posted image

sigurno ne 11-13 goduser posted image



user posted image user posted image user posted image svašta...ja jedva mami ostavim dijete, a kamoli još drugom djetetu.....

ne bih odabrala dadilju ako ne moram...ipak ja ne znam šta ona radi sa mojim djetetom, a u vrtiću je ipak drugačije.....


user posted image user posted image slazem se...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!