|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko je plaćeno bolovanje
29.10.2008 11:25:43   
Florijan Jakov
Uh, kako me ova naša država i zakonodavstvo može u taj čas izbaciti iz takta.
Kako sam bila za FJa na bolovnaju u trajanju od tri dana, početkom mjeseca, moraju mi raditi poseban obračun za plaću. I sad HZZO kaže da je bolovanje za dijete do tri godine plaćeno
100% ...međutim i to njihovo 100% ima ogrničanje, a ti je netto plaća do 4.270,00 kn. Hoću reći da ako imate plaću višu od toga, bolovnaje više nije plaćeno 100% nego između 70% i 100%, ovisno kakav izračun imaju ovi u HZZO. Stoga sam zaključila da imam previsoku plaću da bi išla na bolovanje i da boli sve njih baš briga kaj mi je dijete bilo bolesno i da će me uredno zakinuti za moje novce, ma koliki god oni bili...i seuser posted image m ti se ja na takvu državu i šatro pronatalitetnu politiku....uf, ljuta sam ko furija....sve ću ih srediti i to preko telefona. user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko je plaćeno bolovanje
29.10.2008 20:35:16   
njanja
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Stoga sam zaključila da imam previsoku plaću da bi išla na bolovanje i da boli sve njih baš briga kaj mi je dijete bilo bolesno i da će me uredno zakinuti za moje novce, ma koliki god oni bili...i seuser posted image m ti se ja na takvu državu i šatro pronatalitetnu politiku....uf, ljuta sam ko furija....
 Slažem se FJ....Često o tome raspravljam....Nema nikakvih pravila.....I nikakvih razreda...Ja ipak mislim da bi trebali napraviti nekakve razrede pa OD DO jer ne mogu imati istu naknadu za bolovanje, a kasnije i porodiljni, netko tko je imao plaću 2.500 i netko tko je imao 5.000...  Možda će zvučati grubo, ali onaj tko je imao plaću 2.500 kn ništa ne gubi za razliku od onog tko ima više....zato sada masu ljudi kada planira porodiljni planira i štednju prije porodiljnog, čak znam i za uzimanje kredita.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko je plaćeno bolovanje
2.11.2008 22:23:54   
božica
pronatalitetnu politiku....uf, ljuta sam ko furija....sve ću ih srediti i to preko telefona.

ma kak nebi bila ljutauser posted image user posted image user posted image user posted image
samo daj stara zovi ih.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko je plaćeno bolovanje
2.11.2008 22:27:09   
tonkica
Ja već sad imam dogovor sa mm, kad Mia bude bolesna on će ić na bolovanje kad se ja vratim na posao, a ja ću radit. Ja radim kod privatnika, a on u državnoj firmi... Strašno! Fakat im je pronatalitetna politika za poludit! user posted image user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!