|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kolica za starije dijete
16.12.2010 10:14:32   
maminkica
bok! očekujemo u proljeće drugo dijete, a tada će starije imati 20mj. pa se javlja problem kako ih oboje voziti u kolicima, tj. da li kupovati dupla kolica( to bi rado izbjegli jer su dosta skupa). molim roditelje sa sličnim iskustvom za savjet.znam da postoji nastavak za kolica, ali mi se čini da j eupotrebljiv više za dosta stariju djecu pošto služi uglavnom za stajanje.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 10:19:48   
Vjeverica ST
to ti je vrlo jednostavno! ona skupa koristiš za novo, a za staro možeš uzet neka za 300 kndo 500, čak ima i za 200kn. Velika nisu zahtjevna a i nas e recimo bio strah da će ona skupa polomit kad je narastao jer se stalno koprcao i htio van, pa smo kupili ona od 200kn i zadovoljniji nego s onima od 3500 kn!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu maminkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 10:35:54   
troubled
to će kod tebe biti ista razlika kao i kod mene...20 mjeseci user posted image

mi smo magdi kupili kišobran kolica, na proljeće, dok sam bila trudna...
franko je dobio njena "stara"...

magda sa svojima ide u vrtić...
franko u šetnju sa svojima...
kad idem po nju u vrtić ili imam pomagača, pa se vraćamo s dvoja kolica...ili njega u maramu, a nju vozim...
kad idemo samo u šetnju obično se on vozi, a ona šeta za ruku...
najjednostavnije je ipak kad idemo s dvoja kolica user posted image

s obzirom da ja nosim kolica na drugi kat, bitno mi je da su što lakša, pa bi mi bilo jako teško s duplim kolicima...
onaj nastavak mi se čini zgodan, ali košta oko 400 kuna, a za to možeš kupiti kišobran kolica, pa smo od toga odustali...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 10:43:56   
drugasrecica
ja imam slične dileme, starija je napunila 2 godine, a druga se mora rodit svaki čas, mislim se da li kupit onaj dio za stajanje, al fakat je skup a i ne znam hoće li ga starija uopće koristit jer je živa... osim toga evo zima je, koliko ću odjednom šetat s jednom i drugom ne znam... zaključila sam da ću to pitanje ostavit za rješavanje do daljnjegauser posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 10:59:45   
mamica29
postoje spojke za kolica (koje se šarafiju) . One ti nisu tako skupe. samo neznam dali se mogu spojiti veća kolica i kišobran kolica pošto je  razlika u visini. obično se spaja na gornjem i donjem djelu.

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 11:09:07   
pepeljuga
Meni je razlika bila 15 miseci i ja sam ti kupila ovaj nastavak za sjedit i stariji se sve do nedavno vopzio u njemu i meni je to bila super stavr jer sam vecinom sa njima bila sama. Kupila sam ga u slo u njihovim beby centrima i dođe koliko se sjecam oko 100 eura al se meni ful isplatilo i nije mi zao. Kad se djete ne vozi to sklopis i stoji ti uz kolica,lako se i skida i stavlja.
user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu maminkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 11:10:58   
pako
tu sam dilemu imala i ja, moji su 22 mjeseca razlike ali je prošlo samo s jednim kolicima jer je veći htio samo hodati, nije se htio voziti u kolicima user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 12:41:36   
Bebys
ima ih u italiji ali ti kazes da je skupo
onda ova ideja od PEPELJUGE JE SUPER...user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 12:54:36   
Ninaa
Pepeljuga ovo tvoje mi je super, baš je dobro, jel se da namontirati na sva kolica ili?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 14:10:16   
natalijax
baš je fora ovaj nastavak

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kolica za starije dijete
16.12.2010 21:37:08   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Pepeljuga ovo tvoje mi je super, baš je dobro, jel se da namontirati na sva kolica ili?

ide na vecinu kolica,tj. na sva koja imaju precku naprid i nazad da nisu samo na jednu,ako si me skuzila nestouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kolica za starije dijete
18.12.2010 10:57:52   
maminkica
meni se cini super taj nastavak, hvala na savjetu tebi i svim drugim mamama

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kolica za starije dijete
18.12.2010 11:05:15   
maminkica
bok pepeljugo!znaš li možda točan naziv tog postraničnog nastavka za kolica i da li ga ima i kod nas, najvjerojatnije u zg?

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kolica za starije dijete
18.12.2010 20:15:29   
pepeljuga
Mamiknica ja sam ti to kupila u Slo u Brezicama jer kod nas nema,to su ti Slovenski beby centri i mozes pogledat i na njihovoj stranici pa mozda mozes naruciti i preko interneta...www.babycenter.si

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu maminkica)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!