|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koja autosjedalica
7.11.2008 12:37:37   
Florijan Jakov
Koju AS koristite za svoje malene??

Do godinu dana samo za FJa koristili onu iz kompleta Chicco trio - AS 0-13 Auto-Fix plus, a za 1. roćkas je dobio veliku sjedalicu Key1 koja se može pomicati do poluležećeg položaja, ima pet remena i lako se rastavlja kada ju je potrebno oprati (i ova mala se dala lako rastaviti), namjenjena do 18 kg.
Jedina mana kod FJa je kaj se ne voli vezati ili ako je zavezan izvadi ruke iz remečića.


< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 7.11.2008 12:40:47 >


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 13:19:17   
mirna
Do negdje 9. mjeseca smo isto koristili Chicco iz Chicco trio. Kasnije smo nabavili Maxi Cosi Tobi koju još uvijek koristimo. Isto ima poluležeči položaj, a ima i 3 nivoje za povisiti remene po visini. Mi se vežemo obavezno, često smo na dužim putevima zato što se tiče vezanja nema debate. I on je neko vrijeme imao naviku izvaditi ruke iz remena, ali je hvala bogu prestao. sada kaže sam da ruke možemo izvaditi tek kada se zaustavimo..user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 13:25:59   
ZVRK
dok je bio mali 5 mj imao je onu nosiljku ,poslije je imao neku od ''ŽNJ ''firme 0-18kg,ali je prerasao kada je imao cca 2godine, pa smo mu sada kupili od chocca onu šta se veže sa glavnim pojasom.
voli se voziti u autu i nikada nije radio probleme za vezivanje.
od kada ima ovu zadnju svima koji su u autu uvijek kaže A VEZATI SE i moraš mu pokazati da se jesiuser posted image


mislim da nije bitno koja vrsta sjedalica GLAVNO DA JE IMA
BILO KADA I UVIJEK





joj da ,MRZIM kada vidim da netko veže dijete na prednje sjedalo od suvozača.isto tako sa i bez sjedalice

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 13:29:30   
božica
Kasnije smo nabavili ---------koju još uvijek koristimo. Isto ima poluležeči položaj, a ima i 3 nivoje za povisiti remene po visini. Mi se vežemo obavezno,zato što se tiče vezanja nema debate.  možemo izvaditi tek kada se zaustavimo..


iako viki vadi ruke van..al nema problema da ju zavežemo
trebala bi ić pogledati ka se zove...user posted image
a leona je još u onoj nosiljci jaje  0-13 kg(zavezana sa pojasom)


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 14:16:36   
Dajana
Mi smo kupili Maxi cosi u TL. Jako je dobra, jednostavna i brza za postavljanje a također i za vezanje.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 15:51:13   
Anoniman
Maxi cosi od početka do kraja... prezadovoljni.user posted image

(Odgovor članu Dajana)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 21:50:00   
lelo
Bebe confort Iseos TT prezadovoljna sam sada imaju i nove modele.user posted image
http://www.bebeconfort.com/collection-2008/UKonly/voiture_axiss.htm

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 21:51:45   
božica
lelo vaša mi je mrak sjedalica opasnauser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 21:56:54   
lelo
Je mrak je i ja ju obožavam.Kad se Leonu spava samo ju spustim u poluležeči stav.Može se stisnuti ili raširiti dio oko glave ovisi kako dijete raste.Kad sam ju vidjela bila je to ljubav na prvi pogled.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 21:58:52   
njanja
joj lelo, vidjela sma tu na reklami, odlična je... mi imamo maxi cosi cabrio fix koja nam je i za kolica (jan se u njoj vozi i u šetnjama od kad je imao 1 mj), a sad smo na akciji u TL kupili i maxi cosi tobi jer je bila sa 1.700 na 1.000...a ionako smo ju planirali kupiti..pa zašto dati 700 kn više...sada čeka u mojoj sobi kod mame i tate (tamo sve odnosimouser posted image )

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 22:00:31   
njanja
IZVORNA PORUKA: mirna

Isto ima poluležeči položaj
 Nego mirna, nisam proučavala Tobi....šta se lijepo da namjestiti u taj poluležeći poloćaj? mislim jednostavno?

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 22:02:14   
lelo
Leon je već sa 7 mjeseci bio u njoj jer mu je jaje postalo premalo a ima mogučnost i vezanja obrnuto od smjera vožnje.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 22:03:07   
mirna
da njanja, bez problema se namjesti..mi smo zadovoljni s njom..

kad smo ju mi kupili, bila je Nr.1. Platili smo ju 200 eura u njemackoj, a ovdje je bila onda jos skuplja...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koja autosjedalica
7.11.2008 22:11:18   
Ruža
Mi imamo Gracovo jaje što smo kupili u kompletu sa kolicima i Gracovu autosjedalicu od 0-18kg, što je Đuro osvojio na Raji!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koja autosjedalica
8.11.2008 8:42:50   
BUMBIKA
Mi imamo Maxi cosi i jako sam zadovoljna..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koja autosjedalica
8.11.2008 9:45:50   
tonkica
Mi smo još u maloj autosjedalici Peg Perego 3u1. U autu je u njoj, kad se vozimo, priheftam taj dio na kolica i u đir.
Lelo baš si me povukla za jezik! user posted image Vidjela sam takvu autosjedalicu u TL katalogu i baš mi se svidjela. I htjela sam postaviti pitanje da li ju tko ima i da li je zadovoljan. Tak da mislim da ćemo i mi nabaviti takvu za mog malog user posted image ! HVALA!!!


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!