|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 11:40:55   
mama mery
sad mi je bila susjeda na kavi, njezin mali je nemoguc vec sam pisala da ih je prije cupao za kosu.
i danas isto otima im igracke iz ruku i ostavi ih sa strane uopce se neigra s njima vec izaziva djecu da viriste i placu , njrgova mam samo onako se nasmije i kaze hehe on voli kad djeca vristeuser posted image user posted image

da bi bio mir u kuci morala sam tonia i lorenu staviti u kaznu( neznam ni sama zasto i ovako sam nervozna i zivcana zbog nekih drugih problema i nije mi potreban vriska u kuci)


volim kad mi netko dođe al brate mili daj pazi to svoje dijete nemoga ja uciti tvoje dijete redu i ponasanju

i jos nesta samo se stim malim svađaju a sa drugom djecom su super. bili smo neki dan kod kumova i odsao je josj jedan decko (3g) i od kumova mali (2g) i moji i slagali su se kao jedan nije mi jasno zasto se samo snim svađaju
jel se jos boje njega zbog toga sto ih je cupao ili sta user posted image



_____________________________



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 11:43:41   
ZVRK
zapamtili klinci koje je slabi pa ga nevole.
a za kaznu nije baš ok jer tvoji nisu krivi ali to radi mira u kući znam i ja nešto da ušećerim.

ali u mojoj kući SVI moraju poštivati moja pravila

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 11:45:24   
ninolina
ma ja ju nebi zvala na kavu, ali djeca su djeca i ja se nekako ne mješam puno među njihovu igru... ti nisi u pravu kad si kaznila svoje, pusti ih da se sami obrane, reagiraju pa će se i mali smiriti... jer su oni na svom teritoriju i kakvu im poruku daješ... iako je vaše nemate pravo... nemoj svoju djecu zakidati pusti ih da se sami snađeju... naravno ti se umješaj ako se udare ali i to samo sa ne smijete to

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 11:46:51   
danery
mery ja alergiju dobivam kad mi dođe susjeda sa 2 hahara...to ne da trči,nego đipa,urla,baca se,penje,otvara ormare,lupa po stvarima i slično...ona isto tako sjedi i odmara,a mene želudac boli samo kad mi pošalje poruku,a kamoli kad mi s njima dođe...
ja sam prvo šutila,a kad sam vidjela da ništa od toga,bome sam pred njom rekla klincima da se smire ili ih šaljem kući...ona ni na to nije ništa rekla,pa sad kad prave cirkus ja kao pitam hoće biti dobri ili idu kući...uglavnom nastane mir...
al kad mi bebac dođe bit će problema...



(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 11:52:47   
mama mery
zvrk i kod mene svi postuju moja pravila

samo sto neki ljudi nemaju srama
primjer taj mali baca grickalice po kuci mojoj i ja mu kazem da se to nesmije raditi da je grickalicama mjesto u zdjelici na stolu a ne na podu, on pogleda svoju mamu koja kaze nemoj to zeni raditi i okrene se dalje a on nastavi po svomeuser posted image
i ja njoj fino kazem da opet baca da prestane jer to se jede a ne baca, ona meni pa de digni to gore da nemoze dobavitiuser posted image   pa cekaj malo zar bi ja od svoje djece u svojoj kuci morala sakrivati hranu samo zato sto ona nemoze naucuti reda svoje dijeteuser posted image


jako mi je zao sto su bili u kazni rekla sam od sad vise nece ici zbog drugi zar moje dijete mora stajti u cosku i plakati zbog drugih _- NE NIKAD VISE
pa makar je ljepo zamolila da ode kuci i da se vrati kad nauci dijete reda

< Poruku je uredio mama mery -- 15.3.2010 12:00:39 >


_____________________________




(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 11:54:26   
Bebys
mislim jednostavno da ga nevole..

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 11:55:03   
ninolina
jako mi je zaop sto su bili u kazni rekla sam od sad vise nece ici zbog drugi zar moje dijete mora stajti u coksku i plakati zbog drugih _- NE NIKAD VISE
pa makar je ljepo zamolila da ode kuci i da se vratat kad naucu dijete reda

upravo tako


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 11:58:57   
mama mery
bas tako danery dođe odmarati kod mene
mali navlaci sakija za rep i smije se user posted image a ona vice kako on tako njihovu macku navlaci i cupa ,
e pa draga moja mog pas ni moja djeca ne navlace za rep vec se snjim lijepo igraju trce po kuci maze ga....

meni je pao mrak na oci kad sam vidjel da idu
taman sam pocela spremati sve po kuci generalku i ona vidi da ja radim da sam usred posla i sjela i sjediuser posted image
ja joj kezem da spremam kucu da hocu generalku ona vice ma kratko cu kao dosla po nesto i ostala skora 2 satauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mama mery -- 15.3.2010 12:01:22 >


_____________________________




(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 12:03:51   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

jako mi je zaop sto su bili u kazni rekla sam od sad vise nece ici zbog drugi zar moje dijete mora stajti u coksku i plakati zbog drugih _- NE NIKAD VISE
pa makar je ljepo zamolila da ode kuci i da se vratat kad naucu dijete reda

upravo tako


kod mene ako dođu i ''takvi''klinci koje ne žele da čuju ja im nedam ništa ako nežele da sjede za velikim stolom.ali već 2 posjetu se sve poštuje ali ih ne primam.
takav je moj nećak.ako nije po njegovom onda se počne inatiti ali je moj zvrkić počeo da pokazuje zube,
ali kada sam ga čuvala za vikend 2dana i starci mu nisa bili u hrvatskoj taj mali je bio drugo djete i sve,ali sve me poslušao....user posted image
a odmah sam me rekla da ako ne bude dobar da ide kod none i tu pretnju je prihvatio jer zna da bi je ispunila.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 12:09:11   
adryosijek
boze dragi kako ima mama koje lose od samog pocetka odgoje djecu  ja i brat smo bili mirna djaca kad god bi isli kod nekog sjedili smo ko 2 bubice.a ova danasnja djeca  dodu kod tebe i otvaraju ormare i vrsljaju o stvarima a mama ni prstom da mrdne groznooo .mozda joj se desila trudnoca pa ju nije  briga na ponasanje djeteta user posted image user posted image de vec ako mislis imat djete daj malo odgoja napravi od njega da se zna ponasat ja bi to odma po prstima nema moja da tako prcka u tudoj kuci i to pred menomuser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 12:11:54   
adryosijek
i nevolim onu djecu koja kad dodu skacu i vriste u mojoj kuci i ispada da mama ako neslusa njih ona  budu jos gora .. to je sve neodgoj mame nazalost treba ipak djetetu dat do znanja neke stvari.

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
15.3.2010 12:26:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mama mery)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 12:30:44   
natalijax
sve ti je rečeno,nemoj stavljat malene u kaznu zbog drugog,reci glasno i jasno,a ako više neče doć zbog tog kod tebe boli te uho,pa ima valjda i drugih koji bi kod tebe na kavuuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
15.3.2010 12:41:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 12:44:29   
Nika 24052006
Joj tako i ja vodim borbu,jer kumina mala uvijek tuče Niku,a ona se neće braniti,onda samo urla da ju je Ana tukla...Poludim...I stvarno sam osoba koja se ne miješa u dječje svađe,ali kad vidim da ju ona šutne glavom u regal,pa moram reagirati,zaista ne želim završiti na hitnoj zbog njenog neodgoja.Kuma se samo smješka,ili se onako kroz zube ispriča...Uvijek Niki govorim,ma nije ona htjela,slučajno je,lažem joj u lice,ali sad sam i tome malo stala na kraj.Rekal sam kumi da neću više Niku dovoditi k njima,osim na rođendan,i da mi ona ne dovodi svoju malu,jer mi je puna kapa tog raspuštenog ponašanja.Sad je bolje,valjda s njom porazgovara prije nego dolaze k nama.Žao mi je Lorene i Tonija što su završili u kazni bez potrebe...Nemoj to više raditi,budi lavica,bori se za svoju djecu kad znaš da nisu krivi.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kazna zbog tuđe krivice
15.3.2010 12:45:23   
mama mery
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: natalijax

,pa ima valjda i drugih koji bi kod tebe na kavuuser posted image


da,evo mi svi s raje npruser posted image user posted image

(sorry,ali moram ti malo podići moral)




user posted image user posted image user posted image user posted image
samo dođite pogurat cemo seuser posted image

naravno da ima i drugih za kavu kod meneuser posted image
samo se nevolim svađati ( mm nebi tako misliouser posted image ) ta zena je dobra kao osoba ali kao majkauser posted image



_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!