|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako su se vaši stari podjelili
6.7.2011 17:25:47   
Anoniman
nije neka temauser posted image , ali eto da pitam....budući da je moj otac poginuo, a imao je još i dvije sestre tj. moje tete......baka i djed za života ništa nisu podjelili nego su rekli da ćemo to mi napraviti......eto sada je došlo vrijeme da se podjelimo moje tete i ja...danas smo imale inform. razgovor i uopće nisam zadovoljna jer imamo par zemlji koje se već pola vode na meni budući da stric koji nije imao djece je tri zemlje koje su bile pola sa mojim djedom ostavio nama pa ja tu djedovu zemlju nebi djelila nego da se ta druga polovica ustupi meni jer su na jednom kat. broju, a njima bi ja ustupila ostale, one na to nisu pristale....bile se ljute....jer ta ista zemlja onda zahtjeva još jednu dodatnu česticu s novim brojem šta uključuje geodeta i dodatne izdatke......za par dana nalazimo se opet user posted image .....ne bi se voljela svađati jer su to moje tete koje su mnogo starije od mene i ja ih respektiram ali one uopće nisu željele slušati nego zahtjevaju da se čestice napišu na papiriće i da se izvlači iako ja osobno jednu zemlju prefferiram iz sentimentalnih razloga, a inaročito zato da se ne cijepa..... kako su vaši stari prošli i kako su oni radili ?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako su se vaši stari podjelili
6.7.2011 17:53:43   
Nika 24052006
Moj je tata nedavno bio na ostavinskoj raspravi,i njegove sestre su se svega odrekle u korist njega,tako da nije bilo prepirki,ali to su se oni još prije tako dogovorili.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako su se vaši stari podjelili
6.7.2011 18:19:51   
mama x3
pošto je samo moj otac ostao u mjestu, a stric i tetke, njegov brat i sestre su odselili, sva zemlja i kuća je ostala na mom ocu. ti ljudi su uvijek dobrodošli, lijepo pogošćeni, moji jedva čekaju da netko od rodbine dođe kod njih i stvarno nikad nije bilo nikakve prepirke. a šta se tiče rodbine moga muža, o tome me zaista sramota pisati, šta su njegovi rođaci uradili mom svekru, mužu i djeveru je jedna velika sramota, tako da će oni SVOJU kuću, u koju su primili tetku i tetka kao izbjeglice, morati godinama otplaćivati...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R 1. 2. 2001.
M 17. 2. 2007.
čekamo sekicu 9. 6. 2011.- dobili bracu 6.6.2011....

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako su se vaši stari podjelili
6.7.2011 19:22:27   
ejmama
Naši se nisu ništa dogovarali,moj otac je isto umro pa ako netko pokrene postupak mislim da cemo se brat i ja odreći u korist jednog strica koji sad koristi kuću i zemlju.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako su se vaši stari podjelili
6.7.2011 22:24:40   
natalijax
moj otac kad je poginuo i došlo vrjeme ostavinske sve smo ostavili bratu ,pod uvjetom da mama ima doživotno uživanje u kući,sa tom ostavinskom smo dobili i dalje babu na teret koju je moja mama služila skoro do smrti,a moj stric i njegova žena su nas okrivili kako smo ukrali kuću od babe i da to pripada njima,sto uopće nije ni bila na njoj,kad je baba umrla ostalo je jedno jutro zemlje na koju smo mi imali pravo od tatine strane i opet su rekli da je to njihovo,Ja mislim u tvom slučaju tko se je najviše brinuo za tvoju baku i djeda da taj treba i nasljedit

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako su se vaši stari podjelili
7.7.2011 8:17:06   
Bebys
kod mojih nije bilo problema jer JOS ZA ZIVOTA RODITELJA oni su sami odredili i dogovirili kome sta ide..i potpisali...to mi se jako jako svidja...tako ce i moji napraviti a i ja sama tako svojoj djeci...TO JE SAVRSENO ...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako su se vaši stari podjelili
7.7.2011 9:01:47   
Ninaa
Moji se još nisu nikako podjelili jel je djed živ pa je sve na njemu, s muževe strane je on sve nasljedio jel su mu roditelji umrli, a sestre su dobile jedna stan, druga kuću još za života, tak da je ostalo pripalo mužu. A kaj se tiče te podjele ja radim kod javnog bilježnika i ostavinske rasprave su mi svakodnevnica i nekad jednostavno ostanemo u šoku na kaj su ljudi spremni ići i svađaju se doslovce zbog metra zemlje i natežu po sudovima. Jadno stvarno. A tebi želim sreću i nedaj da te izigraju

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako su se vaši stari podjelili
9.7.2011 22:25:44   
ZVRK
kod nas smo 'sve'riješili za života.
dida i baka su odmah rekli kako i šta ide kome,stan i grobno mjesto
a za mamu smo ja i brat sami riješili tj-. brat je meni prepustio stan-jedino to bilo za podjelu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!