|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako si me rodila ?
27.11.2008 8:25:48   
sanjalica
našla sam se u nedjelju u "sosu"....
sjedi mi sin u krilu.... gledamo fotke kada su on i brat bili bebe i on odjednom: a kako si ti mene rodila ?
ja objašnjavam da je bio 9 mjeseci u mome trbuhu i kad je došlo vrijeme da sam otišla u bolnicu i da se on onda rodio.... ali ne ... on hoće točno znati kako to ide ! sreća ... uletio nam tata s nekom drugom temom ...
kako bi vi to objasnili ?!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako si me rodila ?
27.11.2008 8:31:28   
troubled
sve ovisi o uzrstu djeteta u kojem postavi takvo pitanje...
ja sam čak i knjigu nabavila...na to pitanje je bilo ponuđeno nekoliko odgovora u skladu s uzrastom...
prvi predviđeni uzrast je bio 4-6 godina uz napomenu - mlađe vas dijete to neće pitati...
moja je imala 2 i po godine!!!
duga priča...s elementima komedije user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako si me rodila ?
27.11.2008 8:37:28   
sanjalica
pitao me Marko ... 5 godina mu je ... ispitivao me i prije, ali je ovaj put to pitanje bilo postavljeno drugačije... ozbiljnije....

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako si me rodila ?
27.11.2008 8:41:24   
ZVRK
ajoooooooooooooooooooooooooj
moj zvrkić me pitao nešto slično nedavno kada smo gledali slikice kada je imao par dana i moju jedinu sliku sa veeeeeeelikom škembicom
kada smo komentirali ja i mm da je tu u stomaku danijel na to je on meni---MAMA A ZAŠTO SI ME TI PROGUTALA user posted image  .prvo smo se počeli smijati pa smo zapeli sa odgovoromuser posted image   ono što smo mu kazali nije baš ''prigrlio''ali poslije je govorio da je tu(u stomaku)tu sam ja

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako si me rodila ?
27.11.2008 8:41:45   
troubled
predlažem da informaciju doziraš na način na koji ćeš se ti osjećati ok...

možeš pristupiti s "tehničke" strane, s religiozne itd...

na sva ta "teška" pitanja ja pustim paulu da me vodi...uglavnom odgovaram sa da ili ne na potpitanja i tako dođemo do količine i opsega informacija koje je zadovolje...
(jer sam primijetila nekoliko puta, kad sam odlučila nešto objasniti kako treba, da njoj misaoni proces uopće nije išao u tom smjeru...od tada puštam nju da vodi i sve je puno, puno lakše)

nema univerzalnog rješenja...
sretno user posted image


(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako si me rodila ?
30.11.2008 13:36:32   
božica
Ja sam sa Viki(3 god) kroz cijelu trudnoću gledala knjigice sa malim bebama i trudnicama i pričala da ću ići u bolnicu i da će mi dr pomoć da seka izađe van
i dan danas ona zna reći da je dr izvadila seku vanuser posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!