|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kćer mi ima probema sa sklapanjem prijateljstva
1.12.2010 10:55:32   
ejšan
molim vas za pomoć i mišljenje,moja kći ide u 6 razred i nikako nemože se uklopit i naći prijatelje,a tako je od uvijek još od kad je bila malo dijete,živimo u selu u kojem nema puno djece samo 2 djevojčice koje je od malih nogu ignoriraju ona se pokušavala uklopit s njima ali bezuspješno.moja kćer je odličan đak ali nije neka štreberica,lijepa je pametna i jako vrijedna ali je i dosta tvrdoglava i mislim da zbog tog odbacivanja iz djetinjstva nema samopouzdanja i strah ju je otvorit se prema novim prijateljstvima,ona kaže da zbog toga ne pati ali to kaže samo da se ja ne brinem ali znam da u sebi nije sretna nego tužna zbog toga,kod kuće ima 1 brata i u stvari je stalno s menom ,bratom i bakam i koliko god da joj mi želimo nadomjestit prijatelje ne možemo jer je moje mišljenje da dijete mora bit djete i družit se i proživljavat djetinjstvo s prijateljima.Da li neko ima slična iskustva i molim pomoć.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kćer mi ima probema sa sklapanjem prijate...
1.12.2010 10:59:40   
pincirotvajler
zanimljiv nickuser posted image user posted image user posted image
welcomeuser posted image
neznam ti baš pametno reći osim da me tvoja kći podsjetila na mene
meni uopće nije bilo potrebno puno ljudi oko mene,vuk samotnjak..nit sam voljela druženja,izlaženja,ljude-asocijalna..nije me to uopće rastuživalo,jer sam znala da JA hoću imala bi puno frendova.
jednostavno je možda takva osobauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ejšan)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kćer mi ima probema sa sklapanjem prijate...
1.12.2010 11:10:05   
leilany
ejšan dobrodoslauser posted image

ja ti nemrem nis pametno rec,pojma nemam....stvarno moze bit da ju to ne zamara,da je jedostavno takva,a opet moze bit da duboko u sebi pati zbog toga....

budu se javile ipak malo iskusnije mame,mozda one kazu nekaj vise user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kćer mi ima probema sa sklapanjem prijate...
1.12.2010 11:34:24   
Irena
I ja sam bila takva kao dijete..Nisam sa nikim voljela komunicirat...

I dan danas volim svoj mir.. Vjerojatno je greška u horoskopu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.09.2009 Gabrijela

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kćer mi ima probema sa sklapanjem prijate...
1.12.2010 20:22:16   
NIKy
zdravo ejšen.. ne mogu vjerovati,napišem cijeli tekst i izbaci me,uf.. htjela sam ti reči da sam i ja imala osobno isti problem od vrtiča pa do jakoooo dugooo. uvijek sam bila povučena,sama,plašljiva iako sam imala savršenu obitelj,seke koje su me svuda vodile,roditelje koji su bi davali i previše pažnje i držali me pod staklenim zvonom i mislim da je to bio glavni problem. ovisila sam o mami,sve mi je ona radila,pomagala,sređivala i bila sam nesamostalna.. nije me gurala da se sama učim nekim stvarima,u svemu mi je ona pomagala...nije dobar način!! u OŠ za vrijeme velikog odmora svi su trčali po hodnicima i zezali se a ja bi ostajala sama u učionici.. pokušala sam se sama promijeniti tokom srednje škole,sama prilazila ljudima,prijavljivala se ne neke showove da dokažem sebi da mogu biti snalažljiva i samostalna,bila na Missevima...sve je to bilo da sebi pomognem a mnogi su mislili da sam umišljena dok me nebi dobro upoznali i vidjeli da sam jako krhka i osjetljiva.. savjet- družite se sa prijateljima koji imaju djecu da se zajedno igraju,odlazite u parkove,upišeite ju na neki sport,tamo će upoznati dosta djece,tako sam i ja.. sretno.. bit će sve ok,život će ju naučiti..sama će se trgnuti,tako sam ja... pozz.pusa


_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu ejšan)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!