|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 10:36:36   
ivanaa
Evo bez vrijedanja i spustanja..jeste li?ja nisam..moje dijete je nesto najdragocjenije na ovom svijetu i treba ga tako tretirati i u skoli bez obzira ide li mu dobro ili lose.Znam da imaju previse posla i tesko im je al tak je i meni na poslu al ak to pokazem dobit cu otkaz ili bar nadrljat..imaju isto tak i 4,5 radnih sati i praznike...Ne kuzim zasto je tak tesko tretirat mi dijete kako zasluzuje?

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 10:43:32   
mariola
Imaš pravo Ivanaa. Kad mi na poslu nešto ne napravimo savršeno, slijedi tortura. A njih u školstvu niko ne kontrolira. I kakvo je to školstvo kad predaju babe od 70 godina. A mladi školovani učitelji, koji su puni novih ideja, s modernim stajalištima i tehnikama i metodama učenja su na burzi.
Nemam nikog bliskog u školi ali imam u vrtiću. Moja nećakinja u 2 godine vrtića tamo ništa nije naučila. Ni jednu pjesmu,a dalje da ne govorim. Sve što im tete daju su flomasteri i crtani. Maloj je predosadno tamo.
Znam da su mladi ljudi puni volje i ideja ali su jadni doma nezaposleni jer po školama rade babe. Kako u školstvo tako i u vrtićima.Nema se šta ko vrijeđati i naći uvrijeđenima ali se svi na žalost svaki dan susrećemo s lošim primjercima.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 11:04:48   
ninolina
slažem se s tobom ivana.
Naše je iskustvo divno s učiteljicom i prema nama je super ali prema malome je koma.
Njeno objašnjenje nama je zašto mali ne dobi pažnje ko i sva djeca On to zna a ostali neznaju.
Naime htjela ga je dati na testiranje na polugodištu da bi ga prebacili u 2 r  ali mi nismo dali. To je njoj bilo najjednostavnije rješenje a ne se malo pozabaviti s njim. Na kraju je sve došlo do ravnateljice koja je skupa s malim tražila da mu jedan dan u tjednu tj. sat posveti. I od onda je on drukčiji. Ima 19 učenika u raz i nema vremena za njih. Plaća im možda nije sjajna ali koliko rade solidna je. Koliko nas radi za min od danas do sutra...user posted image Mislim da nisu sve korektne zato i sve to funkcionira tako...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 11:07:51   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Ne kuzim zasto je tak tesko tretirat mi dijete kako zasluzuje?

po meni samo zato jer ih ima punouser posted image

ja nemam školarca ali ........

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 11:10:55   
anne
Jedno je opći sistem koji sav škripi.
Na nižoj razrednoj razini sve ovisi o učitelju.
Ima dobrih starih koji se znaju približiti svakom djetetu i onih koji su nedodirljivi i samo čekaju penziju.
Mladi mogu biti jako entuzijastični i puni ideja, ili pak nestručni i neiskusni.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 11:49:42   
ivanaa
IZVORNA PORUKA: ZVRK
znam da ih je malouser posted image svugdje je premalo zaposlenih,al cini mi se da je u skolstvu propusta previse u odnosu na druge struke ili sam je preosjetljiva na svoje dijeteuser posted image mislim i da ih je manje u razredu da bi isto skripalo

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Ne kuzim zasto je tak tesko tretirat mi dijete kako zasluzuje?

po meni samo zato jer ih ima punouser posted image

ja nemam školarca ali ........


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 11:50:55   
ninolina
ivana koliko ih ima u razredu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 11:54:13   
ivanaa
21 ,i po 4 sata ima na dan s tim da utorak i petak ima 2 sata radi eng i vj

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
14.9.2009 11:54:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
14.9.2009 11:55:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 11:57:31   
ninolina
kod mog ih je 19 i isti raspored i ova nema vremena user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 11:58:15   
ivanaa
IZVORNA PORUKA: cvrčakNije i tak je vec 3 godine

IZVORNA PORUKA: ivanaa

21 ,i po 4 sata ima na dan s tim da utorak i petak ima 2 sata radi eng i vj


Pa to stvarno nije veliki razred ili pretrpana satnica.


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:01:17   
ninolina
a to ti  je tak jer su dobili slobodu. Danas same rade program za učenje, štrajkaju kad se sjete. Imaju praznike i slobodno boli glava i jo se ne mogu posvetiti djeci.
Nas je bilo 36 u razredu i učitelji su bili super ovo danas je koma


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:06:51   
ivanaa
sjede u drzavnim firmama ,a meni uzimaju od place da mi maltretiraju dijete..trebalo bi ostavit taj porez raditeljima da placaju ucitelje pa bi mozda bilo bolje

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:15:10   
mami 36
ninolina potpisujem!radim u sportskom dućanu i bjesnim tjedan dana jer su zahtjevi nemogući.Primjer dres za vježbu točno određene boje,maja ORIGINAL zelena,tenisice za dvoranu moraju imati BIJELI potplat,itd.Roditelji bijesni jer su jedva pokrpali rate za knjige i sad kupuju ono kaj su već pokupovali ali druge boje.Pa kaj djeca drugačije trče u crnom ili u plavom dresu?Kaj netko misli da se novci beru po ulici?

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
14.9.2009 12:22:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mami 36)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:26:19   
dominik
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/35508/Norme-nastavnika-moraju-se-povecati-jer-su-najnize-u-Europi.html

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:27:29   
ninolina
gle dovoljno ti je to da je moj dobio 4 iz vjerunauka koji drži časna sestra jerb je hodao po razredu iako joj je učiteljica govorila da to nije razlog za 4 ona nije odustala. Kako da ja malome objasnim da mora bbiti dobar u učenju i ponašanju kad je jadan toliko razočaran u njima.
Atjelesni ... nesmiju ni imati majce na ramenice, ma koma su. Već sam rekla da ću im platiti privat učiteljicuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:28:55   
ninolina
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/35508/Norme-nastavnika-moraju-se-povecati-jer-su-najnize-u-Europi.html

je al kako kažu oni se narade


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:30:11   
mami 36
Ne dobije jedinicu nek ti dijete ne smije vježbati,izvedu ga van iz dvorane.Bila mi je mama sa troje djece,najmanjoj su tak napravili jer tenisica ima crni potplat a nema veze kaj je pumina.Pa starija curica ima iste takve i vježba jer ju ima druga učiteljica.A žena se rasplakala jer joj nema više s čime kupiti druge.UŽAS!Dala sam joj br. tel. nek me učena gospođa učiteljica nazove da joj objasnim da svi brendovi imaju potvrdu da ne ostavljaju tragove ni na kakvoj podlozi.Ja sam se osjećala jadno,a kak je bilo njoj možete zamisliti user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:31:47   
mirna
IZVORNA PORUKA: anne

Jedno je opći sistem koji sav škripi.
Na nižoj razrednoj razini sve ovisi o učitelju.
Ima dobrih starih koji se znaju približiti svakom djetetu i onih koji su nedodirljivi i samo čekaju penziju.
Mladi mogu biti jako entuzijastični i puni ideja, ili pak nestručni i neiskusni.



Potpisujem Anne!

A druga stvar, da bi mogao biti dobar učitelj trebaš biti poseban karakter (dobar promatrač i psiholog s puno entuzijazma), znam iz iskustva da puno ljudi koji rade taj posao to nije. To je posao koji traži 100% posto energije od čovjeka koji ga radi,a to uopće nije jednostavno.. Nije stvar samo u tome što trebaš dijete naučiti (loši školski planovi ne olakšavaju posao) nego na kakav način ćeš to postići (puta 20 ako imaš toliko djece), kako ćeš izgraditi autoritet, motivirati i disciplinirati djecu...

Vjerojatno je puno i u sistemu... Neki dan sam pročitala i bila šokirana da u osnovnu školu nije bilo primljeno dijete s cerebralnom paralizom jer škola nema nikoga tko bi se još individualno bavio s njim...user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio mirna -- 14.9.2009 12:34:22 >

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisani korisnik]
14.9.2009 12:31:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:40:07   
dominik
to sa crtezima iz vjeronauka se desilo i mojoj necakinji...vjerouciteljici se nije svidjalo kako je nacrtala isusa i neke dr stvari i na kraju mala ima 4 iz vjeronauka iako joj je te godine bila pricest zaci isla je na mise i a dva vjeronauka...halooooo ko je tebe ovlastio da ocjenjujes crteze????????? zate kak je moja seka koja je akademska slikarica poludila na to...sa time da nnaglasim da ona moze biti objektivna kad je njena kcer u pitanju...ma sramotno je to sve

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:43:18   
mirna
Vjeronauk je obavezan u HR?

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jaste li zadovoljni sa skolstvom
14.9.2009 12:44:29   
dominik
nije...ali ako zeli biti primati sakramente sa svojim vrsnjacima, ako ne zelis da ti djete baulja po skoli jer ima rupu u rasporedu .....

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

koje vam je ime lbolje
nikolina25



Barbara (28%)

Petra (72%)


Broj svih glasova: 130

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!