|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jaslice-kako i kada?
29.9.2009 15:21:03   
ciba
user posted image pozdrav svima,prije svega bi se htjela ispricati jer neznam da li je ova tema vec otvorena,ja nisam mogla nac. uglavnom ovako,mene zanima sljedece: moja Lorena ce u 3.mj.godinu dana i sad me zanima da li smo vec fulali s upisima u jaslice,kad su upisi.neki mi govore da su u 2-3.mj. za 9.mj. neki kazu da su tokom cjele godine,neznam kog da slisam,pa ako netko zna...helpppp!user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jaslice-kako i kada?
29.9.2009 15:23:49   
anaxx
upisi su, bar kod nas u 6. i 7. mjesecu, a godina se računa kao i školska, počinje u 9. mjesecu...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jaslice-kako i kada?
29.9.2009 15:26:15   
Wukovarka
To i mene zanima....jer Lulu nema tko čuvati kad počnem raditi...

MM govori da ostanem doma s njom do jeseni...a ja ću poluditiiiiiii u kući

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jaslice-kako i kada?
29.9.2009 15:40:06   
božica
Slucaj naš:
Lavica je rođena 17.3,2008.
predali smo papire u 5mj.2008(da ide u jaslice sa navršenih godinu dana 17.3.2009
)Nažalost nismo upali user posted image


Tek smo dobili mjesto sada u 9mj(lavica navršila 1,5 god)
e da opet smo predali papire u 5mj 2009
Upisi u zgu su u 5mj
sretno ženeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio božica -- 29.9.2009 15:41:50 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jaslice-kako i kada?
29.9.2009 15:42:03   
inna
da, upisi su bili u 5 mjesecui sljedeći su opet tada. Ja za Domija nisam ni mogla predati papire, tj. rekli su da im je gužva i da nema smisla jer ga neće primiti. Mogu predati mjesec dana prije nego navrši godinu, ali ništa ne garantiraju tako da će moja mama uskakati

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
29.9.2009 15:48:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu inna)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jaslice-kako i kada?
29.9.2009 15:51:04   
ninolina
upisi su u cijeloj Hr u svibnju,s tim da kod nas možeš upisati dijete tijekom cijele godine ako ima mjesta.

nisam znala da ih možeš upisati kroz godinu


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jaslice-kako i kada?
29.9.2009 15:54:39   
CallamityJane
ja sam bas danas isla sa susjedom po njenog malog u vrtic i tamo stoji lista koliko ih je upisanih a koliko odbijenih. Ja sam se zaprepastila kada sam vidjela svega 11-ero primljeno a preko 30-et je odbijeno user posted image
i to ovih 11-ero su po nekih kategorijama rasporedjeni kao prva je ako je dijete branitelja a druga je ako imas vise od dvoje djece....
nisam imala pojma da je tako tesko u vrtic upasti, pa sta ce ovih 30-ero djece sto nisu upali?

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jaslice-kako i kada?
29.9.2009 16:02:36   
apika
Djete možeš prijavit tokom cijele godine-kaj prije to bolje-moj je rođen lani u 6mj.,prijavili ga lani u 9mj. da krene  ove godine u 9-dakle prijavili ga godinu dana unapred i još nismo upali-upisi su bili u 5mj.nego smo morali vezu potezati...da sam to znala prije prijavila bi djete odmah kad sam saznala da sam trudna i onda možda upala bez veze jer moja frendica je 3 god. čekala da joj mala krene u tada već vrtić...dakle ak nemate vezu puuuno sreće!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jaslice-kako i kada?
29.9.2009 16:18:05   
Thea
Ja sam predala isto u 5 mjesecu papire iako nismo upali normalno sad jer nema godinu dana tako smo na listi čekanja tako da sad sljedeće godine samo predamo papire i upadamo..Iako će mi najvjerojatnije čuvati sinka teta s kojom živimo nikad se ne zna šta može biti pa bolje da tamo imam mjesto...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jaslice-kako i kada?
30.9.2009 23:24:03   
ciba
evo da podjelim s vama svoju srecu;danas bila u vrticu u v.g. i raspitala se za jaslice,teta tajnica mi dala formular i rekla da to donesem do ponedeljka i da ce onda pogledat ravnateljica,i natuknula mi je da vjeruje da ce bit nekaj od toga jer ih ima dosta djece koje oni prebacuju iz jaslica u vrtic u prvom i drugom mjecesu...tako da se iskreno nadam da ce mi se posreciti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jaslice-kako i kada?
30.9.2009 23:27:33   
Wukovarka
Koji vrtić?

Ciciban ili Velika Gorica?

Hitno, ali hitno trebam jaslice u veljači...već sam luda od hodanja

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jaslice-kako i kada?
30.9.2009 23:31:09   
ciba
velika gorica,odi sto prije,mozda cemo imat srece

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jaslice-kako i kada?
30.9.2009 23:33:44   
Wukovarka
Super, hvala ti puno user posted image

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jaslice-kako i kada?
30.9.2009 23:36:30   
Krky
Odi u Ciciban, ravnateljica je susretljivija, razgovaraj s njom i izloži problem, iako je u Gorici gužva i prioritet imaju djeca od oba zaposlena roditelja. Traži odmah razdovor s ravnateljicom

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jaslice-kako i kada?
30.9.2009 23:37:29   
Krky
Eto, sad smo te zbunile. odi ti lijepo u oba, za svaki slučaj



_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jaslice-kako i kada?
30.9.2009 23:43:07   
nancy
ajme meni pa nisam imala pojma da se toliko ceka na jasliceuser posted image user posted image
znaci da mi u 4-ti mjesec se moramo snalazit.
i onda je taaaako bitno(i nije u redu) sta je nas gradonacelnik poceo radit vrtice a da nije dao natjecaj za one koji ce to izvodit,nego je lipo nasao svoje ljude a bez natjecaja.



_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jaslice-kako i kada?
30.9.2009 23:47:14   
Wukovarka
Sad sam ja zbunjena user posted image

Odem ja u oba...budem molila ak treba user posted image

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jaslice-kako i kada?
1.10.2009 0:08:04   
Wukovarka
Nadam se da bude nešto, jer oboje radimo, a ja planiram čak možda i sljedeći tjedan početi

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!