|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   iskustva sa vrtićima
26.4.2012 16:19:21   
ana85
Kad sam bila mala, išla sam u vrtić Krijesnice u krajškoj i bilo mi je super tamo. Htjela bi i svoju malu tam upisati. Jeste li zadovoljni s tim vrtićem? Našla sam još jedan vrtić Bajka, zorkovačka. Ima tko iskustva, molim vas.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: iskustva sa vrtićima
26.4.2012 20:16:16   
keksić
hej pa mi smo susjede :)
moja će ići u petar pan bliže nam je, a za krijesnice ne znam, mislim da su i oni ok,
upiši je u petar pan pa budu skupa. koliko je stara?

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: iskustva sa vrtićima
26.4.2012 20:28:46   
keksić
ajme, sad vidim, tvoja če u sedmom tek navršit godinu
vjerojatno nebudu skupa user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: iskustva sa vrtićima
26.4.2012 21:28:10   
ana85
Tek sam sad vidjela za Petar pan. On mi je najbliže, jel znaš na kakvom je glasu taj vrtić?

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: iskustva sa vrtićima
26.4.2012 21:32:53   
ana85
a ne mogu u petar pan, tam primaju tek od 2 god. user posted image

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: iskustva sa vrtićima
27.4.2012 14:58:29   
martina33
Petar Pan prima jasličare,ali mislim u novom područnom objektu u Graberju...jako lijepa i nova zgrada s lijepim spravama na dvorištu(antistresne podloge...)...

Krijesnice nemaju tako dobro i sigurno dvorište za jasličare(beton )-često ih vode iz Kordunske u Krajišku na igru što je ponekad komplicirano...
Krijesnice bih preporučila tek od treće godine kad djeca budu baš u glavnom objektu u Krajiškoj...

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: iskustva sa vrtićima
27.4.2012 14:59:39   
martina33
ana 85,pogledaj stranicu od Petra Pana...piše da primaju djecu od 1 godine)

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: iskustva sa vrtićima
27.4.2012 16:07:35   
troubled
krijesnice su super!!!!
zadovoljna sam jaslicama u kordunskoj...odlične tete, sve po redu...odlično opremljene grupe...divna osunčana terasa za igru (iznad kinoteke)...
prošle godine je tamo bila magda, a nadam se da će slijedeće i franko...
svaki dan su bili vani (kad se moglo) i nikad nisu išli u krajišku!!!!

a sad kad je u krajiškoj...
super zadovoljni s tetama...oprema grupe +5!...prekrasno dvorište BEZ BETONA!!!! (da nisi ti mislila na školslo igralište?)
ispod svake sprave ima ona podloga...pješčanik je pokriven dok djece nema....sve čisto, uredno i super...

vjerojatno je glavni dio na magdinom karakteru, ali i vrtić je sigurno zaslužan dijelom da nije bilo nikakvih problema oko prilagodbe...

toplo preporučam user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: iskustva sa vrtićima
27.4.2012 16:23:48   
ana85
Petar pan prima samo u Graberju od 1 god, ostalo je od 2g. A graberje nam je malo daleko. Jel tko ima iskustva s Bajkom? Krajiška mi je privlačna, jer je meni tamo bilo super.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: iskustva sa vrtićima
27.4.2012 16:25:06   
ana85
sad sam tek vidjela..a nisu i jaslice u Krajiškoj?

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: iskustva sa vrtićima
27.4.2012 17:37:15   
troubled
jaslice su u kordunskoj, iznad kinoteke...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: iskustva sa vrtićima
28.4.2012 14:33:27   
martina33
Troubled,grupu djece iz Kordunske 7 vode ponekad u Krajišku na igru(to je također jaslička grupa)...skroz male iz Kordunske 1 ne vode..

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: iskustva sa vrtićima
2.5.2012 7:29:19   
ana85
Jel ima neko određeno vrijeme kad se ide na upise ili se može doći dokle vrtić radi? Na stranicama od vrtića ništa ne piše

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: iskustva sa vrtićima
2.5.2012 15:15:14   
ana85
Evo predala sam papire danas, nadam se da ćemo dobiti mjesto. Nije bila gužva.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: iskustva sa vrtićima
3.5.2012 16:34:53   
tina0310
kod nas u Kninu,čula sam da kad je dite do 2god sve roditelj kupuje i hranu i pelene?

nekako mi to baš nema logikeuser posted image

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: iskustva sa vrtićima
3.5.2012 18:45:00   
troubled
za hranu ne znam...to nema logike ako je državni vrtić....privatni se razlikuju pa možda ima neki s takvim pravilom...
što se tiče pelena, najnormalnije je da ćeš nositi pelene za svoje dijete...i maramice za guzu i nos....meni tu nije ništa čudno...
mi smo lani svaki ponedjeljak nosili pelene na kojima bi napisali ime...i to je to...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: iskustva sa vrtićima
30.9.2012 12:41:41   
Nikolina22
drage mame,
ja sam sa svojim vrtićem i više nego zadovoljan, na prvih 3dana nam je bilo koma ali kasnije sve super...
on je sada u jasličkoj skupini i ne znam da li sam ovo tu trebala napisati ili otvoriti novu temu...
uglavnom, u četvrtak sam došla po njega oko pola 3 i u pozadini čujem tako poznati zvuk: buuumba..na tv-u...u petak dolazim po njega oko pola 11 i opet čujem buuumba...i onako teti kažem - nisam znala da i vi imate bumbu - sa osmjehom(u dobrom smislu)...
osobno, nemam ništa protiv crtića, da im daju, da se smire, i ovo oko pola 3 mi je ok jer njih 2 ih je još spavalo itd...ali 2dana za redom?? različiti vremenski termini (to me i muči)..moram priznati da mi baš i nije bilo drago...mislim, prije ručka, vani vrijeme ok, niti toplo,niti hladno a bumba na tv-u..

da li bi ih trebala pitati koliko često oni gledaju tv? koliko dugo? da li ste imali takav "susret"?
i stvarno, stvarno nemam ništa protiv da ima daju, ali ne po cijeli dan..jer ovo je, po meni tak ispalo, došla sam u pola11, pa u pola3 i svaki put bumba...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: iskustva sa vrtićima
30.9.2012 12:49:13   
seraphyme
moj ide4 u sv. leopold u pože i super mi je. naravno, nosimo pelene, vl maramice, papirnate ručnike i maramice. hrana je super, tete još bolje....

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Nikolina22)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: iskustva sa vrtićima
30.9.2012 12:49:33   
danery
nikolina....jaslice imaju drukčiji raspored klope i svega,idu van ranije,ručaju ranije,ipak su manji....u svakom vrtiću je tako koliko znam....tako da-ak su pogledali bumbu prije ručka,to je vjerojatno bilo nakon boravka vani.....
i ja sam djeci znala prije ručka malo u sobi staviti crtić da škicnu tih par minuta....tak da nemoj misliti da cijeli dan pilje u to....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Nikolina22)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!